PDA

View Full Version : reclamatie LoveSense



al3x@ro
21-10-2013, 08:34 PM
Vreau sa reclam adminu LoveSense
El intra pe server cu alte nickuri gen:AnoNym
Dupa ce am terminat mapa dr_fly_on_the_wall
Intru primu ii dau arma si ma omoara
Dovada:<b>You have to register to ba able to see this link</b>
Nu cred ca e normal ca un admina sa intre cu alt nick si sa zica la noi buti
edit: AnNonNym changed name to LoveSense
[
Reset score] Daca vrei sa iti resetezi scorul, foloseste comanda /resetscore sau /rs !
[LK] AndR3y : DR Binds - f Knife , c Say First

ucigasu killed self with trigger_hurt
DaNy killed self with trigger_hurt
AnNonNym killed self with a headshot from trigger_hurt ***
* Ganja^_ changed name to Llama
[LK] AndR3y


Mi-a dat llama dupa ce sa zic?!


Edit2 :<b>You have to register to ba able to see this link</b>
ban

Al3xLove
21-10-2013, 09:23 PM
<b>You have to register to ba able to see this link</b> . PA :-h degeaba ai VIP pe forum ca intri pe srv si injuri. Adios amigos.

EDIT: cu limbajul vostru, as putea scrie 10 dictionarea... (pe zi) si logic ca lui Madalin i-am dat sa se mai potoleasca, hai sa te faca si pe tine but, dupa cuvantul cu ,, mu . . . ,, - Ban a-ti merita, mereu intrati cu injuraturi pe server si cu fite.

al3x@ro
21-10-2013, 09:25 PM
ce legatura are vipu cu serverul
exista si alte srv ma

Al3xLove
21-10-2013, 09:29 PM
Esti in wargods community, trebuie sa ai un limbaj adecvat, am sa fac rost de ID lui max si o sa discut cu el + o sa-i dau niste screen-uri cu tine ,, cu limbajul tau adorabil ,,

EDIT: si de cand nu pot sa joc cu alt nume, ca sa vad si eu ce faceti pe server cand nu-i admin on?!

dNzfTw # BLasTeR
22-10-2013, 10:04 AM
Ai ma love unde ti-am zis eu mu.... ? ZI si faza dupa mapa forest2 final cand ai tras prin geam zi ma smechere

mariusdaniel47
23-10-2013, 09:57 PM
Mda love ia zi cum intrai cu numeel AnNoNnYm ca sa nu mai intri pe admin si dupa cand te inerva cineva intrai cu numeel de admin dadeai repede kick slay gag ce dadeai pe acolo si hop cu numele annonnym inapoi

Al3xLove
24-10-2013, 08:19 AM
Nu pot sa joc cu alt nume ca sa vad ce faceti pe server cand nu-i admin?=)) Si oricum ai luat ban de la Madaa numai ai ce cauta pe server tot injurai ca un taran pe camp. Parca te credeai la tine acasa de vorbeai asa.

mariusdaniel47
25-10-2013, 09:10 PM
Mda unde am ban?:)) sunt pe sv acu daca vezi

NeKuLeTzZz
25-10-2013, 09:18 PM
mah love ai ramas tot cu mintea unui copil de 13 ani , e vip pe comunitate .... :| are voie sa intre pe orice sv .

Al3xLove
25-10-2013, 09:21 PM
Am zis eu ca nu are voie sa intre? Lol pe parcurs te rog invata sa citesti cu atentie, i-am spus ca daca are VIP trebuie sa aibe un limbaj adecvat nu sa injure !

NeKuLeTzZz
25-10-2013, 09:38 PM
dar da sti u esti te comporti prea a paparatizii de la cancan .... Nu are voie omu sa injure ca poate a avut o zi proasta , ca are o problema in familie etc , ca unu ca tne abea asteapta sa i faca snapshot sau cum faci u print screen la ecran.

Al3xLove
25-10-2013, 10:45 PM
Asa si daca fac screen la ecran ce? din contra se vede data ora !

NeKuLeTzZz
27-10-2013, 07:07 AM
ca tare greu e sa te uiti in dreapta jos la ora/data.

al3x@ro
27-10-2013, 08:03 AM
Doamne unde s-a ajuns de la o amarata de reclmatie

bLLue
27-10-2013, 09:31 AM
Baa ce mama draq e aici ma ??? Va-ti lovit la ceas de va certati atat .
1.al3x@ro poate sa-si schimbe numele cum vrea.
2. LoveSense nu se da gag 50 de minute doar pt faptu ca te-a facut but... se da maxim 5 min
3. Madalin ai grija la limbaj nene ca sar putea sa iei BAN !
Asta este primu avertisment pt toti , daca mai faceti ceva . PA => REMOVE + BAN !
:locked: