PDA

View Full Version : Absentă [696]`vLad



[696]`vLad
20-03-2014, 01:14 AM
● NUME: [696]`vLad ;

● DURATA: ~ PERIOADA NEDTERMINATĂ ~ ;

● MOTIV: BAC + ADMITERE PENTRU ACADEMIA DE POLIȚIE = PREA PUȚIN TIMP PENTRU MINE ;

● MENȚIUNI: Această ”absență” fiind pe o perioadă nedeterminată , poate fi interpretată ca și o retragere . Indiferent cum va fi văzută , eu nu voi ezita șă intru pe server în timpul meu liber , cu sau fără grad ( asta depinde dacă îmi va fi scos adminul ) , mie îmi este indiferent , o să rămân fidel comunității .

Cei care au nevoie de ”ajutor” în materie de Photoshop , pot găsi ceva ce să îi ajute aici (<b>You have to register to ba able to see this link</b>(-downlo) ...
...sau îmi pot lăsa mesaj pe profil (<b>You have to register to ba able to see this link</b>) , pe mess : cs696wlad@yahoo.com , iar eu voi raspunde cererilor/întrebărilor în funcție de timpul pe care îl am .


<b>You have to register to ba able to see this link</b> (<b>You have to register to ba able to see this link</b>)
<b>You have to register to ba able to see this link</b> (<b>You have to register to ba able to see this link</b>(-downlo)

costica34
20-03-2014, 05:45 PM
Am vazut ca nu prea erai activ ..acum stiu de ce..sper sa te primeasca si sa treci de bac

seight
20-03-2014, 08:16 PM
spor la invatat vlad,baga mare la istorie si romana :))
P.S: Sper sa am pile in caz ca depasesc viteza legala :))

Tiger
20-03-2014, 09:19 PM
`vLad;57531']● MOTIV: BAC + ADMITERE PENTRU ACADEMIA DE POLIȚIE = PREA PUȚIN TIMP PENTRU MINE ;

Nu-ti ajunge un salariu si vrei sa mai iei si mita, ha?

PS: Succes :)


P.S: Sper sa am pile in caz ca depasesc viteza legala :))

Nu ai nevoie de pile pentru a intra in cimitir, probabil doar administratorilor de cimitire sa-ti gaseasca un loc de veci mai "frumos" :)).

pitiku
20-03-2014, 09:39 PM
O sa revina vlad , ca un politai nou :)) =)) Ca un boxeur din pumn .
Te pup vladut , sa revii cu bine .

[696]`vLad
21-03-2014, 07:24 PM
Am vazut ca nu prea erai activ ..acum stiu de ce..sper sa te primeasca si sa treci de bac
Bacul îl iau fără probleme . :))


spor la invatat vlad,baga mare la istorie si romana :))
P.S: Sper sa am pile in caz ca depasesc viteza legala :))
Normal :))


Nu-ti ajunge un salariu si vrei sa mai iei si mita, ha?
Când este greu , ne adaptăm :))


O sa revina vlad , ca un politai nou :)) =)) Ca un boxeur din pumn .
Te pup vladut , sa revii cu bine .
Merci :)) .. dar nu am să dispar.. dintr-o dată .. treaba este că nu prea o să mai am așa activitate pe server ca înainte..
O să intru pentru ”2..3 frage ” când am timp :D .

[696]`vLad
16-09-2014, 06:25 PM
● NUME: [696]`vLad ;

● DURATA: 22/09/2014 - 22/12/2014 ;

● MOTIV: -de pe 22/09/2014 până pe 26/09/2014 o să fiu plecat într-o mini-vacanță la Brașov.
-de pe 01/10/2014 până pe 22/12/2014 o să fiu la facultate ;

● MENȚIUNI: Am zis că dau la academia de poliție dar nu s-a putut :( .
..în chimb am intrat la Facultatea de Științe Lucian Blaga din Sibiu la matematică-informatică.
Nu am un laptop așa că în timpul facultății nu o să pot intra pe CS (cu excepția weekendurilor, dacă voi fi acasă).
Cel târziu în decembrie voi avea un lapop așa că activitatea mea pe server cât și pe forum între 22/09/2014 - 22/12/2014 va fi aproape zero .

Am ales să postez tot în acest topic să nu mai fie nevoie să deschid altul nou :D .


Cine are nevoie de resurse și tutoriale pentru Photoshop , click pe următoarea imagine:

<b>You have to register to ba able to see this link</b> (<b>You have to register to ba able to see this link</b>(-downlo)

Facebook-ul comunității:
<b>You have to register to ba able to see this link</b> (<b>You have to register to ba able to see this link</b>)

Kereos
16-09-2014, 06:51 PM
:friends: ce ma fac fac fara tine :(( :))
Iti doresc mult succes la facultate ! Te asteptam ;)

Teddy
16-09-2014, 07:00 PM
Viata ei de facultate....
Multa bafta Vlad, ai grija sa nu ramai cu restante;))
P.S. Cand iti vei lua laptop sa ii dai calculatorul Mayei ca sa mai intre si ea:))

Mr.Grook
16-09-2014, 07:55 PM
Bafta la facultate, te asteptam incurand ;) :D

[696]`vLad
16-09-2014, 08:21 PM
:friends: ce ma fac fac fara tine :(( :))
Iti doresc mult succes la facultate ! Te asteptam ;)
Mulțumesc :D.
O să supraviețuiești tu :)).
Ai facebook-ul meu așa că nu o să îmi duci dorul :D .
PS: Să nu îmi ceri numărul de telefon că nu ți-l dau :)))



Viata ei de facultate....
Multa bafta Vlad, ai grija sa nu ramai cu restante;))
P.S. Cand iti vei lua laptop sa ii dai calculatorul Mayei ca sa mai intre si ea:))
Mulțumesc :D.
Maya are laptop.. dar are placa de rețea arsă :))..


