PDA

View Full Version : Cerere unban



Plesan
26-12-2013, 07:18 PM
NUME: Plesan
IP: dinamic
VARSTA: 19
ID DE STEAM:
DATA: 25.12.2013
ORA: nu mai stiu
HARTA: italy
ADMIN: rapid1923 sau cum o avea numele
MOTIV: de ciumec ce e
MARTORI:
DOVEZI: stie prea bine , nu-i nevoie
MENTIUNI: bossule , ok , te-am facut smecher , stiu cat de jignitor e . da chiar asa nici nu ma lasi sa joc? cate saptamani imi dai ban pentru o asemenea jignire? asta e bataie de joc ce faci tu aici cu mine .

Rapid1923
26-12-2013, 09:14 PM
Pai de ce esti arogant prietene? De ce te mananca limba aiurea? M-ai facut smecher in zeflemea si apoi ai iesit, si chiar si aici continui in aceeasi nota. Puteai sa-ti ceri scuze si ingropam chestia asta, dar tu nu, trebuie sa fii sfidator pana la capat, asa ca o sa-ti tot dau ban (de smecher evident).

Plesan
26-12-2013, 09:54 PM
pai nene , scuza-ma , continui pentru ca deja m-ai scos din sarite . am inteles am gresit mi-ai dat ban . dar dupa? nu mai bine ne vedem de vietile noastre si gata? de la o discutie despre fotbal am ajuns sa iau ban?

Rapid1923
26-12-2013, 11:41 PM
Nicidecum, totul ti s-a tras de la caracterul tau. Insa daca tot ai amintit de fotbal, mingea a fost in terenul tau. Iti accept scuzele si pe viitor iti sugerez sa te integrezi cu tact in comunitate fiindca astfel de iesiri in decor nu le mai tolerez de multisor pe server. Spor la joc.

XeLa
28-12-2013, 08:52 PM
Banul ramane o saptamana!