PDA

View Full Version : Reclamatie anonim .



pitiku
06-02-2014, 02:05 PM
Nume : Pitiku
Ora: 2:00
Data : 6.2.2010
Adminul reclamat : wGods | AnOnIm
Motiv : Ban for 300 min
Mentiuni : Pentru ce ai dat ban ?

AnOnIm
06-02-2014, 02:15 PM
Daca tu pe o mapa imi reclami 5 codati ,eu ii verific pe fiecare in parte si nu au nimic ,inseamna ca problema e la tine. NU STAU SA VERIFIC AIUREA DIN CAUZA TA . Stii problema ,nu e prima data cand iti zic ,nu stii ,nu te baga ...eu nu verific toti playerii pentru tine !

PENTRU ASTA E BANUL ! Trebuie sa intelegi ,daca vrei sa fii admin ,sau sa mai continui aici ...potoleste-te si invata din greseli. Te salut !

pitiku
06-02-2014, 02:23 PM
Asta asa e , iti dau dreptate , nu te contrazic dar in cazul de fata am anuntat doar pe s3l3nzor pe u@ si din cate imi aduc aminte m-am adresat lu` bobita . Eu personal nu am nicio treaba cu tine , te respect ca admin , chiar daca tu ai ce ai cu mine nu prea ma intereseaza dar din cate imi amintesc , ti-am si multumit pentru efortul depus . Dupa mentalitatea mea puteai sa faci asta cu un ban de 10 min pentru revigorare dar nu de 300 ...
Ai tu o atitudine de admin prea maret , si e si normal , pentru ca esti vechi aici in comunitate si te stiu de mult timp . Dar doar pentru un codat pe u@ la care ti-am multumit ca l-ai verificat , nu cred ca e prea normal .
Te rog sa scoti banul , sa ma pot bucura de timpul pe care il mai am sa ma joc pe server .
Si inca ceva , daca as avea admin , nu mi-ai mai auzi atat de des gura pe server , pentru ca i-as verifica pesonal cu toata raspunderea .
Si am incercat sa ma schimb , m-am apropiat de cei mai importanti ai serverului , nu cred ca te-am jignit sau ti-am facut ceva .
ps: eu ti-am acordat respect de cand ai spus sa ma schimb , insa tu ramai cu aceeasi atitudine fata de mine .
ps2: Numai bine .

AnOnIm
06-02-2014, 02:46 PM
Cand o sa vad eu o schimbare atunci o sa-ti acord respectul meritat ! eu vreau fapte nu vorbe ,daca o sa respecti ce ti-am spus ,probabil o sa primesti si admin ;) ! Lasa ip sa-ti scot banul !

Mai zic odata:1) Pe tine strica gura ,probabil pentru ca esti mic !
2) Stii bine ca adminul se acorda oamenilor cu ceva in cap ,tu incepusei sa imi demonstrezi contrariul .
3) Eram aproape sa-ti dau ban + shock ,etc ..acum ceva timp ,dar pentru ca te-am vazut f des pe server ,ti-am mai dat o sansa .

p.s: Nu ma face sa regret ca nu ti-am dat ban pana acum ! Maturizeaza-te putin si gandeste inainte sa deschizi gura !
edit: Bobitza tocmai facuse poze altui player ,nu are cum sa se imparta nici el !

pitiku
06-02-2014, 02:50 PM
Multumesc ! Am ip dinamic . O sa ii dau eu rr .

c0d
06-02-2014, 04:56 PM
Pitik, iti spun prieteneste , nu am nimic personal cu tine. Incearca sa te maturizezi. Nu de mult , cand eram pe server ai anuntat 4-5 playeri la rand doar pentru ca te-au loat ''ciudat''. I-ar cand te-am intrebat daca iei tot serverul la puricat, ai sarit cu gura pe mine.