-- Closed Thread
Page 1 of 2 1 2 LastLast
Results 1 to 10 of 17
  1. Vrei sa castigi 300euro?!

    #1
    VIP RaZz0R's Avatar
    Member since
    Jan 2013
    Location
    Schiulesti, Prahova
    Posts
    2,750
    Mentioned
    2 Post(s)
    Achievements Visitor Messages Received 1 Total Posts 3 Total Posts 2 Total Posts 1 Days Since Last Visited 1 Days Registered 3 Days Registered 2 Days Registered 1
    Doneaza
    Sustine Comunitatea WarGods!
    Fii unul de-al nostru! Doneaza
    Doneaza in Cont Bancar
    Click aici pentru a face o Donatie

    Vrei sa castigi 300euro?!

    Salut! Recent am descoperit un site interesant in care ai sansa sa castigi 300 de euro foarte usor.

    Tot ce trebuie sa face-ti este sa va creati un cont propriu cu datele personale, apoi, in in fiecare zi vi se va oferii cate 5 chestionare de la diferite companii (ex: coca-cola, samsung, etc) care platesc site-ului anumiti bani pentru completarea chestionarelor.
    Practic, nu trebuie decat sa te inregistrezi si sa completezi zilnic chestionarele, fiecare chestionar valorand 3 euro, iar din start primesti 10 euro bonus.

    Banii ii poti retrage cand acumulezi suma de 300 de euro, banii ti se vor fi livrat intr-un cont paypal.
    Odata inregistrati, in pagina principala va aparea un link pe care il puteti da prietenilor, dudelor, familiei, pentru a se putea inregistra si pentru a putea primii un bonus de inregistrare.

    Mai jos este linkul meu de inregistrare:
    Vrei sa castigi 300 euro, CLICK pe link si inregistreaza-te!
    You have to register to be able to see this link. Register HERE! If you are already a member please log in! If you still you are not able to see the link you need to activate your account or an administrator need to activate your account!



    ATENTIE! Nu incercati sa fraudati, sau sa creati mai multe conturi pentru ca riscati blocarea acestora si pierderea sumei de bani acumulate pana atunci.
    Last edited by RaZz0R; 07-04-2016 at 03:33 PM.
    Pentru probleme pe serverele oficiale ma gasiti pe STEAM sau Facebook

    **************************************************



    **************************************************

    Ce cautam:
    • scripteri - cs 1.6 / css (csgo) / samp / minecraft / metin2
    • bloggeri & posteri
    • designeri

    Ce oferim:
    • grad in comunitate in functie de categoria aleasa (Programator, Blogger/Promovare/Stiri/Echipa Tehnica/Helper, Designer)
    • grad de Moderator pe sectiunea aleasa
    • alte beneficii pentru seriozitate si efortul depus (de exemplu: servere de Counter-Strike 1.6 sau SAMP gratuite)
    Dislike ~TraNda~ a dat Dislike acetui post

  2. Vrei sa castigi 300euro?!

    #2
    Membru - Silver II RMax's Avatar
    Member since
    May 2015
    Location
    Arad
    Posts
    37
    Mentioned
    0 Post(s)
    Achievements Total Posts 1 Days Since Last Visited 3 Days Since Last Visited 2 Days Since Last Visited 1 Days Registered 3 Days Registered 2 Days Registered 1
    Doneaza
    Sustine Comunitatea WarGods!
    Fii unul de-al nostru! Doneaza
    Doneaza in Cont Bancar
    Click aici pentru a face o Donatie

    Facatura.

  3. Vrei sa castigi 300euro?!

    #3
    Moderator Esky's Avatar
    Member since
    May 2012
    Location
    Aiud jud Alba
    Posts
    2,296
    Last username
    Daihatzu ~Targaryen~
    Mentioned
    7 Post(s)
    Achievements Visitor Messages Received 1 Visitor Messages Given 1 Total Posts 3 Total Posts 2 Total Posts 1 Days Registered 3 Days Registered 2 Days Registered 1
    Doneaza
    Sustine Comunitatea WarGods!
    Fii unul de-al nostru! Doneaza
    Doneaza in Cont Bancar
    Click aici pentru a face o Donatie

