PDA

View Full Version : cerere de admin



ovidiukissyou
02-03-2011, 04:49 AM
NICK: (-_-)ovidiu(-_-)(-_-)anna(-_-)
VARSTA: 18
ID DE STEAM: nu am
ID DE MESSENGER: ovidiukissyou
EXPERIENTA: 1 an
TIMP JUCAT: cam 2 luni
PERIOADA: noaptea
MOTIV: sa nu las codatii
REDIRECTE: Da 1000


nu mai ami trebuie nimik daca nu am putut optine adminsau slot ma lasa pagubas ms or cum am ancercat

Tiger
02-03-2011, 05:52 AM
:contra: admin:
- se incepe cu slot;
- nu ai numarul de ore necesare pentru admin(iti trebuie ore fara steam si 150 ore cu steam);
Obs:
- ai putea tine redirecte mai multe, deoarece nu consuma mult.

KuZcO
02-03-2011, 03:35 PM
CONTRA Dar Max as vrea sa se pune de acum incolo intr-o cerere numele cu care omul tine redirecte :)

AnGeL | Pro (W_^)
02-03-2011, 05:05 PM
Contra

Tiger
02-03-2011, 05:25 PM
(iti trebuie ore fara steam si 150 ore cu steam);


Off: ms lui Angel care m-a anuntat ca am uitat sa scriu in paranteza orele :)), a inceput sa imi "scoata ochii" cu aceasta chestie :))... oricum mesajul a fost scris pe la 5:52 dimineata cand eram adormit =))

On: iti trebuie 200 ore fara steam si 150 ore cu steam

WarGods | AbySs
02-03-2011, 06:28 PM
Vad ca redirecte ai inceput sa tii dar ar trebui sa incepi cu o cerere slot dupa ce faci un pic mai multe ore la redirecte.
Contra.

-=MaX=-
03-03-2011, 01:17 AM
o sa actualizez si cererile de admin slot, pentru ca pe langa asta vreau sa se specifice clar cine are Steam ORIGINAL si cine nu, pe cine prind cu Steam crackuit ii iau imunitatea...
Nu am nimic cu steamul cracuit sau cu cel care folseste, e de apreciat totusi ca e un cs apropiat de original, dar cele crackuite trec de VAC (Valve Anti Cheat), air VAC-ul este motivul pentru care cer Steam. Serverele noastre sunt toate securizate, iar cei care au ban pe Steam nu pot intra la noi... si da, voi cere si numele pe care se tin redirecte...