Din pacate, serverul se va inchide temporar. Motivul ar fi din cauza platii hostului. Eu nu imi permit sa platesc hostul, si nu ma ocup de el. Cel care plateste hostul este Rulz. Soarta serverului depinde NUMAI de el... Daca nu plateste hostul, serverul se va inchide de la cateva zile pana la PERMANENT.
Imi pare rau de aceasta problema, insa nu pot face nimic pentru ca nu am banii necesari pt a plati hostul. Insa, cu ajutorul vostru ar fi posibil sa punem serverul la loc pe picioare! Puteti sa ajutati la plata hostului, desigur daca ajutati veti primi gradul de fondator, si daca vreti primiti si Manager Server pe forum. Daca vreti sa platiti hostul va rog sa ma contactati la adresele de mai jos, din semnatura. Imi pare foarte rau ca s-a ajuns aici, dar nu am ce face, motivele specificate mai sus. La ora 00:00 serverul se va inchide, pana va fi platit hostul. Din pacate, nu am putut da de Rulz, nici la telefon, Skype sau messenger. Avem nevoie mai mare ca niciodata de ajutor pentru host. Din nou, daca vreti sa platiti sau sa ajutati cu bani serverul, puteti ori sa lasati un reply la acest topic, fie sa ma contactati la adresele de mai jos. Va multumim tuturor pentru ca ati fost alaturi de noi tot acest timp! Speram sa vedem serverul inapoi sus!