+ Reply to Thread
Page 12 of 12 FirstFirst ... 2 8 9 10 11 12
Results 111 to 116 of 116
  1. Iti mai amintesti cum ai cunoscut WarGods-ul?

    #111
    Membru - Silver Elite Scorpion Hellfire's Avatar
    Member since
    Jan 2019
    Location
    Marte
    Posts
    177
    Last username
    Remus283 NarutoUzumaki
    Mentioned
    3 Post(s)
    Achievements Total Posts 2 Total Posts 1 Days Since Last Visited 1 Days Registered 1 Threads 1
    Doneaza
    Sustine Comunitatea WarGods!
    Fii unul de-al nostru! Doneaza
    Doneaza in Cont Bancar
    Click aici pentru a face o Donatie

    Eu tin minte ca aveam si inca am o pasiune pentru serverele de JB asa ca am cautat pe Google, efectiv, servere de JB si l-am gasit pe al vostru si dupa un admin de pe server mi-a dat "curajul" de a face o cerere slot. Si in prezent, pe JB am Premium, si am ajuns la acest grad deoarece server-ul de JB mi-a dat un fel de "drug addicted" catre toata comunitatea voastra,

  2. Iti mai amintesti cum ai cunoscut WarGods-ul?

    #112
    Membru - Gold Nova II {???}'s Avatar
    Member since
    Feb 2019
    Location
    Intre Niste Paranteze
    Posts
    928
    Mentioned
    23 Post(s)
    Achievements Mentions Received 1 Mentions Given 2 Mentions Given 1 Threads Rating Received 1 Visitor Messages Received 1 Visitor Messages Given 1 Total Posts 2 Total Posts 1
    Doneaza
    Sustine Comunitatea WarGods!
    Fii unul de-al nostru! Doneaza
    Doneaza in Cont Bancar
    Click aici pentru a face o Donatie

    Era 31 decembrie 2017, seara de revelion, perfect imi aduc aminte ca am intrat pe JB.WarGods.Ro, sa vad care mai e treaba cu serverele de JB, si nu am regretat, mi-am facut primul prieten de pe comunitatea aceasta, Miko, cunoscut acum ca BetterRo, dupa revelion, incepuse sa imi placa comunitatea, il cunosem pe ~HYXUL~ , prietenul lui BetterRo, m-am tinut pe spatele lor si urcasem usor, dar am jucat cu wall pe un server si mi-am facut wcd sa vad daca merge, a doua zi mi-sa facut wcd pe jb si au vazut ca am jucat cu wall pe acel server si m-au taxat cu remove si ban, cazusem. Am tinut legatura cu acesti doi baieti, mi-au zis sa fac cerere unban dar nu am asculat, doua luni mai tarziu incepusem sa joc cu alt nume, o identitate complet falsa. Si avansasem, nimeni nu stia (nici hyxul sau betterro, intrasem intr-un conflict), pana cand am fost descoperit de HYXUL printr-o greseala de a mea, din faptul ca eram intr-un conflict, mi-a facut reclamatie. Perma-ban pe forum cu primul meu nick, dupa care pe acesta. Ceva luni mai tarziu am comunicat cu Better si ne-am impacat, cu HYXUL a fost mai greu. Ceva luni mai tarziu am revenit, ascuns din nou, doar better si hyxul stiau, mi-am pus numele {???} sa nu fie vreo' evidenta. Nu mult timp dupa ce am primit slot pe jb, am fost luat la verificare wcd din partea lui antidot, aveam un cs infectat fara sa stiu si m-am ars. Apoi m-am gandit la tot si toate si nu am facut aceeasi greseala, am facut cerere unban si am recunoscut totul si cine sunt si cum luasem ban pe nedrept pe primul nume. Ceilalti m-au ascultat si m-au iertat, si le multumesc mult pentru ajutor si sustinere: Smotocel Blue ~HYXUL~ Miko1 . Apoi am decis sa avansez, sa incerc sa ajut si pe forum, si am facut cerere de Designer, nu sunt sigur de ce am primit designer incepator dupa care designer, sunt multumit, foarte multumit deoarece iubesc sa ajut la nevoie. Si asa mi-am inceput "cariera"!

  3. Iti mai amintesti cum ai cunoscut WarGods-ul?

    #113
    Moderator:
    League Of Legends
    B14D3's Avatar
    Member since
    Aug 2018
    Posts
    829
    Last username
    Faggot123 ADM3 |# >>Blade<< |# |B|L|A|D|E|
    Mentioned
    19 Post(s)
    Achievements Mentions Received 1 Mentions Given 1 Total Posts 2 Total Posts 1 Days Registered 2 Days Registered 1 Threads 1
    Doneaza
    Sustine Comunitatea WarGods!
    Fii unul de-al nostru! Doneaza
    Doneaza in Cont Bancar
    Click aici pentru a face o Donatie

    am cautat server de knife,serverul de knife a ajuns server de jb,

    the end.
    Ay Pierre , you wanna come out here?

