PDA

View Full Version : daca ma puteti lamuri si pe mine?



eu_alexu
25-02-2014, 12:06 AM
Buna seara in primu rand ,sunt "Aiurea" fostul "GoodKat" nelamurirea mea este in legatura cu donatiile, Xela mi-a spus ca este o donatie de 20 de lei pe luna dar apoi eu am intrebat daca pot dona doar luna asta si el mi-a spus ca NU ...."donatia se face lunar"...nu stiu poate nu a fost atent pt ca juca sau nu stiu din ce alt motiv dar am ramar putin nedumerit.
Problema este ca eu nu stiu daca o sa pot dona luna de luna ....dar luna asta asi putea sa o fac si daca se poate cumva sa ajut in felul asta comunitatea o sa o fac cu mare placere dar nu promit ca o pot dona luna de luna .
Multumesc pentru intelegere astept un raspuns daca pot dona si cum sa o fac. Id meu de mes este eu_alexu90

-=MaX=-
25-02-2014, 12:23 AM
Probabil XeLa ti-a spus de donatia pentru boost-ul serverului. Este vorba de un boost foarte bun care costa 240 de lei pe luna. Ca sa nu fie prea costisitor am impartit plata boostului la 12 persoane (cate 20 de lei de persoana).
Astfel ca daca esti de acord sa ne ajuti, va fi nevoie ca lunar pana in data de 15 a lunii sa trimiti cei 20 de lei. Dar daca te hotarasti sa donezi, va trebui sa trimiti lunar aceasta suma fara a depasi data de 15. Daca esti de acord da-mi un mesaj privat si iti spun restul detaliilor ;)

XeLa
25-02-2014, 10:36 PM
Noi cautam oameni pe care vrem ne bazam luna de luna , nu o luna da , 3 nu , asa la finalul unei luni ramanem cu ochii in soare.Asta ti`am explicat si aseara , odata ce tu ne ajuti ,te ajutam si noi cu un grad mai mare.Asta nu inseamna ca oricine poate dona si oricine poate castiga un grad mai mare prin asta.Merg pe niste criterii si nu las pe toata lumea sa doneze lunar, ca apoi sa se poata ridica cu pretentii.E foarte important comportamentul, fidelitatea si varsta.Nu putem avea incredere in toti , nu putem da admin pe niste bani care sa ajute serverul , asa oricine poate avea admin odata ce plateste si el boostul lunar.
Cine este dispus sa plateasca lunar sa trimita un mesaj privat pe forum , mie sau lui Max.La cine voi accepta donatia ,v`a primi un grad mai mare si o sa aiba posibilitatea sa urce in grad mult mai repede fata de ceilalti.
90% dintre adminii care au primele 3 grade pe server(owner,co-owner,manager), platesc host + boost lunar.Pe langa acestia mai sunt si alte grade mai mici care ne ajuta doar cu boost`ul.
Am vazut ca au mai iesit discutii , ca de ce ala a primit asa repede gradul ala, ca de ce ala are in plus nu stiu ce , fata de celalalt etc. Eu mereu am evitat sa raspund ca nu imi place sa dau explicatii in viata de zi cu zi , si aici nu ma refer doar la acest server, asa sunt in general.Dar prin topicul asta vedeti de ce altii au primit un up mai repede sau altii au avut ceva in plus fata de voi mult mai repede , pentru ca mereu am apreciat oamenii care au vrut sa ne ajute si care vad ca sunt cu sufletul pe acest server, nu doar pt admin si putere.
Goodkat esti unul dintre oamenii care mi`ar face placere sa doneze, dai senzatia de seriozitate si maturitate ca TheKiller ,Beeebicaaa, Phrozen si TeLovesc.
Sper sa nu va creasca cornite :))