-- Closed Thread
Results 1 to 5 of 5
  1. Reclamatie medelina

    #1
    Banned DarkRed's Avatar
    Member since
    Dec 2013
    Location
    Pitesti
    Posts
    728
    Last username
    Justice01 TITAN Tetrahidrocanabinol
    Mentioned
    0 Post(s)
    Achievements Total Posts 2 Total Posts 1 Days Since Last Visited 2 Days Since Last Visited 1 Days Registered 3 Days Registered 2 Days Registered 1 Threads 2

    Reclamatie medelina

    • NICK: Tetrahidrocanabinol
    • IP: dinamic
    • NUMELE ADMINULUI RECLAMAT: medelina
    • MOTIVUL: Limbajul adminului .
    • DOVADA:
    You have to register to be able to see this link. Register HERE! If you are already a member please log in! If you still you are not able to see the link you need to activate your account or an administrator need to activate your account!

    You have to register to be able to see this link. Register HERE! If you are already a member please log in! If you still you are not able to see the link you need to activate your account or an administrator need to activate your account!

    P.S : Nu consider ca acesta este un limbaj adecvat unui admin .
    Like G|Nico. a dat Like acetui post

  2. Reclamatie medelina

    #2
    Super Moderator -WickedSick-'s Avatar
    Member since
    Mar 2014
    Location
    ★ Red Room ★
    Posts
    13,270
    Last username
    WickSick |~Xc£nTr1k~|
    Blog Entries
    13
    Mentioned
    24 Post(s)
    Achievements Mentions Received 1 Mentions Given 1 Visitor Messages Received 3 Visitor Messages Received 2 Visitor Messages Received 1 Visitor Messages Given 1 Total Posts 4 Total Posts 3
    Doneaza
    Sustine Comunitatea WarGods!
    Fii unul de-al nostru! Doneaza
    Doneaza in Cont Bancar
    Click aici pentru a face o Donatie

    @-Tetrahidrocanabinol: Am fost si eu de fata la acest "incident" se poate verifica si in logo-uri fiindca altfel nu lasam reply. N-am s-o mai fac din simplul motiv ca mi` s-au adus acuze cum ca eu as da in admini , dar din cate tin minte nu am agresat pe nimeni fizic sau verbal vreodata .
    You have to register to be able to see this link. Register HERE! If you are already a member please log in! If you still you are not able to see the link you need to activate your account or an administrator need to activate your account! You have to register to be able to see this link. Register HERE! If you are already a member please log in! If you still you are not able to see the link you need to activate your account or an administrator need to activate your account!
    Crede-ma , stiu ce se intampla , dar prefer sa tac , din simplul motiv ca sunt persoane acolo pe care ii stimez si ii respect foarte mult . Acestea fiind spuse , n-am sa mai continuii cu nimic ca nu cumva sa il supar pe Mr.A , fiindca este un om tare de treaba ..
    Last edited by -WickedSick-; 13-10-2016 at 11:47 PM.

    Let Me In

    Ce cautam:
    • scripteri - cs 1.6 / css (csgo) / samp / minecraft / metin2
    • bloggeri & posteri
    • designeri

    Ce oferim:
    • grad in comunitate in functie de categoria aleasa (Programator, Blogger/Promovare/Stiri/Echipa Tehnica/Helper, Designer)
    • grad de Moderator pe sectiunea aleasa
    • alte beneficii pentru seriozitate si efortul depus (de exemplu: servere de Counter-Strike 1.6 sau SAMP gratuite)
    Like soniqk, uKpI69, ~TraNda~ a dat Like acetui post

  3. Reclamatie medelina

    #3
    Banned Mr.A's Avatar
    Member since
    Oct 2011
    Location
    Bucuresti
    Posts
    1,111
    Last username
    MrA
    Mentioned
    0 Post(s)
    Achievements Visitor Messages Received 1 Total Posts 3 Total Posts 2 Total Posts 1 Days Since Last Visited 2 Days Since Last Visited 1 Days Registered 4 Days Registered 3
    [IMG]You have to register to be able to see this link. Register HERE! If you are already a member please log in! If you still you are not able to see the link you need to activate your account or an administrator need to activate your account! You have to register to be able to see this link. Register HERE! If you are already a member please log in! If you still you are not able to see the link you need to activate your account or an administrator need to activate your account! [/IMG]


    Scrie aici care sunt adminii aia care chiar trebuie sa dai tu in ei.

    Si care se crede Dumnezeu si are un amarat de grad.

    Sa sti ca degeaba esti ironic , Nu inteleg cum poate veni unu sa comenteze si la reclamatii si la cerereri unban , cand el nu are nici o treaba cu server-ul. Daca duci lipsa de atentie mergi pe site-urile de socioalizare.
    Last edited by Mr.A; 14-10-2016 at 12:46 AM.

