PDA

View Full Version : Cerere unban



tiliean
24-09-2010, 06:16 PM
IP: 89.115.177.29
VARSTA: 17
ID DE STEAM: nu am
DATA: nu mai stiu
ORA: nu mai stiu
HARTA: nu mai stiu
ADMINI PE SERVER: nu mai stiu
MOTIV: Stiti prea Bine Am injurat Si imi cer scuze !Stau prost cu nervii !
DOVEZI: nu am
Imi pare rau nu se mai repeta ! Dar macar lasati-ma sa joc pe servar ca mie dor :(((( nu mai gasesc asa servar :| Perfect !

TnT | Profesional*
24-09-2010, 08:07 PM
Cand inveti sa te controlezi atunci ati scoatem banu pana atunci nu x(, nu ati este rusine.. esti flacau mare si injuri k un catar ;)

MaThIaS
24-09-2010, 08:13 PM
Deci Ban scos dar o singura data daca se mai repeta sa injuri sau sa jignesti sau eu mai stiu ce De la mine ai ban si nici ca ti`l mai scoate cineva !!!Bafta!

AnOnIm
24-09-2010, 08:45 PM
ALOO baietii pentru injuraturi se da ban pe timp ... ! nu mai dati permanent !!! Se linisteste cu ban pe timp/gag ...

MaThIaS
24-09-2010, 08:55 PM
Nu ma intelege gresit nea Anonime stiu ca pentru injuraturi se da gag/Llama/kick si in cel mai rau caz ban pe timp!!Dar nu eu ia`m dat banul!!Eu i la`m scos asa ca nu ma intelege gresit;))

luys
24-09-2010, 10:03 PM
eu dau gag si daca se injura incontinuu le zic ca le dau kick///ban!!!

WarGods | AbySs
25-09-2010, 02:22 AM
Deci Ban scos dar o singura data daca se mai repeta sa injuri sau sa jignesti sau eu mai stiu ce De la mine ai ban si nici ca ti`l mai scoate cineva !!!Bafta!

Mathi te rog data viitoare sa nu mai scoti nimic pana nu apare adminul care a dat banu sa argumenteze ce s-a intamplat. Anonim are dreptate, pentru injuraturi se da gag/kick/ban pe timp, dar nu dai ban permanent pentru asa ceva. Acum adminul vinovat o sa se faca ca nu stie nimic despre acest ban dat aiurea si nu vom sti cine se crede deasupra regulilor.

-=MaX=-
25-09-2010, 03:06 AM
Sa nu mai aud ca dati ban permanent pentru injuraturi, sa va fie clar! Care nu actionati corect, va iau accesul la ban!
Cititi Regulamentul ca nu-i facut degeaba!

tiliean
25-09-2010, 01:30 PM
Auziti daca Nu Va Suparati Daca puteti Sa imi faceti o lista cu Adminii Si eu imediat va zic care este adminule !parca era unu cu rapid :-? Stiu cai Ziceam Steaua e pe primu loc si se enerva :| !

cotoi
30-09-2010, 05:38 PM
max lui ia dat rapid frate ban ca eram si io pe sv cand ia dat ca io mai intru si cu alte nick nu numai cu cotoi si daca injurai de rapid pac iti luai ban casa sti

-=MaX=-
29-10-2010, 02:29 AM
lasa ca discut cu el, nu se da ban pt asa ceva...

Sanchez
29-10-2010, 01:29 PM
Am impresia ca sunt luat la misto de careva dintre voi.MaThIaS nu inteleg dc ai luat tu decizia in locul meu sa-i scoti banul, si sa nu-mi vb de regulamt ca l-am citit si chiar l-am inteles.Daca ai fii urmarit toate discutile legate de flacau poate iti era mai simplu sa nu te amesteci decat in a vota.Nu faci altceva decat sa intaresti faptul ca de pe sv principal ai fost dat afara pt comportamentul tau care nu merita atentie.Daca nu esti in stare sa raspunzi fara sa fii la subiect abtinete.Banul pt pusti ramane.Nu stiu in ce masura aveti impresia ca daca-i un sv public va faceti nevoile dupa bunul plac,unii dintre voi mai merita o corectie chiar daca e nevoie sa facem abstractie de regulament,in folosul sv nu dupa bunul plac personal.Atentie,adminii cu dare de mana nu-i cazul sa foloseasca aceasta metoda,e musai sa-ti asumi responsabilitatea.Max vreau o pozitie din partea ta te rog.Daca admin Rapid se pune in balanta cu explicatia lu' cotoi si cu nu stiu ce explicatie din partea Mathias inseamna ca tre sa ma astept la o "penalizare". O zi buna.