PDA

View Full Version : propunere



RaZz0R
17-01-2014, 04:15 PM
Am observat k gungam-ul s-a cam pierdut in ultimul timp si nu se mai ocupa nimeni de el, din diverse motive... eu propun sa desemnam un lider al sv-ului, cu grad pe forum, care sa se ocupe zilnic de intretinerea si buna starea pe sv.
Am creat acest topik pt a da liber voturilor in aceasta privinta, toti admini/sloturile sunt asteptati sa isi spuna parerile legat de acest lucru (propuneri eventual pro/contra la propuneri)
Va multumesc!

EDIT: am uitat sa mentionez ca ar fi super dak ar raspunde si un administrator al sv-ului cum ar si Max, Tiger, daniel_San pt a putea fi de acord si el cu propunerile noastre si a le pune in practica

denis^adrian
17-01-2014, 04:43 PM
Nu prea vad admini onn! Sunt eu DangerBoy si Katalin ce mai intra cu Redline restu nu i.am mai vazut! Deci PRO

RaZz0R
21-01-2014, 01:43 PM
tin sa cred k fostul nostru coleg mZq avea dreptate in legatura cu acest server. Nu vreu sa trag pe nimeni la raspundere dar majoritatea adminilor care ink mai joaca pe sv au lasat reply la cererile de admin slot dar aici nu s-au sinchisit sa isi spuna parerea.
Sunt o multime de cereri deschise si probleme de rezolvat pe sv care ar trebui sa fie rezolvate... chiar asa de multe cer?:|

Tiger
22-01-2014, 09:25 AM
O sa ma ocup, pentru moment, de cereriile slot/admin de pe gungame.

RaZz0R
22-01-2014, 01:45 PM
Multumesc mult Tiger, dar tot trb sa punem pe cineva permanent aici.

ADRI
19-10-2014, 01:39 AM
o sa ma ocup si eu pe aici .