<b>You have to register to ba able to see this link</b>
:))
Iți mai dau ? ... de exemplu și de Kereos :))).

RaZz0R
16-09-2014, 09:45 PM
bine ca nu,s eu pe lista de mai sus:))
Ce pot spune vlad... Mult succes la facultate, sa nu ai restante, sa ai grija sa nu faci vreo prostie:)) Poate iti fac vreo vizita la facultate:P

RedLine
17-09-2014, 12:49 PM
BAfta multa ! si eu am fost tot la SB la hotii aia la facultate numai ca nu la info :P ...
Succes si ... ce sa zic ? ... dar-ar Dumnezo` cu un laptop dupa tine ... :))

[696]`vLad
17-09-2014, 06:24 PM
bine ca nu,s eu pe lista de mai sus:))
Ce pot spune vlad... Mult succes la facultate, sa nu ai restante, sa ai grija sa nu faci vreo prostie:)) Poate iti fac vreo vizita la facultate:P

Mulțumesc :D .Nu-mi fac griji în legătură cu restanțele , defapt nu-mi fac griji în legătură cu nimic.. chiar abia aștept să încep.. mi s-a luat să stau acasă degeaba -_- .


BAfta multa ! si eu am fost tot la SB la hotii aia la facultate numai ca nu la info :P ...
Succes si ... ce sa zic ? ... dar-ar Dumnezo` cu un laptop dupa tine ... :))

Mulțumesc :D .
..bine zici :)) ..să dea ...să dea :)).

OblivioN
17-09-2014, 08:31 PM
Sa incep cu clasicul meu salut "TRAIASCA VLAD!!!"(O sa-mi fie dor de asta), spor la invatat, ma mai anunti pe fb cum merge treaba :*

[696]`vLad
17-09-2014, 10:46 PM
TRĂIASCA PHROZEN !!! (.. și mie o să-mi lipsească :( ) .
Merci :D , așa o să fac !! :D
...oricum 3 zile tot te mai stresez pe CS :)))

Savarinaa
19-09-2014, 08:47 PM
Ha ha, bine ai venit în Sibiu :) mult succes la facultate !

[696]`vLad
20-09-2014, 04:41 PM
Savaa!! :D
Fac cinste cu un suc dacă îmi arăți orașul :-> .

Savarinaa
20-09-2014, 05:26 PM
Ehee :> daa cuum ! câând ? :))) Suntem destul de aproape :)) câteva străzi ne despart

[696]`vLad
20-09-2014, 05:49 PM
Sună bine :)) .
Încă nu știu când încep cursurile.. ori luni pe 29 ori miercuri pe 1 .. deci cel mai sigur.. în weekend pe 4 , pe 5 :-??..

Elequantz
22-09-2014, 10:58 PM
Succes vlad !! Sa ajungi comunitar :)))

[696]`vLad
23-09-2014, 11:10 AM
Pobabil ai citit doar prima ”absență” ...trebuia să scrolezi până jos :)) .


`vLad;67912']● NUME: [696]`vLad ;

● DURATA: 22/09/2014 - 22/12/2014 ;

● MOTIV: -de pe 22/09/2014 până pe 26/09/2014 o să fiu plecat într-o mini-vacanță la Brașov.
-de pe 01/10/2014 până pe 22/12/2014 o să fiu la facultate ;

● MENȚIUNI: Am zis că dau la academia de poliție dar nu s-a putut :( .
..în chimb am intrat la Facultatea de Științe Lucian Blaga din Sibiu la matematică-informatică.
Nu am un laptop așa că în timpul facultății nu o să pot intra pe CS (cu excepția weekendurilor, dacă voi fi acasă).
Cel târziu în decembrie voi avea un lapop așa că activitatea mea pe server cât și pe forum între 22/09/2014 - 22/12/2014 va fi aproape zero .

Am ales să postez tot în acest topic să nu mai fie nevoie să deschid altul nou :D .


Cine are nevoie de resurse și tutoriale pentru Photoshop , click pe următoarea imagine:

<b>You have to register to ba able to see this link</b> (<b>You have to register to ba able to see this link</b>(-downlo)

Facebook-ul comunității:
<b>You have to register to ba able to see this link</b> (<b>You have to register to ba able to see this link</b>)

[696]`vLad
25-10-2014, 11:43 PM
O sa revin in maxim 2 saptamani , mi-am luat laptop dar inca fur net de la colegii de pe palier. Mereu schimba parola de la wierless cand observa ca le fur net :)))...cum spuneam in maxim 2 saptamani o sa am si net :D .


<b>You have to register to ba able to see this link</b>

Kereos
26-10-2014, 12:00 AM
Hai ca mai rezistam pana atunci >:D<