Results 1 to 4 of 4
  1. In atentia adminilor!

    #1
    Banned Mr.A's Avatar
    Member since
    Oct 2011
    Location
    Bucuresti
    Posts
    1,111
    Last username
    MrA
    Mentioned
    0 Post(s)
    Achievements Visitor Messages Received 1 Total Posts 3 Total Posts 2 Total Posts 1 Days Since Last Visited 2 Days Since Last Visited 1 Days Registered 4 Days Registered 3

    In atentia adminilor!

    Rog toti admini serverului: Cs.WarGods.ro sa intre mai des pe forum si sa citeasca cerereile de Slot/Admin - UnBan.

    Am observat ca multi dintre voi nu mai intrati pe forum , dati cu ban in stanga si-n dreapta. dar nu intrati pe forum cu o dovada a banului dat player-ului respectiv. ( Nu este greu macar la 2 zile sa intrati pe forum )

    Regulamentul este facut pentru toata lumea.

    Celor care nu le pasa si nu ii intreseaza ceea ce am scris aici o sa primeasca DOWNGRADE

  2. In atentia adminilor!

    #2
    Membru - Silver Elite Master WarGods|Qatar's Avatar
    Member since
    Mar 2015
    Location
    Dr.Tr.Severin
    Posts
    305
    Last username
    a|Qatar
    Mentioned
    0 Post(s)
    Achievements Total Posts 2 Total Posts 1 Days Since Last Visited 1 Days Registered 3 Days Registered 2 Days Registered 1 Threads 1 Confirmed Friends 1
    Doneaza
    Sustine Comunitatea WarGods!
    Fii unul de-al nostru! Doneaza
    Doneaza in Cont Bancar
    Click aici pentru a face o Donatie

    Quote Originally Posted by MrA You have to register to be able to see this link. Register HERE! If you are already a member please log in! If you still you are not able to see the link you need to activate your account or an administrator need to activate your account!
    Rog toti admini serverului: Cs.WarGods.ro sa intre mai des pe forum si sa citeasca cerereile de Slot/Admin - UnBan.

    Am observat ca multi dintre voi nu mai intrati pe forum , dati cu ban in stanga si-n dreapta. dar nu intrati pe forum cu o dovada a banului dat player-ului respectiv. ( Nu este greu macar la 2 zile sa intrati pe forum )

    Regulamentul este facut pentru toata lumea.

    Celor care nu le pasa si nu ii intreseaza ceea ce am scris aici o sa primeasca DOWNGRADE
    Intru fel are si el dreptate va rugam sa mai vizitati forum .
    „Mereu ai vrut să mă întreci. Din acest motiv am să te las să trăiești... dacă vrei să mă omori, atunci urăște-mă, disprețuiește-mă... și acum fugi, salvează-ți viața mizerabilă.”

  3. In atentia adminilor!

    #3
    Membru - Silver Elite Master dns's Avatar
    Member since
    Feb 2015
    Location
    Babadag
    Posts
    261
    Mentioned
    0 Post(s)
    Achievements Total Posts 2 Total Posts 1 Days Since Last Visited 2 Days Since Last Visited 1 Days Registered 3 Days Registered 2 Days Registered 1 Threads 1
    Doneaza
    Sustine Comunitatea WarGods!
    Fii unul de-al nostru! Doneaza
    Doneaza in Cont Bancar
    Click aici pentru a face o Donatie

    Nimeni Altu ! Sunt mereu aici
    Like Mr.A a dat Like acetui post

  4. In atentia adminilor!

    #4
    VIP ~TraNda~'s Avatar
    Member since
    Feb 2014
    Location
    WarGods
    Posts
    12,099
    Last username
    LiOn. ~JoK3r ~
    Blog Entries
    4
    Mentioned
    95 Post(s)
    Achievements Days Registered 4 Mentions Received 2 Mentions Received 1 Mentions Given 4 Mentions Given 3 Mentions Given 2 Mentions Given 1 Threads Rating Received 1
    Doneaza
    Sustine Comunitatea WarGods!
    Fii unul de-al nostru! Doneaza
    Doneaza in Cont Bancar
    Click aici pentru a face o Donatie

    Activitatea mea a scazut drastic, atat pe forum cat si pe servere (toate) din cauza problemelor personale. I-am lasat PM lui Alex si i-am explicat situatia,
    -------------

    TraNda - WarGods | R.R.M - AngeL - LiOn. - pichacku - Jok3r - UnicA

    P A C E

    DISCORD: unknown.cfg

    Like Mr.A a dat Like acetui post

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts

Partners
Humble Monthly Bundle
Voucher PC-Garage