PDA

View Full Version : Remove Kaa



SmS#T@TTOoo
01-12-2013, 03:23 PM
Nick Reclamant: SmS#T@TTOoo
Nick Reclamat:Kaa
Motiv Reclamatie: da slay de aiurea kick de aiurea gag cand vrea muschi lui sunt admin pe 2 sv si joc pe sv asta de mult timp dati admin la tot copilu sa strice placerile omului de a juca nici nu stie sa admineze se crede sef ca are admin luati masuri cu copii din astia
<b>You have to register to ba able to see this link</b>
<b>You have to register to ba able to see this link</b>
<b>You have to register to ba able to see this link</b>
si asta doar azi nu stiam ca este forum ieri tot asa a facut si nu nu mai mie intra alti cu xhack si byoteck si nu vede si mai intra si el vreau sa stiu daca sunt permise aceste configuri sa stiu sa fac si eu ravagi

kRz.
01-12-2013, 03:29 PM
Intervin eu. Kaa^ nu dau slay, gag si kick degeaba. :-j Si apropo, ti-a dat gag fiindca ai injurat, nu ti-am spus eu: Mai usor cu limbajul! ? De ce nu recunosti anumite chestii adevarate ?
Daca te intrebi de ce da slay, citeste regulamentul server-ului.
Momentan CONTRA, vedem ce spun ceilalti.

Shogard
01-12-2013, 03:36 PM
In primul rand ms kRz pt sustinere dar nu este nevoie. Tatoo nu am ceva cu tine sau cu alti playeri dar tu si ceilalti nu puteti respecta 2 reguli simple ca doar 2 am. 1.Rand ceea ce tu nu prea faci . 2. Fara block . La tine nu e cazul cu block pentru ca macar asta il respecti. Si tiam dat gag pentru ca ai zis "** de player .." (Scz ca am scris asta aici). Deci eu nu am nimic cu tine sau cu altcineva dar te rog sa imi respecti regulile ca eu nu dau slay/kick degeaba. PS team controlat sa vad daca ai kb si nu am inceput sa injur ca ma omorai (cum faci tu).Sper sa imi respecti regulile si inca o data ms kRz pt sustinere;).

SmS#T@TTOoo
01-12-2013, 03:47 PM
nu mai lua partea degeaba ca e prea de tot <b>You have to register to ba able to see this link</b> uitete la el cum joaca cu speed si sa poftim vocabular contra la playeri
<b>You have to register to ba able to see this link</b>
<b>You have to register to ba able to see this link</b>
<b>You have to register to ba able to see this link</b>
<b>You have to register to ba able to see this link</b>
<b>You have to register to ba able to see this link</b> cred ca e de ajuns cu asemenea dovezi lua si destroy pe alt sv si tu domnu nu te crede prea sfant ca mici tu nu esti vreau sa stiu daca e permis xhack si byotek ca vad ca admin folosesc asta minciuna tata aratami dovada ca team injurat pe tine iam zis la unu walter care de fiecare data nu tinea rand ce sa mai zic despre tine ca tu stai in spatele playerului si mai zici de rand

kRz.
01-12-2013, 03:53 PM
La replica : "si tu domnu nu te crede prea sfant ca nici tu nu esti", te refereai la mine ?
Prietene, cand o sa ma vezi cu ceva hack, sau ca abuzez de admin atunci sa-mi faci reclamatie, clar ?

SmS#T@TTOoo
01-12-2013, 03:58 PM
pt tine domnu krz <b>You have to register to ba able to see this link</b> asa ca mai bine taci sunteti aman2 la acelasi nivel daca aveti admin nu abuzati de el si faceti pe sefi din astia ca voi am fumat nu mai da in mangleala invatati comenzile citi regulamentu si dupa vb si mai lasa pe alti sa dea cu parerea

Shogard
01-12-2013, 04:00 PM
te-ai facut singur eu joc cu numele Kaa^ .. si ala e kaa deci se vede ca tu ai facut-o si ti-am zis ca in ziua in care acel Kaa^ juca cu cod (speed) eu eram plecat la ziua de nume a lu varamiu Andrei si eu nu aveam admin atunci deci putea oricine sa intre cu numele meu
Te-ai facut singur. Bv esti destept.

Shogard
01-12-2013, 04:02 PM
la faza cu krz eu vorbeam in u@ si el in chat ..deci taci te rog frumos si nu mai cauta sa minti pe toata lumea sa iau eu remove .. eu ii multumeam lu krz pt ca ma sustine ..

Tiger
01-12-2013, 04:11 PM
Vi s-a spus clar, pe rand si fara block! In imaginiile acelea se vede clar ca este un jucator pe nume "kaa", nicidecum adminul.

SmS#T@TTOoo, sa nu te mai prind ca injuri sau sa ameninti adminii.

PS: Reclamatie puerila.

:locked: