PDA

View Full Version : Reclamatie Sounnnd



bodo56
16-04-2014, 06:14 PM
Nick reclamat: Sounnnd
Ora: 16:00
Harta: deathrun_latexx
Motiv: Da shock cu motiv ca am setari de cs modificate si ca el nu le are , face reguli cum vrea el parca ar fi sv lui , se oftica ca el nu are viteza ca mine si alti
Dovezi: <b>You have to register to ba able to see this link</b> <b>You have to register to ba able to see this link</b>

Sounnnd♥
16-04-2014, 06:25 PM
cati au ma viteza de 1500 in 4 secunde?????? tu si la aia la care ai facut tot tu setarile adica nu multi... restul se uita cu ochi in soarea ca faci tu latex in 30 40 de secunde, pai asta nu e dr asta e deja un sv normal in care trebuie sa omori teroristul... sa vedem cati au zis de pe server ca este cel mai bine fara CFG sau Nividia sau alte chesti de genul asta, care e dr adevarat asta facut de iti ies ochi din cap ca sa ajungi la 800 sau asta care il faci tu defapt nu tu il faci ca il face placa video sau ce placa ii aia nu stiu.. deci mai exact eu pana nu primesc remove nu va las cu nividia pe sv cand sunt on si ti-am spus o data ca daca nu esti in stare sa joci fara cand vezi ca sunt on sa nu intri deci ii fix problema ta, tu te aperi pe tine eu ii apar pe toti care sunt deacord cu mine si cu aceasta regula, deci am zis nu iti place fa cate reclamatii vrei pana primesc remove

Axx3ll
16-04-2014, 06:28 PM
ba sound....cica faci u regula pentru anti " SETARI NVIDIA " si ptr ca avea sateri dai u shock pentru ele....

bodo56
16-04-2014, 06:29 PM
Ma copile ma ahabar nai pentru ce sunt setarile alea uh habar nai de cs uh esti un jucator normal esti si uh acolo ca sa te dai amre ca ai admin si ai vazut ca ai owner faci ce vrei daca te intreb niste chesti despre cs te uiti pe pereti :)) invata dr si mai invata sa adminezi ca esti praf

Sounnnd♥
16-04-2014, 06:33 PM
ma adultule, ca vad ca asa te dai, setarile nividia nu sunt venite cu cs-ul din cate stiu eu, si nici nu sunt permise pe diferite servere internationale pentru ca sunt coduri setarile nividia sau cfg sunt crezute pe multe servere coduri doar steamul este permis, deci adultule eu ti-am zis nu las pe nimeni cu aceste setari cat sunt online nu va place facetimi reclamatie pana primesc remove si gata am terminat.

bodo56
16-04-2014, 06:36 PM
Bai butule setarile nvidia sunt setarile de la placa video sunt niste setari care iti creste fps-ul (frames per second) care habar nai cei ala si normal ca este interzis pe alte sv pt ca aia sunt copii care nu stiu cei ala nvidia ca tn , sa te vad sa ai dai si lu cristi shock eu iam facut setarile lui cristi :)

Joker2014
16-04-2014, 06:59 PM
Sounnd ,Cristi a zis ca nu are nimic sa il lasam in pace!De cand faci tu regulile pe servar?Multi au setarile facute...daca tu nu sti sa le faci sau nu vrei numai sarii repede cu shock'u!Ai grija cui ii dai shock si pentru ce...Cum adica cat esti tu online nu lasi pe nimeni cu setarile??Si eu le am si nu comenteaza nimeni+ca setarile de care zici tu nu's coduri sau CFG
EDIT:Ramane la atitudinea lu' Cristi daca iti va scoate adminu sau iti va scade din grad!

Sounnnd♥
16-04-2014, 07:08 PM
jokere?? tu stai bine in banca? ca se pare ca te bagi unde nu trebuie nu am crezut ca tu mi-ai facut reclamatie... deci vezi, si dupa cum am zis kill daca te comporti asa frumos si vorbesti asa civilizat si esti asa matur cum te dai si mr destept, spune tu daca vin setarile cu cs-ul cand il instalezi... sau aia faci tu deci e cod de trisat. si cu asta sa nu aud ca te mai dai mare si tare ca inca mai ai pana sa ma cunosti pe mine... deci vezi ce faci desteptule eu inca am grad si nu ai ce face, ti-am zis pana nu primesc remove nu mai las sa se triseze cu setari de la placa video. si inca ceva, mai ai pana sa ma inveti pe mine informatica, poate nu stiu eu cate chesti are cs-ul dar in rest ar fi bine sa taci ca nu ma cunosti!

pitiku
16-04-2014, 07:12 PM
Cel mai bine si cel mai clar , jucati deffault . Si nu mai va certati aici .
Aveti 2 ani ? Cel mai fain amx_resetcfg , si joaca lumea deffault , fara nicio jignire amentintare ..Mult noroc .

IoNuTzZ
16-04-2014, 08:17 PM
Nu cred ca acele setari se considera cod... Insa ma cam enerveaza faptul ca killToX este mereu primul.... Numai el face dueluri... Si ca prea se da la toate fetele de pe server :))
Iar Sounnd, fara suparare dar te crezi cam sef.... i-ai dat shock si lui puncT. care este admin... De cand se folosesc comenzi pe alti admin si mai ales una ca asta?

Melissa
03-05-2014, 10:32 PM
calm.... este de banuit sa atingi 1500 in 4 sec acuma serios... joker n-am nimic cu tine ,dar am prins o faza in care ziceai la kill ca ii dai admin daca ti le face si tie..

Joker2014
04-05-2014, 09:40 AM
Melissa de la un timp vad ca ai ceva cu mine....killToX de cate ori e vazut sa ia shock ban tot ce se poate pentru ca el are cfg cu scripturi interzise si toate astea..

Melissa
04-05-2014, 01:56 PM
Melissa de la un timp vad ca ai ceva cu mine....killToX de cate ori e vazut sa ia shock ban tot ce se poate pentru ca el are cfg cu scripturi interzise si toate
astea..
ti-am zis ,pacat ca nu am facut screen sa vada lumea ca ai zis ca ii dai admin daca iti face config.... nu minti...
TI-AM ZIS ,SI ITI REPET A 100 OARA ,NU AM NIMIC CU TINE DAR NU VREAU SA MAI CAUTE PERSOANE DE ASTEA PE SV...

Sounnnd♥
04-05-2014, 04:46 PM
gata calm nu mai este problema de mult timp, eu cu kill ne intelegem ok deci nu inteleg la ce m-ai postati in acest topic ...

JuNNNkie
24-11-2014, 09:18 PM
:locked: