Atentie la cereriile de slot/admin, incercati sa fiti mai blanzi cu deciziile.

Am vazut ca orice cerere editata este respinsa automat. De asemenea, am vazut ca cea mai mica greseala, chiar si necompletarea unui camp, este sanctionata de admini sau de detinator cu contra sau cerere respinsa.

Nu mai sunt timpurile in care ne permitem sa pierdem din jucatorii de CS 1.6. Un om care a depus o cerere inseamna ca vrea sa joace pe acel server si mai mult. Totodata, acest jucator, pe viitor, poate deveni o piesa importanta din comunitate.

Incercati asadar:
- nu mai dati contra/respingeti cereriile pentru orice lucru pueril;
- daca chiar vreti sa confirmati faptul ca la o cerere a fost modificata valoarea raspunsului cheie pentru o cerere, puteti sa imi lasati PM si eu va raspund in cel mai scurt timp posibil;
- nu mai respingeti cereriile daca modelul de cerere dupa care a facut cererea nu a fost cel din model (cu exceptia daca a fost posibila copierea raspunsului cheie la cerere);
- sa fiti mai blanzi cu jucatorii care merita si care au un numar ridicat de ore jucate si au sarit un grad (NU se va permite saltul de la niciun acces sau acces slot la un acces cu ban [oricare ar fi acela]! - trebuie sa treaca prin gradul helper sau sa doneze!);
- anuntati adminii de aceste chestii