Buna,

Sunt un fost moviemaker ce s-a lasat de hobby-ul asta in urma cu 10 ani. In lunile ce urmeaza intentionez sa creez un scurtmetraj de Counter-Strike 1.6 bazat pe frag-

uri si as avea nevoie de material efectiv pe baza caruia sa construiesc filmul.

Asadar vin la voi cu rugamintea ca oricare ce dispune de un demo cs 1.6 si considera ca ar fi demn de incadrat intrun astfel de scurtmetraj sa mi-l trimita mie.

Conditiile in care demo-ul va fi acceptat si interpretat, sunt:

- numele sau macar prenumele jucatorului, porecla sau nick-ul cu care a jucat in demo, dar si minutul la care se desfasoara faza / minutele daca sunt multiple faze;

- prefer demo hltv, dar accept la o adica si demo-uri simple / daca dispui de ambele, ar fi ideal;

- accept demo-uri de pe server'e publice, ideal ar fi demo-uri de mix-uri;

- sa nu fi folosit wallhack / aim pe perioada inregistrarii demo-ului, caci reiese clar;

- nu trebuie sa fie neaparat demo-ul tau, daca detii un demo in care joaca altcineva si consideri ca ar merita efortul de a-l trimite, trimite-l - sub aceleasi

conditii;

- conditia de baza este ca jucatorii din film sa fie romani, nu ma intereseaza daca-s pro sau amatori, atat timp cat se merita pentru faza;

- doar CS 1.6 Clasic, fara respawn sau alte pseudominuni;

- doar harti clasice/omologate pgl (fara cs_discounter, fy_snow sau alte bazaconii).

Din pacate, ce am lucrat in urma cu 10 ani am pierdut, caci mi s-a ars hdd-ul din acea perioada, asadar nu am cum sa va arat ce am mai lucrat.

Daca esti interesat, trimite un e-mail cu toate datele cerute mai sus, alaturi de demo arhivat simplu in rar (extensie *.rar) pe adresa You have to register to be able to see this link. Register HERE! If you are already a member please log in! If you still you are not able to see the link you need to activate your account or an administrator need to activate your account! - va

spun din nou sa trimiteti e-mail, nu incercati sa ma adaugati pe Yahoo! Messenger. Daca marimea demo-ul depaseste capacitatea de upload pe Yahoo, atunci segmentati-l

in arhive mai mici, folosindu-va tot de Winrar, si incarcati-le toate, daca e posibil, intrun singur e-mail.

Va rog din nou, daca nu trimiteti e-mail cu toate datele de mai sus, in special nick-ul si minutul sau minutele fazelor, demo-ul va fi automat desconsiderat.

Exemplu E-mail :

Nume/Prenume : Vasile
Nick : Sil3_2004
Harta : de_cbble
Minutul : xx:xx:xx
Tip demo : hltv/non-hltv

Multumesc. Bafta si va astept !