PDA

View Full Version : Cerere admin:TuFiS



Tufis20
20-03-2014, 10:18 PM
-NICK: TuFiS
-Numele Real:Frasineanu Viorel
-Varsta reala: 19 ani Cnp:1941020
-Oras: Videle
-Steam ON/OFF:On
-STEAM ID: STEAM_0:0:12248806
-ID DE MESSENGER: viorelfrasineanu@yahoo.com
-ID DE SKYPE:Nu am,dar o sa imi fac imediat dupa postarea acestei cereri.
-Experienta admin:Mentionez ca am fost admin 3 ani pe un server mare,m-am lasat de Counter acum 2 ani si de cateva luni m-am reapucat..am uitat cateva comenzi dar o sa mi le reamintesc repede;)
-Ce grad crezi ca poti sustine:Orice grad
-Timp Jucat: Nu m-am uitat.Cred ca am cateva zeci de ore.Am jucat pe mai multe nick-uri:FiBra,ChUrCh si acum Tufis
-Perioada: Cand joci mai des (De obicei joc seara,dar mai intru si dimineata din cand in cand)
-Motiv:Imi place mult acest server pentru ca pe el joaca mai multi prieteni de ai mei si vreau sa ajut pentru ca in ultima vreme intra din ce in ce mai putini playeri si nu vreau ca serverul sa se indrepte in directia gresita:p
-Ai citit regulamentul !: [DA]
Raspunde la urmatoarele 2 intrebari pentru a vedea cat de experimentat esti :
-Cum executi comenzi pe un player cu numele `~ ( simbol-ul ) ?O solutie ar fi amx_showip si d-au ban pe ip,iar cealalta solutie ar fi sa copiez din consola...exempu"~~~ kiled tufis",sterg partea cu killed tufis si o sa ramana in consola doar numele cu simbolul si ii dam ban.
-Comenzile intre admini sunt interzise !! Un admin are cod , cum reactionezi asupra sa ? ( Ban/destroy/demo/kick)II fac demo si il dau ownerului.

cr7*best
21-03-2014, 07:13 AM
contra!! undei cnp-ul? nai citit nici regulamentu..

Tufis20
21-03-2014, 10:29 AM
Si daca nu am dat Cnp e un motiv intemeiat sa imi dai Contra?:)))Am citit regulamentul si pur si simplu nu am vrut sa dau Cnp.

swsp3ktu
21-03-2014, 10:35 AM
:pro: te vad activ pe sv si sper sa facem treaba:) apropo la prima intrebare ai gresit raspunsu,,dar nui bai o sa iti explic in privat

FamouS.
21-03-2014, 11:38 AM
PRO . esti activ ,dar citeste regulamentul.

DaNgEr!!!
21-03-2014, 10:09 PM
steam 0:0 am si eu :)) ala nu-i steam .. dar pt ca ai activitate pe server.. meritzi un pro :D

b|t|d
21-03-2014, 10:09 PM
pune acolo primele 7 litere din CNP pentru ca alea le au inca 10mii ca tine si cred ca la varsta ta sti ce zic si citeste regulamentul ca nu l-ai citit , dupa ce il vei citi iti dai seama de unde stim ca nu ai citit regulamentul OK apoi vei primii si prouri !!

Tufis20
21-03-2014, 10:33 PM
Multumesc Danger pentru pro..vroiam sa iti arat ca am si steam....<b>You have to register to ba able to see this link</b>

LeLeNa
22-03-2014, 08:20 PM
:pro:

swsp3ktu
24-03-2014, 07:22 PM
add swsp3ktu_nr1 pt admin