+ Reply to Thread
Results 1 to 2 of 2

Thread: Cerere Lider

  1. Cerere Lider

    #1
    Membru - Silver I Adryan123's Avatar
    Member since
    Jun 2015
    Posts
    16
    Mentioned
    0 Post(s)
    Achievements Total Posts 1 Days Since Last Visited 3 Days Since Last Visited 2 Days Since Last Visited 1 Days Registered 3 Days Registered 2 Days Registered 1 Threads 1
    Doneaza
    Sustine Comunitatea WarGods!
    Fii unul de-al nostru! Doneaza
    Doneaza in Cont Bancar
    Click aici pentru a face o Donatie

    Cerere Lider

    -- Nick: AisTheChef
    -- Nickuri anterioare: AddyLLM
    -- Level: 5
    -- Ore jucate: Abea ce am intrat.
    -- Poza cu /stats: You have to register to be able to see this link. Register HERE! If you are already a member please log in! If you still you are not able to see the link you need to activate your account or an administrator need to activate your account!
    -- La ce factiune aplici?: NR
    -- Linkuri către reclamații pentru care ați fost sancționați: --
    -- Banuri sau Warnuri primite și motivul acestora: ---
    -- Intervalul īn care jucați: Nu am un interval anume, dar pot sa fiu foarte activ.
    -- Facțiuni cu rank 3+ și vechimea īn acestea: ---
    -- Facțiuni din care ați ieșit cu FP și motivul pentru acest lucru: ---
    -- Vārsta reală: 18 , imediat 19.
    -- Biografie reală: Pai sunt un baiat, la care ii place sa se distreze. Imi place sa imi fac noi prieteni tot timpul. Imi place sa fiu respectat si sa respect la randul meu. De multe ori am toanele mele, ca orice om, dar nu vreau sa il fac si pe altul sa se simta prost. Sunt destul de descurcaret pot spune. Imi place munca in echipa, si sa ajut cu tot ce pot.
    -- Trei rānduri din biografie traduse īn Engleză de tine:I can say I'm pretty resourceful . I like the teamwork, and help with everything I can . I am a good friend and I think everyone can trust me.
    -- De ce dorești funcția de Lider și de ce crezi că ar trebui să te acceptăm pentru această funcție?: Pentru ca nu este prima data cand sunt un lider la NR. Parerea mea este ca pe orice server am jucat si am avut lider am facut o treaba destul de buna.
    -- Cāte ore petreceți minim īn joc pe zi? Nu pot sa va spun exact. O sa vedem cu timpul.

  2. Cerere Lider

    #2
    Membru - Silver III LyaNN's Avatar
    Member since
    Jun 2015
    Posts
    55
    Mentioned
    0 Post(s)
    Achievements Total Posts 1 Days Since Last Visited 3 Days Since Last Visited 2 Days Since Last Visited 1 Days Registered 3 Days Registered 2 Days Registered 1 Threads 1
    Doneaza
    Sustine Comunitatea WarGods!
    Fii unul de-al nostru! Doneaza
    Doneaza in Cont Bancar
    Click aici pentru a face o Donatie

    Acceptat ! Succes cu factiunea!
    T/C.

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts

Partners
Humble Monthly Bundle
Voucher PC-Garage