-- Closed Thread
Results 1 to 3 of 3
  1. Legat de Unban SoundManiak

    #1
    Membru - Silver I SoundManiak's Avatar
    Member since
    Jul 2016
    Location
    Liege
    Posts
    10
    Mentioned
    0 Post(s)
    Achievements Total Posts 1 Days Since Last Visited 3 Days Since Last Visited 2 Days Since Last Visited 1 Days Registered 3 Days Registered 2 Days Registered 1
    Doneaza
    Sustine Comunitatea WarGods!
    Fii unul de-al nostru! Doneaza
    Doneaza in Cont Bancar
    Click aici pentru a face o Donatie

    Legat de Unban SoundManiak

    Salut,

    Ati inchis thread-ul dar mai am cateva lucruri de spus.

    1. Despre ce arogante vorbim aici ca eu nu imi aduc aminte sa fi fost arogant.
    Am vorbit doar despre regulament. L-am intrebat pe Zbang daca a citit regulamentul deoarece eu l-am citit recent specific pentru chestia asta cu WAC-ul. Am incercat sa il folosesc si daca iti aduci bine Mr. A cand mi-ai dat gag am fost scos afara din cauza WAC-ului.
    2. Daca am scanat si a fost ok de ce imi mai cere sa pun WAC pt ca nu mi se pare ca au fost motive intemeiate (dupa cum scrie in regulament) sa il instalez.
    3. Daca totusi imi ceri sa rulez cu WAC cu motivul de a nu mai fi nevoie sa scanez spune asa ca nu te dor degetele sa explici decizia. Daca spuneai asa Zbang iti spuneam si eu frumos ca am win10 si ca am incercat sa joc cu WAC.

    Dar unii dintre voi chiar va credeti putin prea mari si tari si vreti sa va pupe lumea picioare. Eu cred ca trebuie sa existe un respect reciproc nu doar intre admini (cum scrie in regulament) dar si intre jucatori si admini si nici una dintre parti nu trebuie sa depaseasca limitele. Eu cel putin incerc sa ma limitez cat se poate de mult la a-mi exprima parerile pe server (da am facut o gluma care nu I-a picat bine lui Mr.A) dar de cele mai multe ori cand am avut ceva de spus a fost sa ajut jucatorii care nu stiau ce sa faca in momentul cand erau pusi sa scaneze sau cand au avut eroare la uploadare rapoarte. Dar cum am mai spus eu intru sa joc, sa ma simt bine nu sa vina cineva sa imi dea ban aiurea fara explicatii adecvate si fara sa aiba rabdare sa primeasca explicatii. Va rog intelegeti ca nu sunt un copil si nu am jucat CS cu coduri in viata mea. Am jucat o singura data cu cod un Age of Empires cand eram mic copil. Atat.

    Nu am vrut sa ofensez pe nimeni si nici sa fiu arogant dar am vrut sa se faca intelese niste principii care dupa parerea mea trebuie aplicate in joc si in viata reala.
    Like IoNuTzZ, ~TraNda~ a dat Like acetui post

  2. Legat de Unban SoundManiak

    #2
    Banned Mr.A's Avatar
    Member since
    Oct 2011
    Location
    Bucuresti
    Posts
    1,111
    Last username
    MrA
    Mentioned
    0 Post(s)
    Achievements Visitor Messages Received 1 Total Posts 3 Total Posts 2 Total Posts 1 Days Since Last Visited 2 Days Since Last Visited 1 Days Registered 4 Days Registered 3
    Aceste lucruri trebuia sa le scrii la Mentiuni ! in cerere unban ! Si trebuia sa mai scrii acolo , Ca Zbenng ti-a spus sa joci cu wac activ , sa nu mai fi pus la scan wcd "bine pentru tine" ! Si tu ai spus ( care este problema joc cum vreau eu ! ) Acele reguli care le-ai citit in Regulament sunt valabile Si pentru tine ! Sa te conformezi cu ceea ce iti cere Adminul.

    Nu ne pupa nimeni "Picioarele". Si nu este nimeni mare si tare. Dar tu nu intelegi , ca un admin cand iti cere ceva pe server fie wac , wcd sau ss. Tu trebuie sa faci aceste lucruri. Nu sa spui ca joci cum vrei tu. Pentru ca sunt Reguli si pentru tine si pentru Adminii.

    Zbenng a gresit ca ti-a dat ban permanent , Ai primit UnBan.

    Multumim pentru cele spune o sa avem grija pe viitor , Si te rog sa ai si tu grija.

  3. Legat de Unban SoundManiak

    #3
    Banned Mr.A's Avatar
    Member since
    Oct 2011
    Location
    Bucuresti
    Posts
    1,111
    Last username
    MrA
    Mentioned
    0 Post(s)
    Achievements Visitor Messages Received 1 Total Posts 3 Total Posts 2 Total Posts 1 Days Since Last Visited 2 Days Since Last Visited 1 Days Registered 4 Days Registered 3

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts

Partners
Humble Monthly Bundle
Voucher PC-Garage