PDA

View Full Version : Reclamatie cotoi



WarGods | AbySs
12-03-2011, 01:52 PM
Astazi 12 martie la ora 13:40 am intrat pe server si era zd_canal. Nici bine nu am intrat ca playerii vroiau alta (in special claudiu). Dau vot daca schimbam si a iesit da. Dau la vot 3 harti cerute de ei, iese assasult_necro, dau no si spun ca este ultima runda. Claudiu schimba numele in cotoi si baga dust2aztec direct fara vot fara nimic. Pe dust2aztec ma iau de el ca nu este prima oara cand face chestii deastea si uitati si voi ce tupeu are in el.

Dovada 1: <b>You have to register to ba able to see this link</b>

Dovada 2:<b>You have to register to ba able to see this link</b>

Eu unul m-am saturat de el si daca nici de data asta Max nu ia masuri puteti considera aceasta reclamatie ca si plecarea mea de pe server.

AnGeL | Pro (W_^)
12-03-2011, 01:56 PM
eu am fost martor si paper are dreptate are un tupeu..

S.Iancu'
12-03-2011, 02:06 PM
treaba sta in felul uramtor:) am auzit k cotoi mai are un frate si poate era frasul pe adminul lui. s-a mai discutat pe tema asta..uitati-va la a 2-a pagina de la reclamatii;) si cum spuneam poate era frasu pe adminu lui.

WarGods | AbySs
12-03-2011, 02:08 PM
treaba sta in felul uramtor:) am auzit k cotoi mai are un frate si poate era frasul pe adminul lui. s-a mai discutat pe tema asta..uitati-va la a 2 pagina la reclamatii;) si cum spuneam poate era frasu pe adminu lui.

Si este problema noastra? Trebuie sa il suportam noi ca vai "e frasu ma, lasal ma". Ar trebui sa spunem da sa traiti sau ce?

-=MaX=-
12-03-2011, 04:22 PM
Cotoi era pe server atunci ca m-a sunat dupa faza asta... mi-a spus alta varianta oarecum..
A zis ca era mica harta si ca s-a cerut alta si ca a dat paper vot, dar dupa vot nu a schimbat harta... mi-a spus ca a schimbat-o el si s-a luat paper de el ca e mai mic in grad...
Asta cu gradele ma deranjeaza foarte mult si v-am mai spus ca la noi NU sunt grade. La noi sunt admini si owneri, adminii fiind la acelasi nivel diferentiandu-se doar prin accese...
A gresit si cotoi ca s-a bagat peste vot, dar si abis ca s-a luat de el ca are gradul mai mare... o sa discut cu amandoi

Prince
12-03-2011, 05:03 PM
...Treaba sta in felul urmator: cotoi i-a mai zis in trecut parola(fratelui sau) de la contul sau de pe Zm. Fratele lui cotoi facea abuz de admin, si nu stiu ce s-a mai intampla, dar cotoi i-a zis lu' Max sa-i schimbe parola. Nu stiu daca io fi ziso, sau o fi aflato intr-un fel, dar ii sugerez lui cotoi sa nu mai ii spuna parola niciodata fratelui sau.

veronika.vera
12-03-2011, 06:33 PM
Prince tu ai citit ce a scris mai sus Max? :)):)):)):)):))

-=MaX=-
12-03-2011, 07:02 PM
Prince nu a citit nici ce i-am scris la profil... apai sa citeasca ce am scris mai sus...

veronika.vera
12-03-2011, 07:06 PM
Trebuie sriftul mai mare pur si simplu
;))

AnGeL | Pro (W_^)
12-03-2011, 07:13 PM
Veronica nu mai face abuz de scris :|

veronika.vera
12-03-2011, 07:15 PM
ce fel de abuz? am dat dublu post? daca citesti 2-3 mesaje mai sus ai sa vezi care-i treaba :))