  4. Reclamatie medelina

    #4
    Super Moderator -WickedSick-'s Avatar
    Member since
    Mar 2014
    Location
    ★ Red Room ★
    Posts
    13,270
    Last username
    WickSick |~Xc£nTr1k~|
    Blog Entries
    13
    Mentioned
    24 Post(s)
    Achievements Mentions Received 1 Mentions Given 1 Visitor Messages Received 3 Visitor Messages Received 2 Visitor Messages Received 1 Visitor Messages Given 1 Total Posts 4 Total Posts 3
    Doneaza
    Sustine Comunitatea WarGods!
    Fii unul de-al nostru! Doneaza
    Doneaza in Cont Bancar
    Click aici pentru a face o Donatie

    Quote Originally Posted by Mr.A You have to register to be able to see this link. Register HERE! If you are already a member please log in! If you still you are not able to see the link you need to activate your account or an administrator need to activate your account!
    [IMG]You have to register to be able to see this link. Register HERE! If you are already a member please log in! If you still you are not able to see the link you need to activate your account or an administrator need to activate your account! You have to register to be able to see this link. Register HERE! If you are already a member please log in! If you still you are not able to see the link you need to activate your account or an administrator need to activate your account! [/IMG]


    Scrie aici care sunt adminii aia care chiar trebuie sa dai tu in ei.

    Si care se crede Dumnezeu si are un amarat de grad.

    Sa sti ca degeaba esti ironic , Nu inteleg cum poate veni unu sa comenteze si la reclamatii si la cerereri unban , cand el nu are nici o treaba cu server-ul. Daca duci lipsa de atentie mergi pe site-urile de socioalizare.
    Spune-mii tu te rog pe aceia care dau eu in ei , fiindca tu mi-ai trimis mesajul , deci tu ai deschis subiectul. Cum poti sa spui ca nu am nici o treaba cu server-ul cand am grad aici ? Motivul pentru care ai vrut sa-mi scoti slotul e unul irelevant fiindca activitatea este , dar mai rara intr-adevar , oricum , mult mai buna fata de altii care nu au mai intrat pe server , iar de promovarea server-ului prin voturi , pronuntari pe sectiune e 0 . In ultimele 30 de zile am intrat pe server de cateva ori , dar asta cu inactivitatea pe server ai scos-o de la tine pentru a masca faptul ca nu-s de acord cu faptele anumitor admini de pe server , ai un exemplu mai sus , respectiv medelina , spune-mi si mie te rog cate voturi a dat aceasta fata server-ului ? Cand a intrat ultima oara pe forum ? Are cont pe forum ? . " Daca duci lipsa de atentie mergi pe site-urile de socioalizare. " Pardon ? Unde e ironia ? La mine sau la tine? Nu vreau sa dezvolt mai mult fiindca nu are rost. Nu as avea nimic cu nimeni daca majoritatea si-ar face treaba cum ar trebuii , oricum nu e treaba mea , daca Teddy n-a rezolvat nimic prin acel thread atunci , rezolv eu acum ceva ..nu cred. Deci cum ti-am spus in fraza anterioara , n-are rost sa dezvolt acest subiect datorita faptului ca XeLa se numara printre persoanele care le respect foarte mult. Daca mai ai ceva de comentat fa-o te rog , eu n-o sa mai las reply , mi-am spus punctul de vedere , sunt foarte curios de decizia asupra vocabularului medelinei .

    Let Me In

    Ce cautam:
    • scripteri - cs 1.6 / css (csgo) / samp / minecraft / metin2
    • bloggeri & posteri
    • designeri

    Ce oferim:
    • grad in comunitate in functie de categoria aleasa (Programator, Blogger/Promovare/Stiri/Echipa Tehnica/Helper, Designer)
    • grad de Moderator pe sectiunea aleasa
    • alte beneficii pentru seriozitate si efortul depus (de exemplu: servere de Counter-Strike 1.6 sau SAMP gratuite)
    Like ~TraNda~, soniqk, IoNuTzZ a dat Like acetui post

  5. Reclamatie medelina

    #5
    Banned Mr.A's Avatar
    Member since
    Oct 2011
    Location
    Bucuresti
    Posts
    1,111
    Last username
    MrA
    Mentioned
    0 Post(s)
    Achievements Visitor Messages Received 1 Total Posts 3 Total Posts 2 Total Posts 1 Days Since Last Visited 2 Days Since Last Visited 1 Days Registered 4 Days Registered 3
    Eu zic sa ti vezi de treaba ta si sa nu mai postezi la secțiunea clasic , daca spui ca alți se cred Dumnezeu ca au un amărât de grad. Veniți de treaba ta.

    Si postează in alta parte unde ai grade pe server.

    PS: Cât despre reclamația făcută pentru medelina am sa discut cu ea despre comportamentul ei pe server.


Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts

Partners
Humble Monthly Bundle
Voucher PC-Garage