1. Sapte zile de spitalizare si nici macar o poza (prima oara cand a fost impuscat si nu era asa de celebru au fost facute peste 10 poze in spital si afara inclusiv cand il bagau cu targa in ambulanta… la 12 noaptea )

2. Poza aia de la autopsie e sub orice critica… tatuajul cu Makaveli lipseste si nici n-ar mai trebui sa discutam, oricum pozele de la autopsie trebuiesc facute cu fata victimei spre aparat !



3. Dupa 2 interviuri in care spune ca va muri la 25 de ani… 6 melodii in care tema invierii lui e prezenta si un videoclip in care invie si isi omoara dusmanii voi chiar credeti ca e mort…

4. Eu stiu 3 melodii in care spune ca vrea sa fie ingropat dupa moarte… si prin religia lui era impotriva incinerarii… credeti ca maica-sa il lasa sa fie incinerat ?

5. Pac a scos un volum de poezii, 2 filme, 3 albume si o casa de discuri dupa moartea lui… cam mult pentru un mort orice ati spune… poate doar daca-si petrecea tot timpul vietii in studio.

6. Pentru astia care intreaba de ce si-ar fi inscenat moartea… in afara de faptul ca si-a triplat vanzarile… poate nu stiati dar trebuia sa faca puscarie pentru viol si fapta se prescrie peste 15 ani asa ca daca s-ar intoarce nu ar face-o in nici un caz inainte… (e si un interviu in care spune ca daca ar fi sa faca puscarie ar vrea sa moara la inceputu; executarii sentintei si sa se trezeasca la sfarsitul ei)

2pac impuscat in mijlocul strazii in Las Vegas ! Se mai chinuie si 7 zile in spital si tot ce apare e o poza de 2 lei care si ea a iesit prea tarziu… daca l-ar impusca cineva pe Eminem in Las Vegas cred ca vedem 10000 de poze si filmulete si il dau la stiri 2 saptamani…