-- Closed Thread
Page 2 of 3 FirstFirst 1 2 3 LastLast
Results 11 to 20 of 22
  1. Reclamatie Colten + UNBAN

    #11
    Membru - Silver I Prodigy's Avatar
    Member since
    Dec 2014
    Posts
    13
    Mentioned
    0 Post(s)
    Achievements Total Posts 1 Days Since Last Visited 3 Days Since Last Visited 2 Days Since Last Visited 1 Days Registered 3 Days Registered 2 Days Registered 1
    Doneaza
    Sustine Comunitatea WarGods!
    Fii unul de-al nostru! Doneaza
    Doneaza in Cont Bancar
    Click aici pentru a face o Donatie

    Ce martori ma sa am,esti imbecil? Chiar se vede ca mai mult de 12 ani nu ai! Ce martori daca tu ai dat ban permanent,fara dovezi,fara motiv?!?! cica ai martori ca ai dat ban cu motiv? Si care-I motivul? si unde sunt dovezile? tu chiar nu vezi ca ai dat fara motiv,fara dovezi,fara nimic,si ai mai dat si permanent? Daca murea taicatu' stateai non-stop pe PC si n-aveai treaba,hai du-te de mincinos ce esti! N-ai adus nici o dovada,remove sau downgrade si gata,ca m-am saturat de tine,stau degeaba si imi bat capul cu un copil,si agramat,care minte de rupe. Alin trebuia sa-ti dea downgrade / remove din prima,cand a vazut ca n-ai adus dovezi.. asta-i regula,fara dovezi,nu faci nimic. Ca si cum m-as face eu admin,iti dau ban,si ii zic lui alin ca ai hack,ca ai injurat,dar dovezi nada,el de unde sa stie daca mint sau nu? Mai da-o dracu' de treaba !

  2. Reclamatie Colten + UNBAN

    #12
    Membru - Silver II Colten's Avatar
    Member since
    Nov 2014
    Posts
    44
    Mentioned
    0 Post(s)
    Achievements Total Posts 1 Days Since Last Visited 3 Days Since Last Visited 2 Days Since Last Visited 1 Days Registered 3 Days Registered 2 Days Registered 1
    Doneaza
    Sustine Comunitatea WarGods!
    Fii unul de-al nostru! Doneaza
    Doneaza in Cont Bancar
    Click aici pentru a face o Donatie

    eu am dovezi ma il Am Pe _limites_
    Tu ai 0 dovezi

    Da mi-a murit tatal dupa ce ti-am dat BAN!

    Oricum daca iau remove tot o sa am Grad Donez De craciun 15 e deci ...

  3. Reclamatie Colten + UNBAN

    #13
    Membru - Silver I Prodigy's Avatar
    Member since
    Dec 2014
    Posts
    13
    Mentioned
    0 Post(s)
    Achievements Total Posts 1 Days Since Last Visited 3 Days Since Last Visited 2 Days Since Last Visited 1 Days Registered 3 Days Registered 2 Days Registered 1
    Doneaza
    Sustine Comunitatea WarGods!
    Fii unul de-al nostru! Doneaza
    Doneaza in Cont Bancar
    Click aici pentru a face o Donatie

    Quote Originally Posted by Colten You have to register to be able to see this link. Register HERE! If you are already a member please log in! If you still you are not able to see the link you need to activate your account or an administrator need to activate your account!
    eu am dovezi ma il Am Pe _limites_
    Tu ai 0 dovezi

    Da mi-a murit tatal dupa ce ti-am dat BAN!

    Oricum daca iau remove tot o sa am Grad Donez De craciun 15 e deci ...
    Tu nici acum nu intelegi,ca daca il ai pe limitless,nu inseamna nimic? e un simplu prieten,ca si tine,nici el n-are nicio dovada,vrei sa-mi chem si eu toti prietenii sa tina cu mine? N-are niciun sens,daca tu n-ai dovada,si ai pe cineva,mare ..... Si mai lasa-ma cu donatul tau de craciun,ca nu te-am intrebat eu daca donezi sau nu. Si lasa-l pe taicatu' si cu vrajeala,ca n-a murit nimeni.

  4. Reclamatie Colten + UNBAN

    #14
    Membru - Silver II mrfelix2477's Avatar
    Member since
    Dec 2014
    Posts
    33
    Mentioned
    0 Post(s)
    Achievements Total Posts 1 Days Since Last Visited 2 Days Since Last Visited 1 Days Registered 3 Days Registered 2 Days Registered 1
    Doneaza
    Sustine Comunitatea WarGods!
    Fii unul de-al nostru! Doneaza
    Doneaza in Cont Bancar
    Click aici pentru a face o Donatie

    Exista doar o singura solutie pentru a rezolva acest scandal.Inchiderea reclamatiei/unban prodigy/prodigy obligat sa ii dea itemele inapoi lui colten/si fiecare sa isi vada de jocul lui.
    Zic asta pentru ca prodigy nu a respectat cerintele reclamatiei/nu a adus dovezi/iar colten nu are nevoie neaparat de dovezi pentru ca este supermoderator are grad iar cuvantul lui este mai valoros decat al tau ca player normal si el este cel reclamat lui nu ii trebuiesc dovezi ca ti-a dat ban...acestea fiind spuse reclamatia este invalida si o pierdere de timp solutia este cea de sus.

  5. Reclamatie Colten + UNBAN

    #15
    Membru - Silver I Prodigy's Avatar
    Member since
    Dec 2014
    Posts
    13
    Mentioned
    0 Post(s)
    Achievements Total Posts 1 Days Since Last Visited 3 Days Since Last Visited 2 Days Since Last Visited 1 Days Registered 3 Days Registered 2 Days Registered 1
    Doneaza
    Sustine Comunitatea WarGods!
    Fii unul de-al nostru! Doneaza
    Doneaza in Cont Bancar
    Click aici pentru a face o Donatie

    Quote Originally Posted by mrfelix2477 You have to register to be able to see this link. Register HERE! If you are already a member please log in! If you still you are not able to see the link you need to activate your account or an administrator need to activate your account!
    Exista doar o singura solutie pentru a rezolva acest scandal.Inchiderea reclamatiei/unban prodigy/prodigy obligat sa ii dea itemele inapoi lui colten/si fiecare sa isi vada de jocul lui.
    Zic asta pentru ca prodigy nu a respectat cerintele reclamatiei/nu a adus dovezi/iar colten nu are nevoie neaparat de dovezi pentru ca este supermoderator are grad iar cuvantul lui este mai valoros decat al tau ca player normal si el este cel reclamat lui nu ii trebuiesc dovezi ca ti-a dat ban...acestea fiind spuse reclamatia este invalida si o pierdere de timp solutia este cea de sus.
    Tu ai mai fost vreodata pe un forum? Daca eu am luat ban,si ma duc si fac reclamatie,nu e normal ca adminul sa aduca dovezile? ca asa o sa dea ban in continuare fara dovezi,e mare "boss" Colten,nu? da ban fara dovezi,si cand vine pe forum,isi cheama prietenii. Auzi,colten nu are "neaparat"nevoie de dovezi pentru ca este s-mod.. pai bine ma,donez si eu,ma fac s-mod,dau ban la tot serverul fara motiv,si nu aduc nicio dovada,ca nu-mi trebuie. Si de ce sa-i dau itemele inapoi? L-am omorat,i-am luat itemele,fac ce vreau cu ele,ca nu mai sunt ale lui,parca ar fi modate,sau cine stie ce iteme,de trebuie sa I le dau inapoi... Hai sa spunem ca sunt de acord,dar eu vreau itemele,n-as avea de ce sa ti le dau./.

  6. Reclamatie Colten + UNBAN

    #16
    Membru - Gold Nova I AlinT3o22's Avatar
    Member since
    Nov 2014
    Location
    Timisoara
    Posts
    673
    Mentioned
    1 Post(s)
    Achievements Visitor Messages Received 2 Visitor Messages Received 1 Visitor Messages Given 1 Total Posts 2 Total Posts 1 Days Since Last Visited 1 Days Registered 3 Days Registered 2
    Doneaza
    Sustine Comunitatea WarGods!
    Fii unul de-al nostru! Doneaza
    Doneaza in Cont Bancar
    Click aici pentru a face o Donatie

    Ce armura aveai Colten?
    Ce armura aveai Prodigy ?
    Nick in game -> AlinT3o22
    www.wargods.ro/forum-> Detinator Mc.WarGods.Ro
    Nick Forum -> AlinT3o22
    Country -> Romania
    City -> Timisoara
    Contact Skype ---> maris.alin2
    Contact YahooMessenger --> maris.alin96@yahoo.com
    Rank -> Fondator Mc.WarGods.Ro
    Age -> 19->20->21 years

  7. Reclamatie Colten + UNBAN

    #17
    Membru - Silver I Prodigy's Avatar
    Member since
    Dec 2014
    Posts
    13
    Mentioned
    0 Post(s)
    Achievements Total Posts 1 Days Since Last Visited 3 Days Since Last Visited 2 Days Since Last Visited 1 Days Registered 3 Days Registered 2 Days Registered 1
    Doneaza
    Sustine Comunitatea WarGods!
    Fii unul de-al nostru! Doneaza
    Doneaza in Cont Bancar
    Click aici pentru a face o Donatie

    Quote Originally Posted by AlinT3o22 You have to register to be able to see this link. Register HERE! If you are already a member please log in! If you still you are not able to see the link you need to activate your account or an administrator need to activate your account!
    Ce armura aveai Colten?
    Ce armura aveai Prodigy ?
    Eu aveam armura iron,asta nu conteaza.. armura care am luat-o de la Colten (Chest Plate,pantaloni si papuci) avea protectie 4 si unbreaking.. atat..nu era modata sau imposibil de facut..

  8. Reclamatie Colten + UNBAN

    #18
    Membru - Silver II Colten's Avatar
    Member since
    Nov 2014
    Posts
    44
    Mentioned
    0 Post(s)
    Achievements Total Posts 1 Days Since Last Visited 3 Days Since Last Visited 2 Days Since Last Visited 1 Days Registered 3 Days Registered 2 Days Registered 1
    Doneaza
    Sustine Comunitatea WarGods!
    Fii unul de-al nostru! Doneaza
    Doneaza in Cont Bancar
    Click aici pentru a face o Donatie

    Eu pe armura de dmd avea spini 3 prot 4 si indestructibil 3 full armura + sabie jefuire 3,aspecrtul focului 2impingere 2

    +daca nu e imposibil de facut dc nu ti-o faci si imi dai itemele
    2 Eu am martori cand am ban _Limites_ E "dovada" mea

  9. Reclamatie Colten + UNBAN

    #19
    Membru - Silver I _Mastter_'s Avatar
    Member since
    Dec 2014
    Location
    Bucuresti
    Posts
    11
    Mentioned
    0 Post(s)
    Achievements Total Posts 1 Days Since Last Visited 3 Days Since Last Visited 2 Days Since Last Visited 1 Days Registered 3 Days Registered 2 Days Registered 1
    Doneaza
    Sustine Comunitatea WarGods!
    Fii unul de-al nostru! Doneaza
    Doneaza in Cont Bancar
    Click aici pentru a face o Donatie

    Eu zic s-o lasati moarta ca va certati asa pana maine dimineata amandoi aveti dreptate ... insa Pro are 60% pentru ca este foarte clar ca are destul de multe cunostinte.
    Never give up ! If you don't fight you already losed the battle and maybe the war. Bring back the old staff !

  10. Reclamatie Colten + UNBAN

    #20
    Membru - Gold Nova I AlinT3o22's Avatar
    Member since
    Nov 2014
    Location
    Timisoara
    Posts
    673
    Mentioned
    1 Post(s)
    Achievements Visitor Messages Received 2 Visitor Messages Received 1 Visitor Messages Given 1 Total Posts 2 Total Posts 1 Days Since Last Visited 1 Days Registered 3 Days Registered 2
    Doneaza
    Sustine Comunitatea WarGods!
    Fii unul de-al nostru! Doneaza
    Doneaza in Cont Bancar
    Click aici pentru a face o Donatie

    Armurile alea le-ati avut la inceput cand v-ati batut prima data ?
    Nick in game -> AlinT3o22
    www.wargods.ro/forum-> Detinator Mc.WarGods.Ro
    Nick Forum -> AlinT3o22
    Country -> Romania
    City -> Timisoara
    Contact Skype ---> maris.alin2
    Contact YahooMessenger --> maris.alin96@yahoo.com
    Rank -> Fondator Mc.WarGods.Ro
    Age -> 19->20->21 years

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts

Partners
Humble Monthly Bundle
Voucher PC-Garage