-- Closed Thread
Page 1 of 4 1 2 3 4 LastLast
Results 1 to 10 of 32
  1. Unban Alexander ' McQueen

    #1
    Membru - Silver I Alexander ' McQueen's Avatar
    Member since
    Jan 2016
    Location
    Piatra-Neamț
    Posts
    12
    Mentioned
    0 Post(s)
    Achievements Total Posts 1 Days Since Last Visited 3 Days Since Last Visited 2 Days Since Last Visited 1 Days Registered 3 Days Registered 2 Days Registered 1
    Doneaza
    Sustine Comunitatea WarGods!
    Fii unul de-al nostru! Doneaza
    Doneaza in Cont Bancar
    Click aici pentru a face o Donatie

    Unban Alexander ' McQueen

    NUME: Alexander ' McQueen
    IP: 109.103.41.214
    VARSTA: 18 .
    ID DE STEAM: STEAM_0:1:41114397
    DATA: 05.01.2016
    ORA: 19:26:36
    HARTA: zm_cave_new
    ADMIN: Daihatzu
    MOTIV: motivul pentru care ai luat ban
    MARTORI: N-am fost atent să văd ce admini mai erau intrați .. că intrasem de 3-4 minute !
    DOVEZI: You have to register to be able to see this link. Register HERE! If you are already a member please log in! If you still you are not able to see the link you need to activate your account or an administrator need to activate your account! .
    MENTIUNI: Păi eu cred că omulețul ăsta suferă de comenzi .. sau de afecțiune ... ! , Eu vorbeam cu el cât se poate de omenește , în al doilea rând vorbeam cu xkidu și se trezește el să se bage în seama și să mă amenințe cu ban .. " Mi-o dat odată azi dimineață pe motiv că l-am înjurat .. , dar vă puteți uita în logo că nu l-am înjurat sau altele .. și o fii văzut că n-am făcut cerere , ce o fii zis că poate să profite de banul ăla cu mine că eu nu știu de forum sau etc .. " , iar azi acum , am intrat pe server vorbeam cu xkidu si mi'o zis " Iar vrei ban ? si i-am zis ca de data asta ma duc pe forum sa vad si eu motivul pentru care imi dai ban .. și mi-o dat 500minute așa pentru nimic ! "

  2. Unban Alexander ' McQueen

    #2
    Moderator Esky's Avatar
    Member since
    May 2012
    Location
    Aiud jud Alba
    Posts
    2,296
    Last username
    Daihatzu ~Targaryen~
    Mentioned
    7 Post(s)
    Achievements Visitor Messages Received 1 Visitor Messages Given 1 Total Posts 3 Total Posts 2 Total Posts 1 Days Registered 3 Days Registered 2 Days Registered 1
    Doneaza
    Sustine Comunitatea WarGods!
    Fii unul de-al nostru! Doneaza
    Doneaza in Cont Bancar
    Click aici pentru a face o Donatie

    Pai mai copile,tu mai ai curajul sa vi sa comentezi ca ti-am dat ban? Dupa ce ca imi aduci mie insulte pe server si razi cu unul si cu altul de mine,tot mai ai curajul sa vi cu cerere unban? Zic si repet in continuare ca nu sunt carpa voastra! Nu sufar de admin,sufar de dreptate. Daca voi nu va potoliti,va potolesc eu cu alte metode. Te-a mancat in anus,sa nu zic altcumva sa zici când ai inceput sa zici chestii puerile catre mine : PE ce motiv imi dai tu mie ban? Daca-mi dai ban te pun pe forum. Am zis catre tine ca ma ameninti?
    Si ai inceput sa razi cu unul si cu altul. Pacat ca nu ti-am dat ban permanent,deoarece asta meriti. Credema ca eu macar am bunul simt sa nu-ti dau permanent. Daca erai de ex. pe clasic, cred ca aveai deja ban permanent. Crezi ca noi adminii, va induram voua prostiile? Te inseli amarnic!
    Zombie.WarGods.roFurien.WarGods.roCSGO.WarGods.ro
    WarGods | Targaryen
    Like Kapucino a dat Like acetui post

