-- Closed Thread
Page 1 of 2 1 2 LastLast
Results 1 to 10 of 19
  1. Pentru admini [JB.WarGods.Ro]

    #1
    VIP ~TraNda~'s Avatar
    Member since
    Feb 2014
    Location
    WarGods
    Posts
    12,099
    Last username
    LiOn. ~JoK3r ~
    Blog Entries
    4
    Mentioned
    95 Post(s)
    Achievements Days Registered 4 Mentions Received 2 Mentions Received 1 Mentions Given 4 Mentions Given 3 Mentions Given 2 Mentions Given 1 Threads Rating Received 1
    Doneaza
    Sustine Comunitatea WarGods!
    Fii unul de-al nostru! Doneaza
    Doneaza in Cont Bancar
    Click aici pentru a face o Donatie

    Pentru admini [JB.WarGods.Ro]

    Acest mesaj le adresez in special adminiilor, dar nu numai, orice este bine venit sa faca o mica promovare, astfel ca o sa va rog, sa imprastiati, sa anuntati, puneti-va la status, da-ti mesaje pe servere si instiintati jucatorii de pe server, prietenii despre ideea noastra de a promova serverul si de a lua grad usor pe Knife WarGods.

    @Admini: Da-ti anunturi pe server cu link-ul asta
    HTML Code:
    You have to register to be able to see this link. Register HERE! If you are already a member please log in! If you still you are not able to see the link you need to activate your account or an administrator need to activate your account!
    BIND:
    CFG Code:
    You have to register to be able to see this link. Register HERE! If you are already a member please log in! If you still you are not able to see the link you need to activate your account or an administrator need to activate your account!

    Puneti-va acest bind in userconfig.cfg pentru a va fi mai usor. Doar apasati pe tasta K si mesajul va aparea instant pe server

    @Pentru cine este binevoit sa faca un anunt
    Puneti-va link-ul
    HTML Code:
    You have to register to be able to see this link. Register HERE! If you are already a member please log in! If you still you are not able to see the link you need to activate your account or an administrator need to activate your account!
    la status la mess, dati-le prietenilor, vorbiti pe la liceu/scoala etc.

    Haideti sa populam si serverul acesta!!

    *Adminii care nu vor face anunturi pentru promovare, macar pe server cu bindul pus de mine mai sus vor fii sanctionati!!
    -------------

    TraNda - WarGods | R.R.M - AngeL - LiOn. - pichacku - Jok3r - UnicA

    P A C E

    DISCORD: unknown.cfg

    Like Jet Lee a dat Like acetui post

  2. Pentru admini [JB.WarGods.Ro]

    #2
    VIP ~TraNda~'s Avatar
    Member since
    Feb 2014
    Location
    WarGods
    Posts
    12,099
    Last username
    LiOn. ~JoK3r ~
    Blog Entries
    4
    Mentioned
    95 Post(s)
    Achievements Days Registered 4 Mentions Received 2 Mentions Received 1 Mentions Given 4 Mentions Given 3 Mentions Given 2 Mentions Given 1 Threads Rating Received 1
    Doneaza
    Sustine Comunitatea WarGods!
    Fii unul de-al nostru! Doneaza
    Doneaza in Cont Bancar
    Click aici pentru a face o Donatie

    Timp de interval (stabilit de mine) cererile de admin/slot nu se mai i-au gradat, ci iti trebuie doar numarul de ore.
    De exemplu daca eu am 30 de ore, pot face direct cerere de Helper, fara a mai fii nevoie sa incep cu slot.
    -------------

    TraNda - WarGods | R.R.M - AngeL - LiOn. - pichacku - Jok3r - UnicA

    P A C E

    DISCORD: unknown.cfg


  3. Pentru admini [JB.WarGods.Ro]

    #3
    VIP ~TraNda~'s Avatar
    Member since
    Feb 2014
    Location
    WarGods
    Posts
    12,099
    Last username
    LiOn. ~JoK3r ~
    Blog Entries
    4
    Mentioned
    95 Post(s)
    Achievements Days Registered 4 Mentions Received 2 Mentions Received 1 Mentions Given 4 Mentions Given 3 Mentions Given 2 Mentions Given 1 Threads Rating Received 1
    Doneaza
    Sustine Comunitatea WarGods!
    Fii unul de-al nostru! Doneaza
    Doneaza in Cont Bancar
    Click aici pentru a face o Donatie

    Nu mai folositit rope/hook/grab intre admini. Se sanctioneaza cu REMOVE!
    -------------

