-- Closed Thread
Results 1 to 8 of 8

Thread: Propunere :D

  1. Propunere :D

    #1
    Banned HeLL#Boy-Razvan's Avatar
    Member since
    Jan 2015
    Location
    Turcoaia
    Posts
    443
    Mentioned
    0 Post(s)
    Achievements Visitor Messages Received 1 Total Posts 2 Total Posts 1 Days Since Last Visited 3 Days Since Last Visited 2 Days Since Last Visited 1 Days Registered 3 Days Registered 2

    Propunere :D

    Salut , sunt aproape 90% sigur ca fac acest topic degeaba dar oricum , nu strica niciodata sa incerci. Ce vreau sa spun este ca ar trebui niste schibari pentru Metin2 RiveR .Stiu ca ma bag unde nu mi fierbe oala... Dar Metinul are 1 luna de cand a fost deschis si inca sunt foarte putini playeri , in plus ca de multe ori dimineata este offline ( exemplu dimineata asta ) , asa nu cred ca se vor strange playeri si daca ati incercat pe mod pvm si nu a mers , eu cred ca ar trebui sa schimbati ceva. Eu unul am vazut multe metine cu lvl 250 , rate mari , evolutii multe etc foarte populate in scurt timp. Nu o luati in nume de rau doar ca inteleg de ce nu intra playeri , e o mica diferenta intre RiveR si Ro , pe RiveR ai iteme si poti sa cresti in v2-v4 de la lvl mai mic , daca gandim putin cu rate 100 si inel exp , e cam tot una pe ro cu licoare 100% exp si inel. Cum am mai spus nu o luati in nume de rau si nu inchideti sau stergeti topic ul de cum il vedeti dar cred ca ar trebui macar niste pareri PRO , CONTRA pentru niste schimbari ... Atat am avut de spus si multumesc ca ati citit tot , daca ati citit .
    Last edited by HeLL#Boy-Razvan; 29-04-2015 at 10:26 AM.
    Thanks sE[N]z0R a dat Thanks acetui post
    Like WarGods | KGB, sE[N]z0R a dat Like acetui post

  2. Propunere :D

    #2
    Membru - Gold Nova III Alex`'s Avatar
    Member since
    Oct 2014
    Location
    Oradea
    Posts
    1,120
    Last username
    A!x FTw | X!a
    Mentioned
    0 Post(s)
    Achievements Visitor Messages Received 1 Visitor Messages Given 1 Total Posts 3 Total Posts 2 Total Posts 1 Days Since Last Visited 3 Days Since Last Visited 2 Days Since Last Visited 1
    Doneaza
    Sustine Comunitatea WarGods!
    Fii unul de-al nostru! Doneaza
    Doneaza in Cont Bancar
    Click aici pentru a face o Donatie

    E o mica diferenta intre RiveR si RO ? serios ? unde faci tu pe ro in 7 zile nivel maxim biolog complet si iteme cu full bns ? sunt 30 40 in medie pe zi problema e ca voi nu faceti nimic ca sa promovati serverul eu trebuie sa stau sa fac tot felul de reclame unde apuc daca vreti playeri incercati si voi sa fiti mai cooperativi !

    Ce cautam:
    • scripteri - cs 1.6 / css (csgo) / samp / minecraft / metin2
    • bloggeri & posteri
    • designeri

    Ce oferim:
    • grad in comunitate in functie de categoria aleasa (Programator, Blogger/Promovare/Stiri/Echipa Tehnica/Helper, Designer)
    • grad de Moderator pe sectiunea aleasa
    • alte beneficii pentru seriozitate si efortul depus (de exemplu: servere de Counter-Strike 1.6 sau SAMP gratuite)


    MAIN ACCOUNT


    SMURF ACCOUNT
    Like WarGods | KGB a dat Like acetui post

  3. Propunere :D

    #3
    Banned HeLL#Boy-Razvan's Avatar
    Member since
    Jan 2015
    Location
    Turcoaia
    Posts
    443
    Mentioned
    0 Post(s)
    Achievements Visitor Messages Received 1 Total Posts 2 Total Posts 1 Days Since Last Visited 3 Days Since Last Visited 2 Days Since Last Visited 1 Days Registered 3 Days Registered 2
    Degeaba incerci sa fii cooperativ , cand o sa iti intre playerul si o sa vada ca face 5% din 2 camere v4 iese in secunda 2... si cand am zis de partea cu ro nu m am referit chiar la asta dar daca o iei putin logic , rate 100 + inel exp = licoare 100% exp + inel...
    Last edited by HeLL#Boy-Razvan; 30-04-2015 at 12:36 AM.
    Like sE[N]z0R, WarGods | KGB a dat Like acetui post

  4. Propunere :D

    #4
    Membru - Gold Nova III Delia ღ❤'s Avatar
    Member since
    Jun 2014
    Location
    Germany
    Posts
    1,151
    Last username
    Thed3Lya
    Mentioned
    0 Post(s)
    Achievements Visitor Messages Received 2 Visitor Messages Received 1 Visitor Messages Given 1 Total Posts 3 Total Posts 2 Total Posts 1 Days Since Last Visited 3 Days Since Last Visited 2
    Doneaza
    Sustine Comunitatea WarGods!
    Fii unul de-al nostru! Doneaza
    Doneaza in Cont Bancar
    Click aici pentru a face o Donatie

