-- Closed Thread
Results 1 to 7 of 7

Thread: Nu inteleg

  1. Nu inteleg

    #1
    Membru - Gold Nova II Ceausescu's Avatar
    Member since
    May 2015
    Location
    Fetesti
    Posts
    923
    Mentioned
    0 Post(s)
    Achievements Total Posts 2 Total Posts 1 Days Since Last Visited 2 Days Since Last Visited 1 Days Registered 3 Days Registered 2 Days Registered 1 Threads 1
    Doneaza
    Sustine Comunitatea WarGods!
    Fii unul de-al nostru! Doneaza
    Doneaza in Cont Bancar
    Click aici pentru a face o Donatie

    Nu inteleg

    Salut Adri , fa-ma sa inteleg si eu cateva lucruri : am gresit cand l-am banat pe ala care nu a facut scan ca avea linux , bun , am inteles . Mi-am primit pedeapsa , daca se poate numi asa . Dar de ce nu se tine cont si de cate lucruri bune am facut aici ? De sutele de codati pe care i-am banat corect , de ordinea pe care o pastram pe server , de activitatea mea pe forum , de faptul ca jucatorii ma apreciau , tineam cont de hartile lor preferate , aveam lista cu cele mai bune harti langa mine si schimbam mereu cand era cineva nemultumit ? De sutele de voturi primite de la mine de server care mai are putin si trece pe pagina 4 ? Doar te rog sa te uiti si sa vezi in ultimele zile cate voturi a strans serverul de la mine ! Uite , intra intre orele 10:00 si 16:00 si sa vezi ca e full de codati , ceilalti admini nu pot intra ca au si ei treburile lor , iar cand intru eu , acum ca nu mai am acces , toti jucatoarii ma asalteaza ca sa scot codatii , n-am ce sa fac decat sa dau cu kick , adica fix zero , codatii intra la loc . Imi cer scuze ca am scris un roman intreg , dar sunt de parere ca merit sa fiu admin , intreba-i si pe jucatori ce parere au de mine . Daca tu tot consideri ca nu merit , lasa-mi doar SLOT si imi vad de treaba mea .
    Merci pt atentie !
    Like dcdaifa, wLady | Kamelia, WarGods | MaRiO, ~TraNda~ a dat Like acetui post

  2. Nu inteleg

    #2
    Banned WarGods | MaRiO's Avatar
    Member since
    May 2016
    Posts
    360
    Last username
    [Nx]MARIO
    Mentioned
    0 Post(s)
    Achievements Total Posts 2 Total Posts 1 Days Since Last Visited 3 Days Since Last Visited 2 Days Since Last Visited 1 Days Registered 3 Days Registered 2 Days Registered 1
    Eu din punctul meu de vedere esti adminul excelent mereu ii intrebi pe playeri daca le convine , mereu on , activitate , cuminte , Pastrezi serverul sa fie curat nu murdar (codatii) esti admin de nota 20 !! Succes incontinuuare Bafta Nu meriti slot , Dar dupa mine la cata treaba faci si cum faci treaba ti-as da UP +2 SAU 3 DEPINDE !!! Eu zic adri sa te gandesti ! Asta am avut de zis si inca odata Succes Ceausescule !

  3. Nu inteleg

    #3
    Super Moderator -WickedSick-'s Avatar
    Member since
    Mar 2014
    Location
    ★ Red Room ★
    Posts
    13,270
    Last username
    WickSick |~XcŁnTr1k~|
    Blog Entries
    13
    Mentioned
    24 Post(s)
    Achievements Mentions Received 1 Mentions Given 1 Visitor Messages Received 3 Visitor Messages Received 2 Visitor Messages Received 1 Visitor Messages Given 1 Total Posts 4 Total Posts 3
    Doneaza
    Sustine Comunitatea WarGods!
    Fii unul de-al nostru! Doneaza
    Doneaza in Cont Bancar
    Click aici pentru a face o Donatie

    Ar trebuii apreciat faptul că omul își dă silința și face tot posibilul pentru binele serverului, faptul că votează zilnic e un lucru mare, sunt alții cu grad care-i doare în cot de promovarea server-ului și nu mă refer strict la voturi, reclame în general, etc. Eu unul consider că nu a greșit în cazul cu vișinescu, acest individ, are și un limbaj "agresiv" și un comportament de "șmecheraș". Chestiile astea eu unul nu le suport, pe lângă faptul acesta, adminii pe GunGame pe perioada zilei sunt 0. Este singurul care-l mai văd că intră des și face treabă bună. ADRI, dacă nu vrei să-i oferi gradul ce l-a avut, măcar acces la ban oferă-i, e mare nevoie, o pot confirma mai mulți.