  4. Iti mai amintesti cum ai cunoscut WarGods-ul?

    #114
    Membru - Gold Nova III ~HYXUL~'s Avatar
    Member since
    Jun 2017
    Location
    QxQ.dll
    Posts
    1,730
    Last username
    Antonio711 wGD | HYXUL ADM3 |#>>HYXUL<<#|
    Mentioned
    31 Post(s)
    Achievements Mentions Received 1 Mentions Given 1 Total Posts 3 Total Posts 2 Total Posts 1 Days Since Last Visited 1 Days Registered 2 Days Registered 1
    Doneaza
    Sustine Comunitatea WarGods!
    Fii unul de-al nostru! Doneaza
    Doneaza in Cont Bancar
    Click aici pentru a face o Donatie

    Pentru a face reply-ul asta va trebui sa ma intorc in aprilie 2017, unde eu, un plod de 12 ani si cateva luni cautam un server de jb fiindca eram, si inca sunt un fan al modului de joc. Inca de cand intrasem am fost acaparat de server fiindca era strict ce trebuie si nu era pay2win ca si serverele pe unde am mai jucat (cunoscatorii stiu si de ce servere vorbesc). In urmatoarele luni am tot jucat, acumuland ore pana intr-un punct in care mi-am luat mare ,,m word'' de la server si anume mi se ceruse un wcd (ca vai da bun eram cu seringa atunci ca acum nu mai intra nimic) nimic neobisnuit ca mai luasem ban pe servere fiindca cautam wcd test si imi dadea un test de geografie, dar atunci stiam deja ce trebuie sa fac. Dupa 10 minute in care coaja de o aveam din 2007 abia facea un scan am terminat si dau link-ul pe chat si iau gag si nici nu mergea mesajul pe chat si uite tot asa pana cand domnul meu admin nu pricepea ca imi da server-ul gag mi-a dat ban. Dupa ce a trecut perioada aia am mai luat cateva ban-uri pe acelasi motiv pana cand am cerut nr de telefon al adminului (ms ca ai inteles ulq) si am dat wcd-ul acolo (scris de mana, mi-a luat 10 ani ca gresisem si link-ul de 2 ori). Dupa ce s-au calmat apele si au inteles toti ca joc bine si am ii aud cand is invizibili si merg fara shift am inceput sa urc in grad incet incet.

    P.S. Ar mai fi multe de zis, dar ar trebui sa cer bani pentru publicarea romanului asa ca las reply-ul asa.
    Жу жръфш тж эхфэтъорж эж фъ жу флихпл кл фпулфп.















    Sunt curios daca cineva descifreaza mesajul. Desi nici nu cred ca va incerca cineva.
    Like aqx a dat Like acetui post

  5. Iti mai amintesti cum ai cunoscut WarGods-ul?

    #115
    VIP -=Cata=-'s Avatar
    Member since
    Apr 2020
    Posts
    34
    Mentioned
    0 Post(s)
    Achievements Total Posts 1 Days Since Last Visited 1 Days Registered 1
    Doneaza
    Sustine Comunitatea WarGods!
    Fii unul de-al nostru! Doneaza
    Doneaza in Cont Bancar
    Click aici pentru a face o Donatie

    salut, da imi amintesc, mi la recomandat un prieten sa jucam intr-o seara iar eu am ramas si joc des!

  6. Iti mai amintesti cum ai cunoscut WarGods-ul?

    #116
    Membru - Silver Elite W̲a̲r̲G̲o̲d̲s̲|D̲e̲M̲o̲o̲N̲'s Avatar
    Member since
    Jul 2018
    Posts
    116
    Last username
    DeMoon
    Mentioned
    0 Post(s)
    Achievements Total Posts 2 Total Posts 1 Days Registered 2 Days Registered 1 Threads 1 Confirmed Friends 1
    Doneaza
    Sustine Comunitatea WarGods!
    Fii unul de-al nostru! Doneaza
    Doneaza in Cont Bancar
    Click aici pentru a face o Donatie

    Băi frate...Imi e dor de clipele când făceam cereri de admin, si asteptam cu sufletul la gură să primesc pro)
    Acum am mai crescut putin...Si nu prea mai imi arde de jocuri, mai ales că sunt a 8-a si am examenul anul ăsta..Poate peste cativa ani o sa revin înapoi, vă pwp pe toti si Imi e dor de voi, mai ales de orgoliul lu' Mr.Tiger)
    „V-am salvat viața!” | „Ce vei oferi? Ochii tăi? Mainile tale?. Ce zici de inima ta? " | "Bunătatea mea nu merge fără interesul de sine."

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts

Partners
Humble Monthly Bundle
Voucher PC-Garage