    TraNda - WarGods | R.R.M - AngeL - LiOn. - pichacku - Jok3r - UnicA

    P A C E

    DISCORD: unknown.cfg


  4. Pentru admini [JB.WarGods.Ro]

    #4
    VIP ~TraNda~'s Avatar
    Member since
    Feb 2014
    Location
    WarGods
    Posts
    12,099
    Last username
    LiOn. ~JoK3r ~
    Blog Entries
    4
    Mentioned
    95 Post(s)
    Achievements Days Registered 4 Mentions Received 2 Mentions Received 1 Mentions Given 4 Mentions Given 3 Mentions Given 2 Mentions Given 1 Threads Rating Received 1
    Doneaza
    Sustine Comunitatea WarGods!
    Fii unul de-al nostru! Doneaza
    Doneaza in Cont Bancar
    Click aici pentru a face o Donatie

    Vreau sa lamurim cateva lucruri:
    1. Banurile date pentru refuz wCD NU se dau permanente, se dau pentru 500 min
    2. Daca suspectati pe cineva de cod, prima oara UITATI-VA atent pe el, dupa ii faceti ss/demo/wCD
    3. Cand dati cuiva sa faca wCD, NU ii dati link-ul pur si simplu, ii dati si explatiile necesare!
    4. Banurile permanente se dau pentru cod si/sau reclama!
    5. Abuzurile de comenzi se sanctioneaza cu REMOVE
    6. Nu vreau sa vad cearta intre voi! Nu va puteti intelege, va evitati reciproc, altfel cei in conflict primesc REMOVE!
    7. Faceti anuntiri regulate cu "Adaugati serverul la FAVORITE: Knife.WarGods.Ro" sau "Se ofera admin pe ore!! www.wargods.ro" sau "Vizitati You have to register to be able to see this link. Register HERE! If you are already a member please log in! If you still you are not able to see the link you need to activate your account or an administrator need to activate your account! pentru mai multe detalii si servere!"
    etc.
    8. Prin gradul pe care-l aveti pe server(de la slot la super-administrator) sunteti obligati sa votati serverul zilnic, altfel puteti fi suspendati din functie!

    Daca o sa mai fie ceva de adaugat o sa adaug pe parcurs!

    Cu toate acestea fiind spuse, sper ca m-am facut destul de inteles si ca o sa avem o intelegere buna!
    Last edited by ~TraNda~; 22-02-2016 at 10:05 PM.
    -------------

    TraNda - WarGods | R.R.M - AngeL - LiOn. - pichacku - Jok3r - UnicA

    P A C E

    DISCORD: unknown.cfg

    Thanks wLady | Kamelia, hellchatte (alex) a dat Thanks acetui post
    Like wLady | Kamelia, hellchatte (alex) a dat Like acetui post

  5. Pentru admini [JB.WarGods.Ro]

    #5
    VIP ~TraNda~'s Avatar
    Member since
    Feb 2014
    Location
    WarGods
    Posts
    12,099
    Last username
    LiOn. ~JoK3r ~
    Blog Entries
    4
    Mentioned
    95 Post(s)
    Achievements Days Registered 4 Mentions Received 2 Mentions Received 1 Mentions Given 4 Mentions Given 3 Mentions Given 2 Mentions Given 1 Threads Rating Received 1
    Doneaza
    Sustine Comunitatea WarGods!
    Fii unul de-al nostru! Doneaza
    Doneaza in Cont Bancar
    Click aici pentru a face o Donatie

    Quote Originally Posted by Tranda ♪ You have to register to be able to see this link. Register HERE! If you are already a member please log in! If you still you are not able to see the link you need to activate your account or an administrator need to activate your account!
    Vreau sa lamurim cateva lucruri:
    1. Banurile date pentru refuz wCD NU se dau permanente, se dau pentru 500 min
    2. Daca suspectati pe cineva de cod, prima oara UITATI-VA atent pe el, dupa ii faceti ss/demo/wCD
    3. Cand dati cuiva sa faca wCD, NU ii dati link-ul pur si simplu, ii dati si explatiile necesare!
    4. Banurile permanente se dau pentru cod si/sau reclama!
    5. Abuzurile de comenzi se sanctioneaza cu REMOVE
    6. Nu vreau sa vad cearta intre voi! Nu va puteti intelege, va evitati reciproc, altfel cei in conflict primesc REMOVE!
    7. Faceti anuntiri regulate cu "Adaugati serverul la FAVORITE: Knife.WarGods.Ro" sau "Se ofera admin pe ore!! www.wargods.ro" sau "Vizitati You have to register to be able to see this link. Register HERE! If you are already a member please log in! If you still you are not able to see the link you need to activate your account or an administrator need to activate your account! pentru mai multe detalii si servere!"
    etc.
    8. Prin gradul pe care-l aveti pe server(de la slot la super-administrator) sunteti obligati sa votati serverul zilnic, altfel puteti fi suspendati din functie!

