PDA

View Full Version : Reclamatie DiRt :>



Al3xLove
28-09-2013, 08:55 PM
Nick: DiRt
Ora: 20:50
Harta: deathrun_arctic
Motiv: gag pe degeaba .. llama pe degeaba... prima data m`a injurat unu madalin.. i`am zis ca nu ma cobor la mintea lui si incepe dirt sa zica ,, Al3x taci '' i`am zis de ce sa tac mi.a dat gag.. de cand ia`ti bagat iar adminul iar face abuz...
Dovezi: <b>You have to register to ba able to see this link</b>
<b>You have to register to ba able to see this link</b>
+ ban : <b>You have to register to ba able to see this link</b>
Alte comentarii: Daca ii numarati reclamatiile sunt peste 20:)) dar ma rog..luati decizia

P.S - unban plsss la IP: 93.118.198.129

DiRT
28-09-2013, 09:54 PM
Esti amuzant tipule... dar nu prea
Sa stii si tu ca exista un loc'sor unde se vad "adevaraturile" banuri
Poza cu ban te-as ruga sa o postezi pe girlshare sa vedem csnd e last edited
Am si eu dovezi dar sunt pe telefon dar oricum poza cu "ban" te-a dat de gol

Al3xLove
28-09-2013, 09:57 PM
lol... dupa 10 min ce facui reclamatia si intrai in cs am vazut si banul... si logic ca am zis s-o pun si pe aia...

Al3xLove
28-09-2013, 10:00 PM
Ma scuzati de x2 post... sa nu zica iar ala ca cine stie ce dau edit.. <b>You have to register to ba able to see this link</b> poftim.. sa nu zici ca am modificat poza :*

Justice04
28-09-2013, 10:08 PM
Scuze ca ma bag am fost si eu de fata.
DiRT i-a dat llama,deoarece alex zicea tot felul de lucruri despre DiRT neadevarate si nu mai tacea din gura,cea ce ma enerva si pe mn
P.S Alex are gura mare...

DiRT
28-09-2013, 10:08 PM
Asa cum am spus am revenit cu dovezi <b>You have to register to ba able to see this link</b> ;) pe intelesu tau nu : NU TE F**E PE TINE CINE MA BATE PE MINE ;) app linku ala nu merge


P.S In consola trebuie sa scrie de la care admin ai primit ban :| nu te soate de pe server si iti da added to banlist.

WarGods | Deea
28-09-2013, 10:18 PM
Dirt bot cica nu merge linkul asa esti bot raw sa mor eo.Abuzezi mereu de comenzi.
P.S Scuze ca ma bag

WarGods | -=T3nz3=-
28-09-2013, 10:21 PM
AlexLove bucurate ca ia scapat cu atat...
In legatura cu reclamatia mea ...
Ce te durea pe tn ca stateam eu spec/afk ?
Nu puteai juca linistit ?
Om but ... sa ai ghinionul sa ajung eu iar la potere .. :-w :-w :-w :-w

-=MATRIX=-
28-09-2013, 10:26 PM
Dirt bot cica nu merge linkul asa esti bot raw sa mor eo.Abuzezi mereu de comenzi.
P.S Scuze ca ma bag
nu te mai scuza, NU TE MAI BAGA!!! linkul e bun, dar e prea greu pentru unii

@alex: aia cu added to banlist e fake..nu are cum sa apara asa ceva in consola

@t3nz3: lasa amenintarile de 2 bani!

Al3xLove
28-09-2013, 10:37 PM
doamne ce se oftica Justice si cu t3nz3.. justice ca i`am zis la cerere upp ca n`a citit regulamentul, iar t3nz3 ca i-am spus lu angel ca sta afkk:)) + reclamatie... nu stiu de ce va bagati

-=MATRIX=-
28-09-2013, 10:39 PM
doamne ce se oftica Justice si cu t3nz3.. justice ca i`am zis la cerere upp ca n`a citit regulamentul, iar t3nz3 ca i-am spus lu angel ca sta afkk:)) + reclamatie... nu stiu de ce va bagati
eu zic ca tragi concluzii pripite

Tiger
29-09-2013, 12:50 AM
L 09/28/2013 - 21:51:30: CFG Name Flood: scoate.llamaaaa [IP: 93.118.198.129] <STEAM_ID_LAN>

Uitandu-ma in log-urile WarGods Shield de pe deathrun, am vazut ca ai fost banat de el pe motivul ca esti bolovan, ti-ai schimbat nick-ul de 10 ori in mai putin de 15 secunde!

PS: Felicitari pentru statut. Banul ti-a expirat de mult timp (default este 120 de minute).
PS2: Alta data nu mai forta nota cu schimbarea nick-urilor.

Al3xLove
29-09-2013, 07:24 AM
Serios?:| daca l`am schimbat de 3 ori in ,, scoate.llama '' e bine:|

AnGeL | Pro (W_^)
29-09-2013, 08:58 AM
@Deea: Daca te mai bagi vreodata la vreo cerere / reclamatie , il rog pe Tiger sa te racoreasca cu un ban pe forum
@T3nz3: La fel , nu te mai baga si tu ca musca-n lapte.
@Al3x: De data asta vad ca ti-ai cautat-o cu lumanarea ... Din screen-uri se vede ca il ameninti pe dirt , cum ca l-ar bate varatu , ce inseamna asta ?! Dupa ce ca tu esti de vina mai ai si tupeul sa faci reclamatie... Altadata vezi-ti de jocul tau , si daca stii ca nu ai tangente cu dirt , nu-l mai baga in seama si punct. Sunt convins ca n-o sa-ti dea gag / llama degeaba atunci .

P.S: Dupa parerea mea , DiRT , a procedat corect , doar nu avea sa-ti inghita tie amenintarile ...

T.C !