    Ii interesant site-ul,is curios daca ai primit aia 10 euro,Razzor but.
    Am vazut ca s-a termiant concursul zilele astea. Sa-mi zici cum apare concursul,deoarece nu-mi arata casuta de log in. Nu stiu din ce cauza ii.
    Zombie.WarGods.roFurien.WarGods.roCSGO.WarGods.ro
    WarGods | Targaryen

  4. Vrei sa castigi 300euro?!

    #4
    VIP RaZz0R's Avatar
    Member since
    Jan 2013
    Location
    Schiulesti, Prahova
    Posts
    2,750
    Mentioned
    2 Post(s)
    Achievements Visitor Messages Received 1 Total Posts 3 Total Posts 2 Total Posts 1 Days Since Last Visited 1 Days Registered 3 Days Registered 2 Days Registered 1
    Doneaza
    Sustine Comunitatea WarGods!
    Fii unul de-al nostru! Doneaza
    Doneaza in Cont Bancar
    Click aici pentru a face o Donatie

    Quote Originally Posted by ~Targaryen~ You have to register to be able to see this link. Register HERE! If you are already a member please log in! If you still you are not able to see the link you need to activate your account or an administrator need to activate your account!
    Ii interesant site-ul,is curios daca ai primit aia 10 euro,Razzor but.
    Am vazut ca s-a termiant concursul zilele astea. Sa-mi zici cum apare concursul,deoarece nu-mi arata casuta de log in. Nu stiu din ce cauza ii.
    Am primit bonus 3 euro. pentru fiecare cont care se inscrie de pe linkul meu, 10 euro ii primesti tu cand te inscrii + 15 euro daca faci cele 5 chestionare pe zi.
    Pentru probleme pe serverele oficiale ma gasiti pe STEAM sau Facebook

    **************************************************



    **************************************************

    Ce cautam:
    • scripteri - cs 1.6 / css (csgo) / samp / minecraft / metin2
    • bloggeri & posteri
    • designeri

    Ce oferim:
    • grad in comunitate in functie de categoria aleasa (Programator, Blogger/Promovare/Stiri/Echipa Tehnica/Helper, Designer)
    • grad de Moderator pe sectiunea aleasa
    • alte beneficii pentru seriozitate si efortul depus (de exemplu: servere de Counter-Strike 1.6 sau SAMP gratuite)

  5. Vrei sa castigi 300euro?!

    #5
    Moderator Esky's Avatar
    Member since
    May 2012
    Location
    Aiud jud Alba
    Posts
    2,296
    Last username
    Daihatzu ~Targaryen~
    Mentioned
    7 Post(s)
    Achievements Visitor Messages Received 1 Visitor Messages Given 1 Total Posts 3 Total Posts 2 Total Posts 1 Days Registered 3 Days Registered 2 Days Registered 1
    Doneaza
    Sustine Comunitatea WarGods!
    Fii unul de-al nostru! Doneaza
    Doneaza in Cont Bancar
    Click aici pentru a face o Donatie

    Eu is curios daca chiar ai primit aia 3 euro,deoarece am accesat link-ul tau.
    Zombie.WarGods.roFurien.WarGods.roCSGO.WarGods.ro
    WarGods | Targaryen

  6. Vrei sa castigi 300euro?!

    #6
    VIP RaZz0R's Avatar
    Member since
    Jan 2013
    Location
    Schiulesti, Prahova
    Posts
    2,750
    Mentioned
    2 Post(s)
    Achievements Visitor Messages Received 1 Total Posts 3 Total Posts 2 Total Posts 1 Days Since Last Visited 1 Days Registered 3 Days Registered 2 Days Registered 1
    Doneaza
    Sustine Comunitatea WarGods!
    Fii unul de-al nostru! Doneaza
    Doneaza in Cont Bancar
    Click aici pentru a face o Donatie

    Da, i-am primit. Site-ul e cat se poate de serios, cunosc pe cineva care a scos cei 300 de euro, si inca un baiat care se aproprie de suma.
    Pentru probleme pe serverele oficiale ma gasiti pe STEAM sau Facebook

    **************************************************



    **************************************************

    Ce cautam:
    • scripteri - cs 1.6 / css (csgo) / samp / minecraft / metin2
    • bloggeri & posteri
    • designeri

    Ce oferim:
    • grad in comunitate in functie de categoria aleasa (Programator, Blogger/Promovare/Stiri/Echipa Tehnica/Helper, Designer)
    • grad de Moderator pe sectiunea aleasa
    • alte beneficii pentru seriozitate si efortul depus (de exemplu: servere de Counter-Strike 1.6 sau SAMP gratuite)