    Daca o sa mai fie ceva de adaugat o sa adaug pe parcurs!

    Cu toate acestea fiind spuse, sper ca m-am facut destul de inteles si ca o sa avem o intelegere buna!

    Cred ca nu m-am facut destul de inteles si am fost prea bun. Activitatea voastra tinde spre 0 , daca nu chiar 0. Unii de cand au primit grad din campania de admine free nu au facut mai mult de 5 minute pe server (exista si exceptii, dar mici).
    Cum v-am pus gradul asa de usor imi e sa si vi-l scot!
    Daca nu sunteti in stare sa aveti o activitate decenta (5ore/saptamana) schimbam foaia. De saptamana viitoare incep remove-urile si down-urile! Asa ca puneti mana si intrati pe server. Daca nu va intereseaza de server nu stiu la ce ati mai facut cerere la campanie, e lipsa de respect fara de server si comunitate .

    ASTEPT RECLAMA MASIVA DIN PARTEA VOASTRA. NU ACCEPT SCUZA „NU SUNT PLAYERI” PAI MA, AI FACUT RECLAMA CA SA INTRE PLAYERI?
    NU UITATI CA SUNTETI OBLIGATI SA VOTATI SERVERUL ZILNIC, FIECARE ADMIN IN PARTE!! DACA UITATI ASTA VA READUC EU AMINTE CU UN REMOVE!
    -------------

    TraNda - WarGods | R.R.M - AngeL - LiOn. - pichacku - Jok3r - UnicA

    P A C E

    DISCORD: unknown.cfg

    Like wLady | Kamelia a dat Like acetui post

  6. Pentru admini [JB.WarGods.Ro]

    #6
    Designer k1dd.'s Avatar
    Member since
    Aug 2015
    Location
    -Sibiu/Romania-
    Posts
    435
    Last username
    S3nKo S3nSe
    Mentioned
    5 Post(s)
    Achievements Mentions Given 1 Visitor Messages Received 1 Visitor Messages Given 1 Total Posts 2 Total Posts 1 Days Registered 3 Days Registered 2 Days Registered 1
    Doneaza
    Sustine Comunitatea WarGods!
    Fii unul de-al nostru! Doneaza
    Doneaza in Cont Bancar
    Click aici pentru a face o Donatie

    Eu îi ca doar joc weekendul imipare rău am liceul și trebuie să învăț eu am mai jucat îți poate spune și kami.. Cer mii de scuze pentru
    Ipsa mea de ore
    Ce cautam:
    • Scripteri - cs 1.6 / css (csgo)/samp/minecraft/metin2
    • Bloggeri & posteri
    • Designeri
    Ce oferim:
    • Grad in comunitate in functie de categoria aleasa (Programator,Blogger/Promovare/Stiri/Echipa Tehnica/Helper,Designer)
    • Grad de Moderator pe sectiunea aleasa
    • Alte beneficii pentru seriozitate si efortul depus (de exemplu: servere de Counter-Strike 1.6 sau SAMP gratuite)

  7. Pentru admini [JB.WarGods.Ro]

    #7
    Membru - Gold Nova II wLady | Kamelia's Avatar
    Member since
    Nov 2015
    Location
    Vizavi de luna
    Posts
    776
    Last username
    Kamelia
    Mentioned
    0 Post(s)
    Achievements Total Posts 2 Total Posts 1 Days Registered 3 Days Registered 2 Days Registered 1 Confirmed Friends 2 Threads 1 Confirmed Friends 1
    Doneaza
    Sustine Comunitatea WarGods!
    Fii unul de-al nostru! Doneaza
    Doneaza in Cont Bancar
    Click aici pentru a face o Donatie

    si eu am liceu si invat draga dar incercati si voi macar in weekend sa jucati un pic(stiu ca tu joci in weekend )
    acum nush care joaca si care nu...
    macar faceti cerere de absenta cv
    Last edited by wLady | Kamelia; 19-08-2017 at 11:26 AM.
    Keep calm and love Kamelia

    Ma gasiti pe:
    zm.wargods.ro -->https://goo.gl/8bALpY
    dr.wargods.ro-->https://goo.gl/IHILhs
    gungame.wargods.ro-->https://goo.gl/Xi76Xt
    furien.wargods.ro -->https://goo.gl/qQJunU
    cs.wargods.ro-->https://goo.gl/GXj4Kz


  8. Pentru admini [JB.WarGods.Ro]

    #8
    Moderator Esky's Avatar
    Member since
    May 2012
    Location
    Aiud jud Alba
    Posts
    2,296
    Last username
    Daihatzu ~Targaryen~
    Mentioned
    7 Post(s)
    Achievements Visitor Messages Received 1 Visitor Messages Given 1 Total Posts 3 Total Posts 2 Total Posts 1 Days Registered 3 Days Registered 2 Days Registered 1
    Doneaza
    Sustine Comunitatea WarGods!
    Fii unul de-al nostru! Doneaza
    Doneaza in Cont Bancar
    Click aici pentru a face o Donatie

