PDA

View Full Version : Reclamatie denisa



Fane
15-03-2014, 07:43 PM
Nume :e.x.e*FaNe
Adminul reclamat : denisa*mzQ
Motiv : <b>You have to register to ba able to see this link</b>
Mentiuni:Avea bug si i-am zis sa dea rr la pc.Stiind ca are super slot si ca are imunitate raspunsul pe care l-am primit a fost cel de mai sus. Nu e prima data cand face asa si degeaba i-as spune eu sa nu mai vorbeasca asa pentru ca stie ca nu ii pot face nimic,asa ca as ruga pe cei ce pot,sa o avertizeze macar.

denisa*mzQ
15-03-2014, 09:15 PM
Dragule, daca tot te-ai chinuit sa faci reclamatie, trebuia sa pui toata discutia, nu doar ce te avantajeaza ;) Hai ca esti funny. Eram sigura ca asta o sa postezi, doar nu esti fair-play ;) De fapt, nici nu stii ce inseamna :))))
Whatever, nu stau sa ma complic, Xela stie ce este cu slotul, vip sau ce am eu. NU sunt ca ceilalti, sa plang daca mi-l scoate. Joc si fara slot/vip/admin si alte d'astea.
Atata va agitati pentru nimic, n-am vazut asa ceva :))
Hai te pup. Don't worry, be happy :))

Fane
15-03-2014, 09:31 PM
Nu am toata conversatia..si oricum nu te-am jignit .
Ma mir ca nu ai vorbit vulgar si aici.
PS:Stiu ce inseamna fair-play "draga" .

denisa*mzQ
15-03-2014, 09:37 PM
Niciodata n-am scris vulgar pe server. De fiecare data, am folosit **** ca si in cazul de mai sus, expus de tine. Este ultima mea replica la reclamatia ta, dragule. Xela stie ce are de facut, sau cine administreaza reclamatiile.
Daca o sa fii mai linistit si o sa dormi mai bine noaptea, ii rog sa-mi scoata slotul. Este ok asa? Ma bucur!
O seara frumoasa si vise mai placute, acum ca stii ca nu o sa mai am "imunitate", pffFfFf :))

XeLa
15-03-2014, 09:42 PM
Of , iar o reclamatie aiurea...Fane cand mai ai vreo problema de genu asta, te rog frumos sa discuti cu mine , sau macar daca faci o reclamatie de genu asta trebuie sa pui acolo un print , o dovada ceva.
Vecino ca sa eviti chestiile astea total puerile ,de azi inainte cand mai ai o problema ca asta ,sa incerci sa scapi de bug, toata lumea face lucrul asta chiar daca el apare la fiecare harta cand server`ul e full.