-- Closed Thread
Results 1 to 2 of 2
  1. "Sincer sa fiu, nu avem nevoie de un atacant!" Ce spune Rednic

    #1
    Membru - Gold Nova III zeNo's Avatar
    Member since
    Jul 2015
    Location
    Curtea de Arges
    Posts
    1,024
    Mentioned
    0 Post(s)
    Achievements Visitor Messages Received 1 Visitor Messages Given 1 Total Posts 3 Total Posts 2 Total Posts 1 Days Since Last Visited 2 Days Since Last Visited 1 Days Registered 3
    Doneaza
    Sustine Comunitatea WarGods!
    Fii unul de-al nostru! Doneaza
    Doneaza in Cont Bancar
    Click aici pentru a face o Donatie

    "Sincer sa fiu, nu avem nevoie de un atacant!" Ce spune Rednic

    Dinamo il vrea pe Marica... dar nu prea. Mircea Rednic recunoaste discutiile cu Marica, dar spune ca acest transfer nu este vital pentru Dinamo.

    Mircea Rednic spune ca Dinamo este acoperita in compartimentul ofensiv si lasa sa se inteleaga ca sunt sanse mici ca discutiile pentru transferul lui Marica sa se concretizeze.

    "Am vorbit si aseara cu el, este un tip matur, stie ce vrea de la viata, ramane ca el sa decida. Cred ca e atasat de Dinamo, dar Marica este un profesionist si o sa-i respectam decizia."

    "Sincer sa fiu, Dinamo nu are nevoie de atacant in acest moment. Avem doi atacanti foarte buni."

    "Nu il vindem pe 'Bizon', il dam doar daca vine o oferta cu suma pe care ne-o dorim."

    "Cu Matei, lucrurile sunt clare. In vara a fost o discutie clara cu el, i-am oferit sansa sa-si prelungeasca contractul, a refuzat, am acceptat sa joace inca sase luni la noi, dar va pleca in aceasta iarna. Eu nu ma mai bazez pe el pentru a doua parte a sezonului."

    "Voi mai veni doi jucatori pana la finalul saptamanii, un roman si un strain. Patrick semneaza si el azi, din ce stiu eu."

    Rednic, ofertat de Standard Liege:

    "Lui Fai i-am facut doua oferte, le-a refuzat si atunci m-am gandit sa gasesc o solutie care e avantajoasa pentru club. Altfel riscam sa-l pierdem gratis in vara. Cu relatiile pe care le am... nu numai la Standard a fost propus, dar cei de la Standard au venit la doua meciuri, l-au placut si si-au exprimat dorinta sa-l cumpere."

    "Alte oferte de la Standard? Nu. Pentru antrenor da, dar pentru jucatori nu. Dar eu nu plec, nu plec nici din vara. Contractul e facut pe doi ani cu Dinamo. La vara s-ar putea sa prelungim", a declarat Mircea Rednic.
    Like ~TraNda~ a dat Like acetui post

  2. "Sincer sa fiu, nu avem nevoie de un atacant!" Ce spune Rednic

    #2
    VIP ~TraNda~'s Avatar
    Member since
    Feb 2014
    Location
    WarGods
    Posts
    12,099
    Last username
    LiOn. ~JoK3r ~
    Blog Entries
    4
    Mentioned
    95 Post(s)
    Achievements Days Registered 4 Mentions Received 2 Mentions Received 1 Mentions Given 4 Mentions Given 3 Mentions Given 2 Mentions Given 1 Threads Rating Received 1
    Doneaza
    Sustine Comunitatea WarGods!
    Fii unul de-al nostru! Doneaza
    Doneaza in Cont Bancar
    Click aici pentru a face o Donatie

    „Puriul” stie sa isi faca treaba. Sincer, Marica nu prea o sa se adapteze in Romania. Nici la Dinamo, nici la Steaua. Oricum este bine venit, este caine adevarat, crescut in curtea lui Dinamo. Daca alege Steaua se duce pe urma lui Tucudean, Tamas, Luchin.
    Marica in momentul asta este bun pentru a creste valoarea echipei si a le da experienta tinerilor, sa ii invete cate ceva.
    Respect Rednic!
    -------------

    TraNda - WarGods | R.R.M - AngeL - LiOn. - pichacku - Jok3r - UnicA

    P A C E

    DISCORD: unknown.cfg


Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts

Partners
Humble Monthly Bundle
Voucher PC-Garage