Results 1 to 3 of 3
  1. Download CS 1.6 Clasic

    #1
    cs'faci's Avatar
    Member since
    Nov 2014
    Posts
    1
    Mentioned
    0 Post(s)
    Achievements Days Since Last Visited 3 Days Since Last Visited 2 Days Since Last Visited 1 Days Registered 3 Days Registered 2 Days Registered 1
    Doneaza
    Sustine Comunitatea WarGods!
    Fii unul de-al nostru! Doneaza
    Doneaza in Cont Bancar
    Click aici pentru a face o Donatie

    Thumbs up Download CS 1.6 Clasic




    Aceasta versiune pe care vreau sa o recomand cu acest topic, eu o numesc versiunea de cs 1.6 clasica, deoarece este neatinsa si nu contine modificari pentru harti, sunete si skin-uri.

    Eu o folosesc de un an si pot spune ca nu am intampinat probleme pana acum. Pana am descarcat aceasta versiune si pana am inceput sa o folosesc, am incercat mai multe care erau recomandate in tot felul de minciuni si aberati, cum ca, ar fi neatinse / originale/ clasice si asa mai departe.

    In tot acest timp am incercat sa promovez cat mai mult aceasta versiune pentru ca mi se pare una foarte buna, fara bug-uri, erori, virusi si alte porcari. Am spus de versiunea aceasta prietenilor, cunostintelor si am creat si un site pentru a putea fi descarcata de toata lumea.

    Serverele de la internet sunt romanesti si sunt in jur de 60, dar niciunul nu este picat sau offline. La inceput le-am verificat pe toate sa vad pe care ma simt mai bine si acum joc doar pe 2-3.

    Versiunea pe care eu o recomand o puteti descarca de aici in format .rar sau .exe You have to register to be able to see this link. Register HERE! If you are already a member please log in! If you still you are not able to see the link you need to activate your account or an administrator need to activate your account!
    Like Blue01, WarGods | RbN, ~TraNda~, RaZz0R, Teddy, [696]`vLad a dat Like acetui post

  2. Download CS 1.6 Clasic

    #2
    Administrator Tiger's Avatar
    Member since
    Sep 2010
    Location
    127.0.0.1
    Posts
    9,020
    Blog Entries
    3
    Mentioned
    167 Post(s)
    Achievements Mentions Received 3 Mentions Given 2 Mentions Received 2 Mentions Received 1 Mentions Given 1 Threads Rating Received 2 Threads Rating Received 1 Visitor Messages Received 1
    Doneaza
    Sustine Comunitatea WarGods!
    Fii unul de-al nostru! Doneaza
    Doneaza in Cont Bancar
    Click aici pentru a face o Donatie

    Acest CS contine guard-ul creat de mine, SethGuard, menit sa va apare de toate slowhack-urile / injectariile de fisiere stranii, etc.

    Il puteti descarca linistiti.

    Daca doriti sa descarcati doar guard-ul si sa vi-l puneti in CS-ul vostru -> You have to register to be able to see this link. Register HERE! If you are already a member please log in! If you still you are not able to see the link you need to activate your account or an administrator need to activate your account! . Dezarhivati arhiva si puneti fisierele in folder-ul CS-ului.

    Comenzi disponibile:
    sethguard_credits - afiseaza creditele / informatiile despre acest modul.
    sethguard_reset - reseteaza cfg-urile / bindurile.
    *****************

    Thanks ~TraNda~ a dat Thanks acetui post
    Like Blue01, WarGods | RbN, ~TraNda~, RaZz0R a dat Like acetui post

  3. Download CS 1.6 Clasic

    #3
    Membru de onoare WarGods | RbN's Avatar
    Member since
    Jan 2013
    Posts
    919
    Last username
    WarGods l RnB
    Mentioned
    0 Post(s)
    Achievements Visitor Messages Received 1 Total Posts 2 Total Posts 1 Days Since Last Visited 3 Days Since Last Visited 2 Days Since Last Visited 1 Days Registered 3 Days Registered 2
    Doneaza
    Sustine Comunitatea WarGods!
    Fii unul de-al nostru! Doneaza
    Doneaza in Cont Bancar
    Click aici pentru a face o Donatie

    Nu mai merge link ul,din cauza reclamei.Mi-ar putea spune cineva pe ce site e pus?la Inspect element are doar stelute la nume (download)



    Contact : amx_rbn

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts

Partners
Humble Monthly Bundle
Voucher PC-Garage