    Let Me In

    Ce cautam:
    • scripteri - cs 1.6 / css (csgo) / samp / minecraft / metin2
    • bloggeri & posteri
    • designeri

    Ce oferim:
    • grad in comunitate in functie de categoria aleasa (Programator, Blogger/Promovare/Stiri/Echipa Tehnica/Helper, Designer)
    • grad de Moderator pe sectiunea aleasa
    • alte beneficii pentru seriozitate si efortul depus (de exemplu: servere de Counter-Strike 1.6 sau SAMP gratuite)

  4. Nu inteleg

    #4
    Manager Server:
    GG.WarGods.ro
    WarGods | KGB's Avatar
    Member since
    Feb 2014
    Location
    Rovinari
    Posts
    2,217
    Last username
    KGB-Ady
    Mentioned
    10 Post(s)
    Achievements Mentions Received 1 Visitor Messages Received 1 Visitor Messages Given 1 Total Posts 3 Total Posts 2 Total Posts 1 Days Registered 3 Days Registered 2
    Doneaza
    Sustine Comunitatea WarGods!
    Fii unul de-al nostru! Doneaza
    Doneaza in Cont Bancar
    Click aici pentru a face o Donatie

    Challange pentru ADRI
    Propun sa ii redai gradul lui Ceausescu!!
    Socializeaza cu noi:

  5. Nu inteleg

    #5
    Super Moderator ADRI's Avatar
    Member since
    Jan 2014
    Location
    46.00 23.00
    Posts
    2,220
    Last username
    -ADRI-
    Mentioned
    2 Post(s)
    Achievements Threads Rating Received 2 Threads Rating Received 1 Visitor Messages Received 1 Visitor Messages Given 1 Total Posts 3 Total Posts 2 Total Posts 1 Days Registered 3
    Doneaza
    Sustine Comunitatea WarGods!
    Fii unul de-al nostru! Doneaza
    Doneaza in Cont Bancar
    Click aici pentru a face o Donatie

    Ai acces la ban pentru ca oricine mai poate gresi dar sper ca ai invatat din greseala ta .
    - e ok sa dai ban pentru refuzul scanarii in anumite situatii dar daca jucatorul pur si simplu nu poate rula aplicatia , fie nu e compatibila cu sistemul lui de operare fie foloseste un pc cu o versiune mai veche de windows nu il poti bana fara drept de aparare , ii poti cere un print screen cu eventuala eroare data de wCD sau cu dovada ca nu e compatibila ca in cazul lu Visinescu sau mai stiu eu ce motiv nu poate sa faca scanarea si daca refuza atunci poti sa il banezi , poti oricand folosi metoda clasica pe ei ss , demo
    Thanks visinescu a dat Thanks acetui post

  6. Nu inteleg

    #6
    Membru - Silver Elite visinescu's Avatar
    Member since
    Jun 2016
    Location
    Penitenciarul Rahova
    Posts
    130
    Mentioned
    2 Post(s)
    Achievements Total Posts 2 Total Posts 1 Days Registered 3 Days Registered 2 Days Registered 1 Threads 1
    Doneaza
    Sustine Comunitatea WarGods!
    Fii unul de-al nostru! Doneaza
    Doneaza in Cont Bancar
    Click aici pentru a face o Donatie

    @Adri
    Mă bucur că există cineva care încă mai gândește rațional.
    @Ceausescu
    De la "ăla" ai aflat că mai există și alte sisteme de operare în afară de Windows și MacOSX. Eu n-am nimic cu tine, să fii admin în continuare. După părerea mea, nu te-ai înșelat în privința vreunui codat, nu ai făcut niciun abuz, doar până la mine.
    @WickedSick
    Ba omul a greșit în privința mea, iar limbajul meu folosit ulterior nu poate fi un motiv pentru ca eu să fiu banat, deoarece eram în defensivă. Nu am comportament de "șmecheraș" pentru că eu unul nu obișnuiesc să ameninț pe alții cu bătaia așa cum a făcut Ceaușescu cu mine în privat.

    Tout est pardonné!

  7. Nu inteleg

    #7
    VIP Jet Lee's Avatar
    Member since
    Aug 2015
    Location
    Satu-Mare
    Posts
    7,908
    Last username
    JetLee
    Mentioned
    6 Post(s)
    Achievements Visitor Messages Received 1 Total Posts 3 Total Posts 2 Total Posts 1 Days Registered 3 Days Registered 2 Days Registered 1 Confirmed Friends 2
    Doneaza
    Sustine Comunitatea WarGods!
    Fii unul de-al nostru! Doneaza
    Doneaza in Cont Bancar
    Click aici pentru a face o Donatie

    Pot confirma ca visinescu e curat, intr-o saptamana i-am facut ss la greu sa-l prind cu ceva dar nu avea nimik niciodat e curat.

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts

Partners
Humble Monthly Bundle
Voucher PC-Garage