-- Closed Thread
Results 1 to 2 of 2
  1. Bancuri in fiecare zi !

    #1
    Banned Lower<3's Avatar
    Member since
    Jun 2016
    Posts
    38
    Mentioned
    0 Post(s)
    Achievements Total Posts 1 Days Since Last Visited 3 Days Since Last Visited 2 Days Since Last Visited 1 Days Registered 3 Days Registered 2 Days Registered 1

    Bancuri in fiecare zi !

    Salutare tuturor , ma uit asa prin comunitate si nu prea sunt posturi la divertisment , asa ca voi posta eu in fiecare zi daca o sa am timp ! Daca va plac sau nu va rog sa dati dislike sau like , multumesc!

    1.:Bugetul Politistului
    - De ce politistul petrece mult timp la baie?
    Fiindca isi permite doar covrigi.
    2.:Bula 1
    -La scoala doamna invatatoare a observat ca Bula incepuse sa lipseasca. Cand se intoarce Bula, invatatoarea il intreaba:
    – Bula, ce s-a intamplat?
    – A calcat-o pe mama buldozerul.
    Aceleasi scuze le are si in urmatoarele 2 saptamani, ca l-a calcat buldozerul pe tata si pe sora.Dar intr-o zi invatatoarea il intreaba pe Bula:
    – Tu ce faci toata ziua mai, Bula?
    – Ma plimb cu buldozerul… ))))))))))
    3.:Un barbat la vanatoare
    -Barbatul se introarce de la vanatoare si ii zice femei:
    Femeie nu o sa mai cumparam carne o luna de zile.
    Femeia raspunde :
    Dc , iubitule ai vanat un cerb?o caprioara?
    Barbatul ii zice:
    Nu, am baut tot salariul!
    4.:La consultatii
    -O doamnă se duce la medicul ginecolog, incepe medicul sa o consulte, la un moment dat suna telefonul. Cu o mana in problema doamnei, cu cealalta pe telefonul mobil, incepe sa poarte o discutie cu sotia, gesticuland in acelasi timp din mana “ocupata”:
    – Da draga, o iei prima la stanga, apoi faci sensul giratoriu, a doua la dreapta, si apoi o tii tot inainte. Inainte draga, ai inteles, tooot inainte .
    Si apoi inchide telefonul. La care pacienta, cu fata rosie de emotie si transpirata toata, ii spune medicului:
    – Domnu’ doctor, va suparati daca va rog sa mai repetati inca o data adresa, insa de data asta s-a treceti prin 3 giratorii? )
    Sper ca v-au placut , o sa mai trec si maine pe aici
    Like dns a dat Like acetui post

  2. Bancuri in fiecare zi !

    #2
    Banned Lower<3's Avatar
    Member since
    Jun 2016
    Posts
    38
    Mentioned
    0 Post(s)
    Achievements Total Posts 1 Days Since Last Visited 3 Days Since Last Visited 2 Days Since Last Visited 1 Days Registered 3 Days Registered 2 Days Registered 1
    1.Dubla
    :Aseara in club am agatat o femeie mai in varsta. Arata foarte bine pt cei 60 de ani ai sai si m-am trezit gandandu-ma ca probabil fiica ei arata si mai sexy. Am baut putin (ei bine, putin mai mult), ne-am giugiulit putin si apoi ea m-a intrebat daca am practicat vreodata “dubla sportivului”. “Ce-i asta?”, am intrebat. “Pai, faci dragoste si cu mama si cu fiica in acelasi timp”… “Nu, n-am avut parte de asa ceva”, i-am raspuns si am inceput sa ma intreb cum arata fiica.
    Am baut putin mai mult, mi-a facut din ochi si mi-a zis ca asta-i noaptea mea norocoasa. Ne-am dus apoi la ea acasa.. Am intrat, ea a aprins lumina in hol si a strigat: “Mama, esti inca treaza?” )

    2.Soacra
    :Astazi am vazut-o pe nevasta-mea plangand si rugandu-se pentru insanatosirea maica-sii.
    – Inceteaza odata sa te mai rogi…i-am zis. Oricum nu functioneaza.
    – De unde stii tu? suspina ea.
    – In cazul in care ar fi functionat, ar fi fost moarta de mult…i-am raspuns.

    3.Gandul grasei
    : Din gandirea unei obeze: Cu timpul noi câştigam în greutate, pentru ca acumulam multe cunostinte si informatii si cand nu mai au loc in cap sunt distribuite in restul corpului. Aşa că nu suntem grase, suntem teribil de culte.
    De astăzi, când o sa ma uit la fundul meu în oglindă, o sa ma gândesc: “Dumnezeule, ce inteligenta sunt… ”
    Like dns a dat Like acetui post

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts

Partners
Humble Monthly Bundle
Voucher PC-Garage