Am vorbit cu Max si am ne-am inteles sa facem aceasta campanie. Totodata, aceasta campanie este si una de promovare a comunitatii si gamehosting-ului oferit de WarGods. Campania consta in oferirea de gamehosting gratuit pentru serverele de Counter-Strike 1.6 cu plata in posturi/topicuri utile!

1 post = 0,02 eurocenti
1 topic = 0.04 eurocenti

Asadar, pentru un server Counter-Strike 1.6 WAR de 10-14 sloturi, care in mod normal costa 7 euro va trebui sa faceti:
* 350 de posturi utile
sau
* 175 de topicuri utile

Ca sa usurez munca unora, formula de calcul:
* pentru nr. de posturi necesare: nr_posturi_necesare = pret_server / 0.02
* pentru nr. de topicuri necesare: nr_topicuri_necesare = pret_server / 0.04

Numarul de posturi/topicuri necesare se vor rotunji in sus! (exemplu: 171.1 -> 172)

Puteti vedea preturile serverelor accesand You have to register to be able to see this link. Register HERE! If you are already a member please log in! If you still you are not able to see the link you need to activate your account or an administrator need to activate your account! , va va fi necesar la calcularea numarului de posturi/topicuri necesare.

ATENTIE:
1. Prin posturi utile a nu se intelege un simplu reply! Se contorizeaza doar cele care se ofera ajutor celor care au nevoie de ajutor si strict doar topicurilor actuale (nu mai vechi de 2 saptamani)!
2. Prin topicuri utile se intelege: tutoriale / articole / noutati / etc.
3. Punctajul/Banii adunati se reseteaza lunar! Am ales astfel pentru a incuraja pe cati mai multi sa participe si pentru ca toti sa "prinda" un loc.
4. Reducerea de 2 euro nu se mai aplica in cadrul acestei metode.
5. O data ce ati primit un server prin aceasta metoda, puteti prelungi perioada inca 2 luni tot prin aceasta metoda. Dupa aceste 3 luni va trebui sa platiti pentru server!

Pentru orice neclaritate, va rog sa lasati un reply in acest topic!