-- Closed Thread
Results 1 to 6 of 6

Thread: propunere ?

  1. propunere ?

    #1
    Membru - Silver I vInTy's Avatar
    Member since
    Jun 2016
    Posts
    10
    Mentioned
    0 Post(s)
    Achievements Total Posts 1 Days Since Last Visited 3 Days Since Last Visited 2 Days Since Last Visited 1 Days Registered 3 Days Registered 2 Days Registered 1
    Doneaza
    Sustine Comunitatea WarGods!
    Fii unul de-al nostru! Doneaza
    Doneaza in Cont Bancar
    Click aici pentru a face o Donatie

    propunere ?

    Se poate daca esti ct si nu te duci tero sa faci ture prin scurt, pe mapa , orice mod , fara sa iei slay slap etc , atata timp cat nu esti last in viata sa nu astepte nimeni ... adica e ca si cu,m nu ai fi pe server , atata timp cat sunt 2,3 playeri in viata care incearca sa faca mapa adica nu au ajuns la tero , sa fi liber la fun , faci ce vrei pentru ca nu incu.rci pe nimeni sincer , cand ajungi last , cobori de pe mapa sau te opresti din ture si faci mapa normal fara scurt sau altceva de la capat ... nah nush astept pareri
    pentru ca pentru cei care stiu dr e plictisitor mai ales artic sa faci mapa si sa te duci tero .. eu cel putin o fac in 20 sec si nah astept dupa restu degeaba , asa ma distrez pe sv pana ajung ultimul , pentru ca nu incu.rc pe nimeni daca termin primu sau ultimul ...ma rog eu cel putin asa consider
    astept pareri cu cap , nu gen " e regulament nu ai voie etc" evident aceasta propunere cere schimbarea regulamentului
    Last edited by vInTy; 24-06-2016 at 12:32 AM.

  2. propunere ?

    #2
    Membru - Gold Nova II wLady | Kamelia's Avatar
    Member since
    Nov 2015
    Location
    Vizavi de luna
    Posts
    776
    Last username
    Kamelia
    Mentioned
    0 Post(s)
    Achievements Total Posts 2 Total Posts 1 Days Registered 3 Days Registered 2 Days Registered 1 Confirmed Friends 2 Threads 1 Confirmed Friends 1
    Doneaza
    Sustine Comunitatea WarGods!
    Fii unul de-al nostru! Doneaza
    Doneaza in Cont Bancar
    Click aici pentru a face o Donatie

    se va crede că este permis scurt-ul si așa se va produce certuri intre admini

    si playeri
    Keep calm and love Kamelia

    Ma gasiti pe:
    zm.wargods.ro -->https://goo.gl/8bALpY
    dr.wargods.ro-->https://goo.gl/IHILhs
    gungame.wargods.ro-->https://goo.gl/Xi76Xt
    furien.wargods.ro -->https://goo.gl/qQJunU
    cs.wargods.ro-->https://goo.gl/GXj4Kz


  3. propunere ?

    #3
    Membru - Silver I vInTy's Avatar
    Member since
    Jun 2016
    Posts
    10
    Mentioned
    0 Post(s)
    Achievements Total Posts 1 Days Since Last Visited 3 Days Since Last Visited 2 Days Since Last Visited 1 Days Registered 3 Days Registered 2 Days Registered 1
    Doneaza
    Sustine Comunitatea WarGods!
    Fii unul de-al nostru! Doneaza
    Doneaza in Cont Bancar
    Click aici pentru a face o Donatie

    nu cred ca se va ajunge la o astfel de problema pentru ca se va explica de catre admin
    , in principal majoritatea playerilor sunt cei care activeaza serverul deci se va stii aceasta chestie fara probleme
    edit1: si se poate incerca un test de cateva zile pentru a vedea comportamentul playerilor referitor la problema pusa de Kamelia
    Last edited by vInTy; 24-06-2016 at 12:57 AM.

  4. propunere ?

    #4
    Membru - Silver Elite Master uKpI69's Avatar
    Member since
    Apr 2016
    Posts
    321
    Mentioned
    0 Post(s)
    Achievements Total Posts 2 Total Posts 1 Days Since Last Visited 2 Days Since Last Visited 1 Days Registered 3 Days Registered 2 Days Registered 1 Threads 1
    Doneaza
    Sustine Comunitatea WarGods!
    Fii unul de-al nostru! Doneaza
    Doneaza in Cont Bancar
    Click aici pentru a face o Donatie


    1). kame are dreptate se pot creea conflicte cu scurtatul
    2). nush daca te-ai exprimat bine dar tu acum ce vrei sa spui ca poti face mapa din scurt si sa nu intri la tero? plus ca e o propunere mai mult decat pentru mapa arctic


    Daca se va face testul care ai spus de cateva zile si merge bine vei avea
    Last edited by uKpI69; 24-06-2016 at 01:09 AM.

  5. propunere ?

    #5
    Membru - Silver I vInTy's Avatar
    Member since
    Jun 2016
    Posts
    10
    Mentioned
    0 Post(s)
    Achievements Total Posts 1 Days Since Last Visited 3 Days Since Last Visited 2 Days Since Last Visited 1 Days Registered 3 Days Registered 2 Days Registered 1
    Doneaza
    Sustine Comunitatea WarGods!
    Fii unul de-al nostru! Doneaza
    Doneaza in Cont Bancar
    Click aici pentru a face o Donatie

    Quote Originally Posted by vInTy You have to register to be able to see this link. Register HERE! If you are already a member please log in! If you still you are not able to see the link you need to activate your account or an administrator need to activate your account!
    nu cred ca se va ajunge la o astfel de problema pentru ca se va explica de catre admin
    , in principal majoritatea playerilor sunt cei care activeaza serverul deci se va stii aceasta chestie fara probleme
    edit1: si se poate incerca un test de cateva zile pentru a vedea comportamentul playerilor referitor la problema pusa de Kamelia
    in principal am pus o varianta de rezolvare la problema kameliei deci se poate tine cont si de ceea ce am spus eu intrucat un contra pentru asa ceva nu mi se pare corect atata timp cat exista si posibilitatea de un test
    si referitor la ce ai spus la punctul nr 2. nu! ai inteles gresit , ma refer doar cand faci ture nu sa termini mapa ( poate am gresit la exprimare) , si da in principal pe arctic ca pe aceasta mapa e mai funny sa faci ture, burlan -mapa ( cine stie cunoaste :p )


    edit 1: off topic: sunt mai greu de cap si vreau sa ma asigur ca sa inteles mesajul pe care vreau sa il transmit , si de aceea cand vad un contra dat la repezeala incerc sa explic din nou , asta nu inseamna ca nu accept acel contra sau comentez decizia , inca odata astept pareri constructive exemplu "kamelia "
    Last edited by vInTy; 24-06-2016 at 01:20 AM.

  6. propunere ?

    #6
    VIP ~TraNda~'s Avatar
    Member since
    Feb 2014
    Location
    WarGods
    Posts
    12,100
    Last username
    LiOn. ~JoK3r ~
    Blog Entries
    4
    Mentioned
    95 Post(s)
    Achievements Days Registered 4 Mentions Received 2 Mentions Received 1 Mentions Given 4 Mentions Given 3 Mentions Given 2 Mentions Given 1 Threads Rating Received 1
    Doneaza
    Sustine Comunitatea WarGods!
    Fii unul de-al nostru! Doneaza
    Doneaza in Cont Bancar
    Click aici pentru a face o Donatie

    Ce ai propus tu a mai fost pe server. Regulamentul a fost schimbat de mine din cauza certurilor dintre admini-playeri. Unii nu vor sa inteleaga in totalitate ce ai voie si ce nu, de accea am adus aceasta regula pe server.
    Termini mapa normal, fara scurturi sa sa te ajuti de vreun eventual bug si intri la terro
    , iar aceasta va ramane in continuare pe server.
    -------------

    TraNda - WarGods | R.R.M - AngeL - LiOn. - pichacku - Jok3r - UnicA

    P A C E

    DISCORD: unknown.cfg

    Like wLady | Kamelia a dat Like acetui post

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts

Partners
Humble Monthly Bundle
Voucher PC-Garage