PDA

View Full Version : reclamatie wLords | Sky



Titirezu
20-03-2011, 08:04 PM
Buna seara, sunt un player destul de vechi pe acest server...am cativa amici aici si de aceea joc si eu.
Astazi insa, din pacate am luat ban total aiurea de la co-ownerul vostru wLords | Sky.

Astept un demo ceva :P

Multumesc anticipat

ps: joc cu numele HiGhzeNNN xD daca conteaza ^_^

negrutzu
20-03-2011, 08:21 PM
Pro unban joaca bine !!!

GAbY
20-03-2011, 08:48 PM
pro unban,idem ca la negru

negrutzu
20-03-2011, 08:50 PM
Ban scos

Titirezu
20-03-2011, 09:20 PM
mda..tot am ban :|
asta e steam id-ul : STEAM_0:1:27558021
si ip-ul e : 188.27.199.230

Sky
20-03-2011, 10:22 PM
In primul rand nu sunt co-owner :)) In al doilea rand ban-ul ti-a fost scos de catre Negrutzu dupa o discutie cu mine pe steam.Motivul ban-ului e simplu, esti extrem de arogant si cu nasul pe sus, atitudinea ta ma deranjeaza, daca o voi mai vedea vreodata ai ban sigur de la mine si te asigur ca data viitoare nu-ti va mai fi scos.Eu nu zic sa nu vorbesti, dar fara arogante si alte harfe ;) Have a nice day.

-=MaX=-
21-03-2011, 03:38 PM
Ostatic las-o mai moale cu banul pentru "arogante" si deranjamente personale... pentru astea ai gag, llama, kick, etc... in niciun caz ban permanent ;)

Sky
21-03-2011, 04:35 PM
Nu e o chestie "personala", e generala, avea harfe in general, deranja pe toata lumea, daca unii sunt mai slabi la CS, asta nu inseamna ca cei mai buni sa vorbeasca numai la harfe si arogante.Se stie ca suntem in general admini de o anumita varsta pe serverul asta, acceptam orice gluma facuta cu cap dar niciodata harfe si arogante puerile.Din partea mea poate juca dar sa nu foloseasca chat-u ca si cum ar fi o zeitate iar noi niste simpli mojici obligati sa-i citim si acceptam harfele

Titirezu
09-04-2011, 01:40 PM
deci..scuze cu intarzierea...dar tu esti un mare amator si nu sti cum sa folosesti adminul...astfel de copii ca tine nu au ce cauta pe un server si mai ales cu admin
Pentru astfel de "situatii" ai la dispozitie gag / llama / kick / sau cel mai rau BAN* ( temporar )
nu spun asta sa ma aflu in treaba dar am si eu server si lucrez non-stop cu admini ca tine
max a spus totul.. si in concluzie esti doar un copil suferind care nu esti niciodata bagat in seama..

Have fun

Rapid1923
09-04-2011, 02:40 PM
Deci subscriu la postarile lui sky. Efectiv te scoate din sarite acest mic ignorant. Ba mai mult mai si ameninta ca ramanem si fara admin:). Vezi si tu Max cum ii tii in brate pe pustanii astia ca ti se urca in cap.Inteleg sa nu exageram pe chestii din astea dar copilul asta pur si simplu are gura prea mare si e putin spus arogant. Eu cum il prind cum il taxez. La abaterea urmatoare ii dau o pauza destul de mare daca nu-si vede de treaba lui.

IRB | Walles
09-04-2011, 03:18 PM
titirezule,sky cred ca are 2 doua ori cat varsta ta:))ia si cunoaste intai o persoana inainte sa comentezi

Sky
09-04-2011, 04:06 PM
Ban permanent de la copilul din mine daca te vad pe server.Fa-mi reclamatie la OPC :)) si apropo, daca ma grabeam aveam copii cat tine baiete, repet, atitudinea ta ma deranjeaza..si vad ca nu sunt singurul.Drept si prin urmare ai ban pe warlords.Bine.PA!

FragNSTein
11-04-2011, 11:59 AM
Cerule ar trebui sa iti faci un ™ cu Bine.PA! :))
Titirezule daca taceai era bine, dar zice bine zicala: Gura bate curu' :P

Sky
11-04-2011, 12:37 PM
E trade-mark-u lu' Mircea Badea :))

AnOnIm
11-04-2011, 01:31 PM
Face Sky ce face si ajunge vedeta . De acord cu el,mai dai si peste dastia,stie ca e vinovat si tot comenteaza ,deci cred ca ne-am dat seama cu ce om avem de a face .

Sky
11-04-2011, 02:55 PM
Eu si vedetismul....Steaua si grupele Champions League....Jenna Jameson si virginitatea....Negrutzu si muzica clasica :))))

-=MaX=-
11-04-2011, 06:32 PM
Dupa ultimul post al lui Titirezu pot sa las in mainile "celui de sus" soarta pacatosului :))
La prima vedere a reclamatiei nu am fost de acord cu ban permanent pentru ca nu putine au fost cazurile cand s-a dat ban pe nimic (gen "ca mi-a zis fa", "am murit din cauza lui", "s-a tinut in gura cu mine" si alte chestii personale). Daca omul insista si se aduc mai multe argumente legate de comportamentul lui pe server e de inteles si se accepta excluederea, nu e nimeni obligat sa suporte astfel de exemplare... ;)

Sky
11-04-2011, 07:33 PM
Si dupa cum a zis cineva mai destept ca mine: "Ferice de cei saraci cu duhul caci a lor va fii imparatia cerurilor" ...am incheiat citatul.

Mersi de suport si ca ma sustii in decizia mea... Max-sef pedelist :)))

Bine.PA!

Titirezu
11-04-2011, 07:45 PM
idea e...ca am "amenintat" pentru ca tu te bagai singur in seama cnad eu vorbeam cu christi si imi dadeai kick aiurea :) asta e toata ideea suferi de admin si te bagai singur in seama . Se pot verifica logurile si ma tot tineai in kickuri

-=MaX=-
11-04-2011, 08:00 PM
Max-sef pedelist :)))

Nu stiu cum de s-a ajuns sa se infiltreze atat de adanc ideea cu "pedelismul" :hohot:
Neavand nici cea mai mica tangenta cu sistemul si politica respectiva, sunt socat sa aflu ca sunt etichetat in asa mod :))

Sky
11-04-2011, 09:40 PM
"idEEa" e ca ti-am dat decat un kick dupa ce iti dadusem un avertisment in prealabil, ban-ul a survenit evident dupa.Rabdarea la mine nu e o virtute, in speta ta cred ca am avut destula, trebuie sa se inteleaga ca atata timp cat nu deranjez pe nimeni in timpul jocului, imi doresc cu ardoare sa nu fiu deranjat la randul meu.Ostatec pedelist :))) inchide te rog topic-ul pentru ca devine degeaba, ban-ul ramane.

-=MaX=-
12-04-2011, 12:18 AM
atunci precum smnatura ta...

:locked: