-- Closed Thread
Results 1 to 6 of 6

Thread: Recomandari

  1. Recomandari

    #1
    Membru - Silver Elite Master NastarzZz's Avatar
    Member since
    Mar 2014
    Location
    Vatra-Dornei
    Posts
    336
    Last username
    Dev!iL
    Mentioned
    0 Post(s)
    Achievements Total Posts 2 Total Posts 1 Days Since Last Visited 2 Days Since Last Visited 1 Days Registered 3 Days Registered 2 Days Registered 1 Threads 1
    Doneaza
    Sustine Comunitatea WarGods!
    Fii unul de-al nostru! Doneaza
    Doneaza in Cont Bancar
    Click aici pentru a face o Donatie

    Recomandari

    Deci,am creat acest topic pentru a vedea opiniile/recomandarile voastre.Vreau sa achizitionez un laptop mai mult pentru gaming ca sa zic asa,bugetul momentan este de 2000lei (stiu ca nu gasesc mare "bestie" cu banii aia dar ceva cat de cat..).Ce am gasit si mi-a atras atentia este asta You have to register to be able to see this link. Register HERE! If you are already a member please log in! If you still you are not able to see the link you need to activate your account or an administrator need to activate your account! ,daca stiti ceva mai bun nu ezitati sa imi recomandati

  2. Recomandari

    #2
    Membru - Gold Nova I C@mp3R's Avatar
    Member since
    Apr 2011
    Location
    Italia
    Posts
    557
    Last username
    M0nsTeR
    Mentioned
    0 Post(s)
    Achievements Visitor Messages Received 1 Total Posts 2 Total Posts 1 Days Registered 4 Days Registered 3 Days Registered 2 Days Registered 1 Confirmed Friends 3
    Doneaza
    Sustine Comunitatea WarGods!
    Fii unul de-al nostru! Doneaza
    Doneaza in Cont Bancar
    Click aici pentru a face o Donatie

    Deci sa inteleg ca are garantie peste 80 de ani atunci se merita.
    Totusi treci pe playstation 3/4 e alta viata.
    Last edited by C@mp3R; 18-02-2015 at 12:03 AM.
    C@mp3R is here!

  3. Recomandari

    #3
    Membru - Gold Nova III Alex`'s Avatar
    Member since
    Oct 2014
    Location
    Oradea
    Posts
    1,120
    Last username
    A!x FTw | X!a
    Mentioned
    0 Post(s)
    Achievements Visitor Messages Received 1 Visitor Messages Given 1 Total Posts 3 Total Posts 2 Total Posts 1 Days Since Last Visited 3 Days Since Last Visited 2 Days Since Last Visited 1
    Doneaza
    Sustine Comunitatea WarGods!
    Fii unul de-al nostru! Doneaza
    Doneaza in Cont Bancar
    Click aici pentru a face o Donatie

    Deci te felicit pt ca ai ales marca ASUS sunt buni oamenii,,, da nu si laptopul ce l-ai ales... laptopu ala in mod cert nu e de gaming pt un laptop de gaming iti suferez sa mai aduni cel putin 1500 de lei un laptop gaming ar trebui sa aiba un procesor i7 4700+ cu HQ say MQ in capat.... rami in mod clar peste 4 undeva la 8 .... iar unul dintre cele mai importante aspecte ar fi placa video nvidia gtx neaparat de la 760M in sus toate fac fata la ultimele jocuri ... si de ce nu un ssd . incearca sa iti cauti dupa configuratia asta si ai sa vezi ca nu o sa fii dezamagit asteapta si tu nu te pripii... mai strange.ti bani e mai bine sa dai mai mult pe ceva calitativ... decat sa dai 2000 pe asa ceva... si sa te uiti si cum e pozitionata ventilatia pentru ca in jocuri se cam incinge... placa video oricat e ea de buna,,, Sper ca ti-am fost de ajutor... uite eu am asta acum You have to register to be able to see this link. Register HERE! If you are already a member please log in! If you still you are not able to see the link you need to activate your account or an administrator need to activate your account! si face fata cu brio la orice... absolut orice !

    Ce cautam:
    • scripteri - cs 1.6 / css (csgo) / samp / minecraft / metin2
    • bloggeri & posteri
    • designeri

    Ce oferim:
    • grad in comunitate in functie de categoria aleasa (Programator, Blogger/Promovare/Stiri/Echipa Tehnica/Helper, Designer)
    • grad de Moderator pe sectiunea aleasa
    • alte beneficii pentru seriozitate si efortul depus (de exemplu: servere de Counter-Strike 1.6 sau SAMP gratuite)


    MAIN ACCOUNT


    SMURF ACCOUNT

  4. Recomandari

    #4
    Designer AlieN's Avatar
    Member since
    Sep 2010
    Location
    The Universe.
    Posts
    404
    Mentioned
    2 Post(s)
    Achievements Visitor Messages Received 1 Visitor Messages Given 1 Total Posts 2 Total Posts 1 Days Since Last Visited 2 Days Since Last Visited 1 Days Registered 4 Days Registered 3
    Doneaza
    Sustine Comunitatea WarGods!
    Fii unul de-al nostru! Doneaza
    Doneaza in Cont Bancar
    Click aici pentru a face o Donatie

    Quote Originally Posted by Dev!iL You have to register to be able to see this link. Register HERE! If you are already a member please log in! If you still you are not able to see the link you need to activate your account or an administrator need to activate your account!
    Deci,am creat acest topic pentru a vedea opiniile/recomandarile voastre.Vreau sa achizitionez un laptop mai mult pentru gaming ca sa zic asa,bugetul momentan este de 2000lei (stiu ca nu gasesc mare "bestie" cu banii aia dar ceva cat de cat..).Ce am gasit si mi-a atras atentia este asta You have to register to be able to see this link. Register HERE! If you are already a member please log in! If you still you are not able to see the link you need to activate your account or an administrator need to activate your account! ,daca stiti ceva mai bun nu ezitati sa imi recomandati

    Mi-a sarit ceva interesant in ochi: Garantie: 999 luni
    Parerea mea ar fi sa te uiti pe PC Garage, sunt o multime acolo, dar eu zic sa mai pui 300-400 lei in plus si sa optezi pentru un laptop cu placa video nvidia 840...
    Uite de exeplu aces You have to register to be able to see this link. Register HERE! If you are already a member please log in! If you still you are not able to see the link you need to activate your account or an administrator need to activate your account! !

  5. Recomandari

    #5
    Membru - Gold Nova III Alex`'s Avatar
    Member since
    Oct 2014
    Location
    Oradea
    Posts
    1,120
    Last username
    A!x FTw | X!a
    Mentioned
    0 Post(s)
    Achievements Visitor Messages Received 1 Visitor Messages Given 1 Total Posts 3 Total Posts 2 Total Posts 1 Days Since Last Visited 3 Days Since Last Visited 2 Days Since Last Visited 1
    Doneaza
    Sustine Comunitatea WarGods!
    Fii unul de-al nostru! Doneaza
    Doneaza in Cont Bancar
    Click aici pentru a face o Donatie

    Hai ma Aliene ... aceru e chinezarie curata in adevaratul sens al cuvantului...

    Ce cautam:
    • scripteri - cs 1.6 / css (csgo) / samp / minecraft / metin2
    • bloggeri & posteri
    • designeri

    Ce oferim:
    • grad in comunitate in functie de categoria aleasa (Programator, Blogger/Promovare/Stiri/Echipa Tehnica/Helper, Designer)
    • grad de Moderator pe sectiunea aleasa
    • alte beneficii pentru seriozitate si efortul depus (de exemplu: servere de Counter-Strike 1.6 sau SAMP gratuite)


    MAIN ACCOUNT


    SMURF ACCOUNT

  6. Recomandari

    #6
    Membru - Silver Elite Master NastarzZz's Avatar
    Member since
    Mar 2014
    Location
    Vatra-Dornei
    Posts
    336
    Last username
    Dev!iL
    Mentioned
    0 Post(s)
    Achievements Total Posts 2 Total Posts 1 Days Since Last Visited 2 Days Since Last Visited 1 Days Registered 3 Days Registered 2 Days Registered 1 Threads 1
    Doneaza
    Sustine Comunitatea WarGods!
    Fii unul de-al nostru! Doneaza
    Doneaza in Cont Bancar
    Click aici pentru a face o Donatie

    Multumesc pentru recomandarile voastre,si ma-m gandit sa mai caut ceva sa vad si am descoperit acesta You have to register to be able to see this link. Register HERE! If you are already a member please log in! If you still you are not able to see the link you need to activate your account or an administrator need to activate your account! care sincer ma atrag proprietatile lui,are acel cat de cat "must have" care ai spus tu Alex si pretul indicat de Alien (chiar daca pentru alea 300 de lei imprumutati mi-am vandut sufletul pana la 22 de ani )

    P.S.: Garantia aia de 80 de ani mi-a dat mult de gandit)

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts

Partners
Humble Monthly Bundle
Voucher PC-Garage