-- Closed Thread
Results 1 to 2 of 2
  1. Lider - Paramedic - MaXKillS

    #1
    Membru - Silver Elite maxkills's Avatar
    Member since
    May 2013
    Posts
    111
    Mentioned
    0 Post(s)
    Achievements Total Posts 2 Total Posts 1 Days Since Last Visited 2 Days Since Last Visited 1 Days Registered 3 Days Registered 2 Days Registered 1 Threads 1
    Doneaza
    Sustine Comunitatea WarGods!
    Fii unul de-al nostru! Doneaza
    Doneaza in Cont Bancar
    Click aici pentru a face o Donatie

    Lider - Paramedic - MaXKillS

    -- Nick: MaXKillS
    -- Nickuri anterioare: -
    -- Level: 3
    -- Ore jucate: 1
    -- Poza cu /stats: You have to register to be able to see this link. Register HERE! If you are already a member please log in! If you still you are not able to see the link you need to activate your account or an administrator need to activate your account!
    -- La ce factiune aplici?: Paramedic
    -- Linkuri către reclamații pentru care ați fost sancționați: -
    -- Banuri sau Warnuri primite și motivul acestora: am avut 2 banuri dar cred ca era de la server.
    -- Intervalul īn care jucați: dupa masa si seara
    -- Facțiuni cu rank 3+ și vechimea īn acestea: Paramedic-Lider(1 luna),LSPD- Rank 5 (2 luni ca sa schimbat liderul)
    -- Facțiuni din care ați ieșit cu FP și motivul pentru acest lucru: Taxi - pentru ca am vrut sa intru in LSPD
    -- Vārsta reală: 14
    -- Biografie reală: Sunt un baiat de treaba stiu sa lucru in echipa, pot avea controlul asupra unei situati. Ca hobby-uri: Photoshop,baschet si restul jocuri pe pc
    -- Trei rānduri din biografie traduse īn Engleză de tine: I'm a good boy , i can work with a team , I can control a situation. Hobby : Photoshop, Basketball and pc games
    -- De ce dorești funcția de Lider și de ce crezi că ar trebui să te acceptăm pentru această funcție?: Fiind ca am mai fost lider tot la aceasta factiune stiu cum sa lucru cu playeri.
    -- Cāte ore petreceți minim īn joc pe zi? 3-7
    Apasa aici pentru VIP:

  2. Lider - Paramedic - MaXKillS

    #2
    Membru - Silver II rpg_raf's Avatar
    Member since
    Jun 2015
    Posts
    33
    Mentioned
    0 Post(s)
    Achievements Total Posts 1 Days Since Last Visited 3 Days Since Last Visited 2 Days Since Last Visited 1 Days Registered 3 Days Registered 2 Days Registered 1 Threads 1
    Doneaza
    Sustine Comunitatea WarGods!
    Fii unul de-al nostru! Doneaza
    Doneaza in Cont Bancar
    Click aici pentru a face o Donatie

    Acceptat.Imediat cum te vad pe sv iti voi da leader.
    T/C
    Contact:
    Skype:rafael.dumitrescu1

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts

Partners
Humble Monthly Bundle
Voucher PC-Garage