PDA

View Full Version : Reclamatie Geo



TheOneLeeT
12-04-2014, 03:55 PM
Nume: LeeTeRo
Reclamat: Geo<3
Mentiuni: Geo, te rog eu nu face si tu ca Garfield... 25 de minute ramase pe mapa, el da vot, spamm cu csay, limbaj nu tocmai ok, cand e un player afk, merge si face kill in loc sa-l puna spect...

Dovezi:
<b>You have to register to ba able to see this link</b> (<b>You have to register to ba able to see this link</b>)
<b>You have to register to ba able to see this link</b> (<b>You have to register to ba able to see this link</b>)
<b>You have to register to ba able to see this link</b> (<b>You have to register to ba able to see this link</b>)
<b>You have to register to ba able to see this link</b> (<b>You have to register to ba able to see this link</b>)
<b>You have to register to ba able to see this link</b> (<b>You have to register to ba able to see this link</b>)

Si cand ii spun sa se linisteasca i-mi zice sa-i dau pace, ca nu sunt eu "mare muc" sa-i zic lui ce sa faca...

<b>You have to register to ba able to see this link</b> (<b>You have to register to ba able to see this link</b>)

Serios Geo, nu o lua pe urmele lui Garfield, linisteste-te...

Geo<3
12-04-2014, 04:55 PM
App eu la mapa zm_202 nu am facut eu kill NeBuNuL a facut si am zis ca ce are dak face el kill si nu faceam spam le ziceam sa scrie rtv ca imi spuneau sa le schimb mapa ! Si eu nu fac precum Garfield sa dau vote cu arnold ce face :bea ,mananca, mananca si doarme etc !

|HD|MeRceR*
12-04-2014, 05:34 PM
Eu nu stiu ce sa zic.. E reclamatie facuta fara rost ;) ... Parerea mea... Voi (in special TheOneLeeT) faceti reclamatie la orice... Asa grav iti pare?

TheOneLeeT
12-04-2014, 06:25 PM
Ideea este urmatoarea: Nu cer sanctiuni, am vrut doar ca Geo sa fie atentionat mai "oficial" ca asa pe server, degeaba ii zic sa se linisteasca, ai vazut ce i-mi raspunde...

Doresc ca aceste chestii inutile (spam chat, voturi aiurea) sa nu fie facute... Si doresc ca adminii sa fie ADMINI, nu persoane care profita de provilegiile oferite...
Fac chestia asta pentru ca i-mi place serverul si doresc sa am un joc linistit, nu sa se schimbe mapa din 5 in 5 minute, sa nu i-mi vad tinta de la atatea csay sau si mai rau, sa incep eu sa injur doar pentru ca pe chat "se injura"

Blonda
13-04-2014, 12:51 AM
Marcer nu i mai lua apararea pentru ca este prietenul tau
de cand a devenit admin face tot ce vrea
am avut si eu dovezi dar nu am apucat sa le salvez
de cand e admin a inebunit

Geo<3
13-04-2014, 09:29 AM
Nu prea cred asa ceva , nu am inebunit imi spun sa schimb mapa si le zic sa scrie rtv pe csay iara LeeT zice ca fac spam , app si fragu la facut NeBuNuL eu am stat spec pe mapa aceea !

WarGods | AbySs
13-04-2014, 11:24 AM
Geo, cand esti admin nou asculti de cei mai vechi si procedezi asa cum trebuie, daca un alt admin iti spune ca nu faci ceva bine este pentru ca eu i-am spus cum sa procedeze. Ce spune regulamentul de comenzile gen "amx_csay", vrei sa pierzi adminul asa rapid? La faza cu rtv nu stiu daca lumea era asa disperata sa schimbi mapa dar nu vad necesitatea sa dai cu csay, chiar mai mult, cum ai dat tu mesajul ala unii poate au inteles ca sunt obligati sa dea rtv, rtv da cine vrea. Scapi cu un avertisment dar te sfatuiesc sa iti revizuiesti comportamentul, daca se mai plange lumea de tine ne suparam.