  3. Unban Alexander ' McQueen

    #3
    Membru - Silver I Alexander ' McQueen's Avatar
    Member since
    Jan 2016
    Location
    Piatra-Neamț
    Posts
    12
    Mentioned
    0 Post(s)
    Achievements Total Posts 1 Days Since Last Visited 3 Days Since Last Visited 2 Days Since Last Visited 1 Days Registered 3 Days Registered 2 Days Registered 1
    Doneaza
    Sustine Comunitatea WarGods!
    Fii unul de-al nostru! Doneaza
    Doneaza in Cont Bancar
    Click aici pentru a face o Donatie

    " măi copile ? " ... mna, cum spui tu .. oi fii eu copil, dar dacă te iau la bani mărunți te fac de toată rușine în orice punct de vedere îți dau clasă .
    Și vorbești de bun simț ? Pot să râd 5 ore non-stop cu tot server-ul, n-am voie să vorbesc ? N-am voie să glumesc cu alții ? Ți se pare că ești așa o persoană importantă pentru mine ca să crezi că râd pe seama ta ? Și totuși spui că nu suferi de atenție.. !
    Din partea mea îmi poți da ban 50 de ani , mi se rupe în 2 bucăți mici , mici .. de ban-ul tău sincer să fiu .. mă pun pe plâns. Dacă tot ești așa "matur" , "Săru'mâna" la anii tăi , la maturitatea ta , stai să pierzi timpul ca admin pe un server de cs ? :> Eu joc 4fun 10-20 min când mă mai plictisesc cu prietenii .. dar de tine ce să mai zic ) ..

  4. Unban Alexander ' McQueen

    #4
    Moderator Esky's Avatar
    Member since
    May 2012
    Location
    Aiud jud Alba
    Posts
    2,296
    Last username
    Daihatzu ~Targaryen~
    Mentioned
    7 Post(s)
    Achievements Visitor Messages Received 1 Visitor Messages Given 1 Total Posts 3 Total Posts 2 Total Posts 1 Days Registered 3 Days Registered 2 Days Registered 1
    Doneaza
    Sustine Comunitatea WarGods!
    Fii unul de-al nostru! Doneaza
    Doneaza in Cont Bancar
    Click aici pentru a face o Donatie

    Rectifica baiete, radeai impreuna cu dragii tai prieteni de mine,deoarece ai facut tu glume piperoase^^. Crede-ma ca nu stau eu non stop pe Cs.
    Zombie.WarGods.roFurien.WarGods.roCSGO.WarGods.ro
    WarGods | Targaryen

  5. Unban Alexander ' McQueen

    #5
    Membru - Silver I Alexander ' McQueen's Avatar
    Member since
    Jan 2016
    Location
    Piatra-Neamț
    Posts
    12
    Mentioned
    0 Post(s)
    Achievements Total Posts 1 Days Since Last Visited 3 Days Since Last Visited 2 Days Since Last Visited 1 Days Registered 3 Days Registered 2 Days Registered 1
    Doneaza
    Sustine Comunitatea WarGods!
    Fii unul de-al nostru! Doneaza
    Doneaza in Cont Bancar
    Click aici pentru a face o Donatie

    Frate , copil , copil :> Dar îmi permit să-mi fac la 18 ani mai orice poftă pe lângă faptul că îmi pot face 10 servere ca wargods că am de unde ! :>
    Dacă te controlez în buzunare nuștiu dacă ai de unde să-ți plătești chiria, dacă nu cumva stai cu părinții !

    You have to register to be able to see this link. Register HERE! If you are already a member please log in! If you still you are not able to see the link you need to activate your account or an administrator need to activate your account!


    Last edited by Alexander ' McQueen; 05-01-2016 at 08:16 PM.

