PDA

View Full Version : ban pt bug wac?



vladi
12-04-2014, 12:36 PM
Salut , nu stiu ce cu banul asta doar m am trezit ca am ban.Cu coduri nu joc despre bug uri nu stiu nimc, nu mi a spus nimeni nimic doar aruncat ca o carpa in oala cu banati.Am intat pe link ul postat de pitik si era o imagine din batlefield... nu stiu ce ar trebuii sa prezint dar macar o jumate de prezumtie de nevinovatzie sa mi se dea dupa 100 de ore jucat cu voi.
Acum citez din clasici: "V`am spus si o repet sa o lasati putin mai moale cu wac`ul asta.Se aplica doar la oamenii care chiar joaca bine , nu la oricine care intra pe server si da 3 hs`uri.
Nu cred ca v`ati dori ca numai eu sa numesc persoanele care trebuie sa foloseasca wac`ul.
Nu mai exagerati si nu mai puneti pe oricine care se misca cat de cat bine in joc, sa`l foloseasca!". Pe langa ca nu ma misc "bine" aveam si wac ul instalat cu teamviwer de catre amabila Savarina cat despre bug sant intr o confuzie totala.
Cred ca i mi putea spune rbn ca am bug si sa fac ce se trebuie sa nu mai am.Un minim dialog cred ca se poate macar cu jucatorii care sant toata ziua la voi pe server nu sa se stea la colt si sa fiu tratat ca un intrus. Merci

nick ul meu e FrustraThor

XeLa
12-04-2014, 08:46 PM
Stiu ca joci curat.Dar daca tot ai facut o cerere de unban , trebuia sa o faci dupa model, macar un ip sa lasi ca sa iti putem scoate ban`ul.

vladi
12-04-2014, 08:55 PM
Add ban,bug wac

Scuze pentru cererea tip dar m-a luat valul
Nume:frustraThor
admin: Pitiku
Data: 11/04/2014 15:35
Dovezi: <b>You have to register to ba able to see this link</b>
IP: 188.24.39.218
STEAM_0:0:27109065

Acum ca e prietena mea plecata de acasa o sapatmana, se gaseste asta mic sa-mi dea ban :))

XeLa
12-04-2014, 10:02 PM
Mare atentie te rog pe viitor, sa il ai activat si sa nu mai ai nici un fel de problema legata de wac.
Ban scos!