PDA

View Full Version : unban dorynel



dorynel
07-12-2013, 12:37 PM
NUME: dorynel
IP: STEAM_0:1:23794087
VARSTA: 22
ID DE STEAM: garcea90
DATA: 07 12 2013
ORA: 12 20
HARTA: nu mai stiu ce mapa mai era

ADMIN: wGods | bobitza
MOTIV: : butism.

MARTORI: au fost multi admini nu-i stiu joc de 2 zile pe servar
DOVEZI: ADMIN wGods | bobitza: a dat shock jucatorului dorynel motiv: butism.

MENTIUNI: Alte detalii cu privire la eveniment (factura de la plata taxei pe unban, etc)

bobby_maryan(kbytza)
07-12-2013, 12:52 PM
vrei sa scriu lmbj vulgar si injurii la adresa mea!..............dvda este la vlad k a facut ss!....invata sa vb copile.........te-am atentionat de mai multe ori....chiar apoi m-ai facut prost si respectiv gag 10 mn...k u esti miezu si nu ai vrut sa incetezi.....si apoi cat sa mai indur.......martorii ****olita,vlad...etc

dorynel
07-12-2013, 12:57 PM
nu am injurat pe nimeni vb cu doi prieteni alexandrru si nutzu lor le-am zis sa trag la cioc si u i-mi dai 10 minute gag pt asta ce nb am fost si eu admin ..

dorynel
07-12-2013, 12:59 PM
laso asa poti sa inchizi subiectu ..

bobby_maryan(kbytza)
07-12-2013, 02:14 PM
o sa puna vlad ss si o sa vezi k asa este............

dorynel
07-12-2013, 02:51 PM
daca zici u eu ma refer pana sa iau gag ..nu dupa..si nu cred ca se da gag 10 minute pt ca am zis ''sa va trag la cioc'' si nu cred ca e injuratura si nu m-am referit la tot servaru doar la cei doi prieteni ''alexandrru si nutzu'' !!! poti sa inchizi subiectu .. salutare

[696]`vLad
07-12-2013, 02:57 PM
dorynel , mă gāndeam că o să ai să faci cerere unban așa ca am cautat prin consolă și am făcut 2 ss .
Īmi pare rău că doar astea 2 le-am făcut :-w .. trebuia să fac la tot dialogul.

<b>You have to register to ba able to see this link</b> (<b>You have to register to ba able to see this link</b>)
<b>You have to register to ba able to see this link</b> (<b>You have to register to ba able to see this link</b>)

Nu ști să-ți măsori cuvintele , tu crezi că ești centrul universului și toți trebuie să-ți dea explicații .
Bobi ți-a vorbit frumos și te-a avertizat să nu-i vorbești urāt iar tu tot pe a ta ai ținut-o .
Īn orice caz nu avem nevoie de asemenea playeri pe server . :-w

Din partea mea ai <b>You have to register to ba able to see this link</b> (<b>You have to register to ba able to see this link</b>) unban !!

wLady-Maya
07-12-2013, 05:33 PM
Nu stiu voi,dar eu pot vedea ss.
Totusi,ceea ce inteleg eu din postarile astea multe si inutile e ca domnul cu cererea,Dorynel se pare,nu stie ca noi nu suntem magicieni sa ii deosebim amicii de pe server de restul playerilor.In ochii oricarui admin,sa-i vorbesti astfel altui player inseamna jignire si asadar va reactiona.Majoritatea cu gag/llama/kick si din cate se pare shock.Propun scoaterea banului cu interdictie clara asupra unui viitor limbaj indecent fata de orice player fie el prieten/strain si mai cu seama admin si de-asemenea WAC on ca sa nu ne mai confruntam si cu alte cereri unban/reclamatii tot din partea aceluiasi individ.

XeLa
08-12-2013, 10:18 AM
Daca te mai prind ca injuri un admin ai ban permanent!
Ban scos !