Log in

View Full Version : Buna seara



Rambo^In^Action
02-10-2013, 12:03 AM
Buna seara playeri Wargods... Pentru ca exista sectiunea "Discutii Generale" m-am hotarat sa profit de acest lucru si sa cer un .CFG Default cu multe chestii cum ar fi: Grafica buna,mapele luminoase, binduri buy (de ex :F1: ak47,flash,smoke,Armor,Ammo,def kit,m4a1 si celelate necesare) , schimbare culorii chatului ,tintei...schimbarea mainii armei (ex apas A si arma e pe stanga..apas D si arma e pe dreapta) si multe alte chestii..Daca ma puteti ajuta add id aln_20cm@yahoo.com sau lasati aici un link cu cfg-ul. o Seara Buna!

pitiku
02-10-2013, 09:39 AM
Poti cere chiar 2 cfg . :) Tu ai luat ban de la bobitza pe de_dust2 reason aim !

Rambo^In^Action
02-10-2013, 10:29 AM
pitiku,asa ca intrebare... Cati ani ai?... Ai vazut ca am facut cerere slot si au dat toti contra deoarece am luat ban pe motiv aim FARA DOVADA? Acum am reparat wac-ul sa vad ce ban mai dati cand va domin...

pitiku
05-10-2013, 07:03 PM
Lasa atitudinea asta tinere ca nu ma impresionezi prea tare . Multi dintre playeri au disparut pentru asemenea comportament .

Rambo^In^Action
06-10-2013, 12:34 PM
Prietene dar care e problmea ta?!... Pur si simplu am intrebat daca ai dovada... Nu trebuie sa sari in sus chiar daca ai un grad pe aici. Si daca e asa fa cerere ban nu scrie la cererea mea de cfg... deci te rog frumos.