    Scuze ca ma bag. Trando , ceea ce zici tu aici ii un pic deplasat. Ia gandeste-te si matale ca altii , adminii serverului, mai au si de invatat si alte probleme. Nu toti pot sa fie la cheremul tau. Daca nu aveti timp de server , dragi admini, lasati-va de adminat si stati admin pe maxim 2 servere. Degeaba te superi Trando, dar asta-i adevarul.
    Zombie.WarGods.roFurien.WarGods.roCSGO.WarGods.ro
    WarGods | Targaryen

  9. Pentru admini [JB.WarGods.Ro]

    #9
    VIP ~TraNda~'s Avatar
    Member since
    Feb 2014
    Location
    WarGods
    Posts
    12,099
    Last username
    LiOn. ~JoK3r ~
    Blog Entries
    4
    Mentioned
    95 Post(s)
    Achievements Days Registered 4 Mentions Received 2 Mentions Received 1 Mentions Given 4 Mentions Given 3 Mentions Given 2 Mentions Given 1 Threads Rating Received 1
    Doneaza
    Sustine Comunitatea WarGods!
    Fii unul de-al nostru! Doneaza
    Doneaza in Cont Bancar
    Click aici pentru a face o Donatie

    Quote Originally Posted by ~Targaryen~ You have to register to be able to see this link. Register HERE! If you are already a member please log in! If you still you are not able to see the link you need to activate your account or an administrator need to activate your account!
    Scuze ca ma bag. Trando , ceea ce zici tu aici ii un pic deplasat. Ia gandeste-te si matale ca altii , adminii serverului, mai au si de invatat si alte probleme. Nu toti pot sa fie la cheremul tau. Daca nu aveti timp de server , dragi admini, lasati-va de adminat si stati admin pe maxim 2 servere. Degeaba te superi Trando, dar asta-i adevarul.
    Exact chestia asta am zis-o si eu.. Daca nu au timp la ce au mai facut cerere? Nu am zis nimic in plus sau minus.
    -------------

    TraNda - WarGods | R.R.M - AngeL - LiOn. - pichacku - Jok3r - UnicA

    P A C E

    DISCORD: unknown.cfg


  10. Pentru admini [JB.WarGods.Ro]

    #10
    Membru - Gold Nova II wLady | Kamelia's Avatar
    Member since
    Nov 2015
    Location
    Vizavi de luna
    Posts
    776
    Last username
    Kamelia
    Mentioned
    0 Post(s)
    Achievements Total Posts 2 Total Posts 1 Days Registered 3 Days Registered 2 Days Registered 1 Confirmed Friends 2 Threads 1 Confirmed Friends 1
    Doneaza
    Sustine Comunitatea WarGods!
    Fii unul de-al nostru! Doneaza
    Doneaza in Cont Bancar
    Click aici pentru a face o Donatie

    Quote Originally Posted by ~Targaryen~ You have to register to be able to see this link. Register HERE! If you are already a member please log in! If you still you are not able to see the link you need to activate your account or an administrator need to activate your account!
    Scuze ca ma bag. Trando , ceea ce zici tu aici ii un pic deplasat. Ia gandeste-te si matale ca altii , adminii serverului, mai au si de invatat si alte probleme. Nu toti pot sa fie la cheremul tau. Daca nu aveti timp de server , dragi admini, lasati-va de adminat si stati admin pe maxim 2 servere. Degeaba te superi Trando, dar asta-i adevarul.
    ai dreptate....hai ca acum sunt simularile si astea dar dupa trb un pic de implicare din partea tuturor...aici chiar nu vezi admini decat foarte rar...
    nu e asa de greu sa faci 5 ore...sau macar cateva(nu cred ca daca te vede lumea ca joci iti da remove sau down)..dar sa se vada niste activitate..sa se vada ca te implici ca admin macar in ordinea serverului
    Last edited by wLady | Kamelia; 19-08-2017 at 11:27 AM.
    Keep calm and love Kamelia

    Ma gasiti pe:
    zm.wargods.ro -->https://goo.gl/8bALpY
    dr.wargods.ro-->https://goo.gl/IHILhs
    gungame.wargods.ro-->https://goo.gl/Xi76Xt
    furien.wargods.ro -->https://goo.gl/qQJunU
    cs.wargods.ro-->https://goo.gl/GXj4Kz


Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts

Partners
Humble Monthly Bundle
Voucher PC-Garage