  6. Unban Alexander ' McQueen

    #6
    Moderator Esky's Avatar
    Member since
    May 2012
    Location
    Aiud jud Alba
    Posts
    2,296
    Last username
    Daihatzu ~Targaryen~
    Mentioned
    7 Post(s)
    Achievements Visitor Messages Received 1 Visitor Messages Given 1 Total Posts 3 Total Posts 2 Total Posts 1 Days Registered 3 Days Registered 2 Days Registered 1
    Doneaza
    Sustine Comunitatea WarGods!
    Fii unul de-al nostru! Doneaza
    Doneaza in Cont Bancar
    Click aici pentru a face o Donatie

    Te-am intrebat eu cat ai in cont?
    Zombie.WarGods.roFurien.WarGods.roCSGO.WarGods.ro
    WarGods | Targaryen

  7. Unban Alexander ' McQueen

    #7
    Membru - Silver I Alexander ' McQueen's Avatar
    Member since
    Jan 2016
    Location
    Piatra-Neamț
    Posts
    12
    Mentioned
    0 Post(s)
    Achievements Total Posts 1 Days Since Last Visited 3 Days Since Last Visited 2 Days Since Last Visited 1 Days Registered 3 Days Registered 2 Days Registered 1
    Doneaza
    Sustine Comunitatea WarGods!
    Fii unul de-al nostru! Doneaza
    Doneaza in Cont Bancar
    Click aici pentru a face o Donatie

    Nu, dar am vrut să-ți arăt că nu mă face un server .. și nici tu ! , pe lângă faptul că sunt mai matur și gândesc mai matur ca tine de 10 ori

  8. Unban Alexander ' McQueen

    #8
    Membru - Silver III Kapucino's Avatar
    Member since
    Apr 2015
    Location
    Maneciu
    Posts
    69
    Mentioned
    0 Post(s)
    Achievements Total Posts 1 Days Since Last Visited 3 Days Since Last Visited 2 Days Since Last Visited 1 Days Registered 3 Days Registered 2 Days Registered 1 Threads 1
    Doneaza
    Sustine Comunitatea WarGods!
    Fii unul de-al nostru! Doneaza
    Doneaza in Cont Bancar
    Click aici pentru a face o Donatie

    Parerea mea este ca esti un copil de bani gata, fitos si fara cei 7 ani de acasa.Nu trebuie sa ai bani ca sa ai putin respect fata de ceilalti.Poti sa nu ai niciun ban in buzunar daca esti "om".
    "Matur"....)))))

  9. Unban Alexander ' McQueen

    #9
    Membru - Silver I Alexander ' McQueen's Avatar
    Member since
    Jan 2016
    Location
    Piatra-Neamț
    Posts
    12
    Mentioned
    0 Post(s)
    Achievements Total Posts 1 Days Since Last Visited 3 Days Since Last Visited 2 Days Since Last Visited 1 Days Registered 3 Days Registered 2 Days Registered 1
    Doneaza
    Sustine Comunitatea WarGods!
    Fii unul de-al nostru! Doneaza
    Doneaza in Cont Bancar
    Click aici pentru a face o Donatie

    De unde reese că n-am bun simț și cei 7 ani de acasă ? .. Vezi că vorbești în + ?
    Odată ce " gagiul " îmi dă ban și se tot leagă de .... mea , așa că are el ceva cu mine .. , normal că vede respect de unde îmi oferă și el mie ! ..

    PS: Te-ai băgat în seamă să îi ții apărarea, mna .. să te afirmi și tu p-aici , dar din punctul meu de vedere .. am ajuns la expresia " Te bagi ca musca in .... vacii " .

  10. Unban Alexander ' McQueen

    #10
    Moderator Esky's Avatar
    Member since
    May 2012
    Location
    Aiud jud Alba
    Posts
    2,296
    Last username
    Daihatzu ~Targaryen~
    Mentioned
    7 Post(s)
    Achievements Visitor Messages Received 1 Visitor Messages Given 1 Total Posts 3 Total Posts 2 Total Posts 1 Days Registered 3 Days Registered 2 Days Registered 1
    Doneaza
    Sustine Comunitatea WarGods!
    Fii unul de-al nostru! Doneaza
    Doneaza in Cont Bancar
    Click aici pentru a face o Donatie

    Este admin pe Zombie cu drepturi depline pentru a comenta!
    Zombie.WarGods.roFurien.WarGods.roCSGO.WarGods.ro
    WarGods | Targaryen

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts

Partners
Humble Monthly Bundle
Voucher PC-Garage