    Quote Originally Posted by HeLL#Boy-Razvan You have to register to be able to see this link. Register HERE! If you are already a member please log in! If you still you are not able to see the link you need to activate your account or an administrator need to activate your account!
    Salut , sunt aproape 90% sigur ca fac acest topic degeaba dar oricum , nu strica niciodata sa incerci. Ce vreau sa spun este ca ar trebui niste schibari pentru Metin2 RiveR .Stiu ca ma bag unde nu mi fierbe oala... Dar Metinul are 1 luna de cand a fost deschis si inca sunt foarte putini playeri , in plus ca de multe ori dimineata este offline ( exemplu dimineata asta ) , asa nu cred ca se vor strange playeri si daca ati incercat pe mod pvm si nu a mers , eu cred ca ar trebui sa schimbati ceva. Eu unul am vazut multe metine cu lvl 250 , rate mari , evolutii multe etc foarte populate in scurt timp. Nu o luati in nume de rau doar ca inteleg de ce nu intra playeri , e o mica diferenta intre RiveR si Ro , pe RiveR ai iteme si poti sa cresti in v2-v4 de la lvl mai mic , daca gandim putin cu rate 100 si inel exp , e cam tot una pe ro cu licoare 100% exp si inel. Cum am mai spus nu o luati in nume de rau si nu inchideti sau stergeti topic ul de cum il vedeti dar cred ca ar trebui macar niste pareri PRO , CONTRA pentru niste schimbari ... Atat am avut de spus si multumesc ca ati citit tot , daca ati citit .
    Aici ai mare dreptate . Stau sa fac 0,50% in v4 la level 88 doar ?. De la chestia asta s-au lasat multi..
    Last edited by F0rS3ti; 01-05-2015 at 04:35 PM.
    ************


    Thanks HeLL#Boy-Razvan a dat Thanks acetui post
    Like sE[N]z0R, HeLL#Boy-Razvan, WarGods | KGB a dat Like acetui post

  5. Propunere :D

    #5
    Banned HeLL#Boy-Razvan's Avatar
    Member since
    Jan 2015
    Location
    Turcoaia
    Posts
    443
    Mentioned
    0 Post(s)
    Achievements Visitor Messages Received 1 Total Posts 2 Total Posts 1 Days Since Last Visited 3 Days Since Last Visited 2 Days Since Last Visited 1 Days Registered 3 Days Registered 2
    Multi , printre care si eu !

  6. Propunere :D

    #6
    Membru - Gold Nova III Delia ღ❤'s Avatar
    Member since
    Jun 2014
    Location
    Germany
    Posts
    1,151
    Last username
    Thed3Lya
    Mentioned
    0 Post(s)
    Achievements Visitor Messages Received 2 Visitor Messages Received 1 Visitor Messages Given 1 Total Posts 3 Total Posts 2 Total Posts 1 Days Since Last Visited 3 Days Since Last Visited 2
    Doneaza
    Sustine Comunitatea WarGods!
    Fii unul de-al nostru! Doneaza
    Doneaza in Cont Bancar
    Click aici pentru a face o Donatie

    Quote Originally Posted by HeLL#Boy-Razvan You have to register to be able to see this link. Register HERE! If you are already a member please log in! If you still you are not able to see the link you need to activate your account or an administrator need to activate your account!
    Multi , printre care si eu !
    Draga Hell. Nu ai ce sa ii mai ceri lui Danut. El vrea sa pocneasca din degete si sa fie 100 playeri pe server. El tine serverul asa cum este ca vezi doamne el e Einstein. Nici mie nu imi mai pasa de MOD pe un server detinut de un owner incapabil. Sa-i dea MOD-ul fetii cu care se linge. Am sa continui pe server ca un player oarecare. Atat am avut de zis. Cius !
    ************


    Like HeLL#Boy-Razvan, sE[N]z0R a dat Like acetui post

  7. Propunere :D

    #7
    Banned HeLL#Boy-Razvan's Avatar
    Member since
    Jan 2015
    Location
    Turcoaia
    Posts
    443
    Mentioned
    0 Post(s)
    Achievements Visitor Messages Received 1 Total Posts 2 Total Posts 1 Days Since Last Visited 3 Days Since Last Visited 2 Days Since Last Visited 1 Days Registered 3 Days Registered 2
    Nu prea imi pasa mie ca este el incapabil si ce vrea sa faca cu serverul , eu unul i am dat un sfat prietenesc , dupa parerea mea o sa astept mult si bine sa se populeze serverul

    Cand reusiti sa il populati anuntati-ma si pe mine , pana atunci nu o sa mai intru pe server , si nu o sa mai las nici un reply la acest topic . E treaba lor ce vor sa faca cu metinu!

  8. Propunere :D

    #8
    Membru - Gold Nova III Alex`'s Avatar
    Member since
    Oct 2014
    Location
    Oradea
    Posts
    1,120
    Last username
    A!x FTw | X!a
    Mentioned
    0 Post(s)
    Achievements Visitor Messages Received 1 Visitor Messages Given 1 Total Posts 3 Total Posts 2 Total Posts 1 Days Since Last Visited 3 Days Since Last Visited 2 Days Since Last Visited 1
    Doneaza
    Sustine Comunitatea WarGods!
    Fii unul de-al nostru! Doneaza
    Doneaza in Cont Bancar
    Click aici pentru a face o Donatie

    Cu astfel de atitudine din partea voastra sigur o sa il populam in cel mai scurt timp . Subiect Inchis !

    Ce cautam:
    • scripteri - cs 1.6 / css (csgo) / samp / minecraft / metin2
    • bloggeri & posteri
    • designeri

    Ce oferim:
    • grad in comunitate in functie de categoria aleasa (Programator, Blogger/Promovare/Stiri/Echipa Tehnica/Helper, Designer)
    • grad de Moderator pe sectiunea aleasa
    • alte beneficii pentru seriozitate si efortul depus (de exemplu: servere de Counter-Strike 1.6 sau SAMP gratuite)


    MAIN ACCOUNT


    SMURF ACCOUNT

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts

Partners
Humble Monthly Bundle
Voucher PC-Garage