  7. Vrei sa castigi 300euro?!

    #7
    Banned Dracke ♪'s Avatar
    Member since
    Nov 2015
    Location
    Italia- Sicilia
    Posts
    619
    Last username
    Smok3.n *MaLBoro||Wargods*
    Mentioned
    0 Post(s)
    Achievements Total Posts 2 Total Posts 1 Days Since Last Visited 3 Days Since Last Visited 2 Days Since Last Visited 1 Days Registered 3 Days Registered 2 Days Registered 1
    E foarte misto. Poti face chear si din alta tara.

    --------------- Added after 18 minutes ---------------

    Dar cand imi apare unde sa pun contul de Paypal? Ca nu mia aparut asa ceva.
    Last edited by Dracke ♪; 07-04-2016 at 04:40 PM.
    Like RaZz0R a dat Like acetui post
    Dislike ~TraNda~ a dat Dislike acetui post

  8. Vrei sa castigi 300euro?!

    #8
    Moderator Esky's Avatar
    Member since
    May 2012
    Location
    Aiud jud Alba
    Posts
    2,296
    Last username
    Daihatzu ~Targaryen~
    Mentioned
    7 Post(s)
    Achievements Visitor Messages Received 1 Visitor Messages Given 1 Total Posts 3 Total Posts 2 Total Posts 1 Days Registered 3 Days Registered 2 Days Registered 1
    Doneaza
    Sustine Comunitatea WarGods!
    Fii unul de-al nostru! Doneaza
    Doneaza in Cont Bancar
    Click aici pentru a face o Donatie

    Iti faci un cont PayPal,si gasesti acolo la setari si dai in jos pana vezi ceva de genu : Email PayPal si-l scri pe contul tau de awsondaj.
    Zombie.WarGods.roFurien.WarGods.roCSGO.WarGods.ro
    WarGods | Targaryen

  9. Vrei sa castigi 300euro?!

    #9
    Membru - Silver II RMax's Avatar
    Member since
    May 2015
    Location
    Arad
    Posts
    37
    Mentioned
    0 Post(s)
    Achievements Total Posts 1 Days Since Last Visited 3 Days Since Last Visited 2 Days Since Last Visited 1 Days Registered 3 Days Registered 2 Days Registered 1
    Doneaza
    Sustine Comunitatea WarGods!
    Fii unul de-al nostru! Doneaza
    Doneaza in Cont Bancar
    Click aici pentru a face o Donatie

    Quote Originally Posted by RaZz0R You have to register to be able to see this link. Register HERE! If you are already a member please log in! If you still you are not able to see the link you need to activate your account or an administrator need to activate your account!
    Da, i-am primit. Site-ul e cat se poate de serios, cunosc pe cineva care a scos cei 300 de euro, si inca un baiat care se aproprie de suma.
    Ce usor va lasati pacaliti de niste porcari. Cine credeti ca ar da 3 euro pentru o simpla inregistrare de tip referinta? Dar 300 de euro? I-ai scos in mana cumva sa spui ca i-ai primit? Fara rude, cunostiinte si altii din aceasta categorie, asa pot spune si eu ca am fost al 1 000 000 cumparator dintr-un magazin si am castigat 1000 de euro. Unde este dovada? A mai fost o chestie asemanatoare in urma cu cativa ani, totul a fost o pacaleala imensa cu scopul de a stranga date despre oameni si fara a ii rasplati intr-un fel.
    Like Blue01, WarGods | KGB, DarkRed, ~TraNda~ a dat Like acetui post

  10. Vrei sa castigi 300euro?!

    #10
    Banned Dream'S ♪'s Avatar
    Member since
    Feb 2016
    Location
    Moldova-Nisporeni
    Posts
    132
    Last username
    JustSmoke
    Mentioned
    0 Post(s)
    Achievements Total Posts 2 Total Posts 1 Days Since Last Visited 3 Days Since Last Visited 2 Days Since Last Visited 1 Days Registered 3 Days Registered 2 Days Registered 1
    Am o intrebare : Astia care vati inregistrat etc ati primit suma de bani? Sau e cum a zis RMax o minciuna?

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts

Partners
Humble Monthly Bundle
Voucher PC-Garage