Page 1 of 3 1 2 3 LastLast
Results 1 to 10 of 22
  1. Important ! Cititi !

    #1
    Membru - Gold Nova Elite XeLa's Avatar
    Member since
    Sep 2010
    Location
    Bucuresti
    Posts
    2,760
    Mentioned
    0 Post(s)
    Achievements Visitor Messages Received 2 Visitor Messages Received 1 Visitor Messages Given 1 Total Posts 3 Total Posts 2 Total Posts 1 Days Since Last Visited 2 Days Since Last Visited 1
    Doneaza
    Sustine Comunitatea WarGods!
    Fii unul de-al nostru! Doneaza
    Doneaza in Cont Bancar
    Click aici pentru a face o Donatie

    Important ! Cititi !

    Salut! Am lipsit doua saptamani si o sa mai fiu plecat alte 2 saptamani din cauza unor probleme de sanatate.Am creeat acest topic sa imi exprim dezamagirea fata de toti adminii.
    Am jucat 1-2 zile si am vazut ca multi au uitat ce inseamna sa ai admin, ce inseamna sa ai o responsabilitate.Ieri din 8 admini, doar 2 erau activi, restu dormeau si se jucau linistiti.
    Daca sunteti admini si vedeti ca un player are aim sau wall de ce il anuntati pe admin chat? in loc sa luati masuri?uiati ca aveti responsabilitati odata cu acest grad?nu e nimic ,gradele se pot scoate pt inactivitate.
    Sa nu mai spun ca sunt certuri foarte dese intre admini, certuri puerile, orgolii foarte mari pentru un rahat! uitati ca ati fost playeri normali si ca ati luat-o de la zero ca restul playerilor.
    Am mai observat ca mai nou un player daca are ban activ , il banati la motiv cu o injuratura in loc sa scrieti ban activ sau alt motiv decent.
    Cand m-ati vazut pe mine sa pun motiv o injuratura la un ban?cand m-ati vazut pe mine sa ma cert cu lumea pe chat-ul normal?cand m-ai vazut pe mine sa injur pe chat-ul normal cu exceptia admin chat-ului?cand m-ati vazut sa tratez lumea de sus ca sunt admin asa cum o faceti voi?
    Eu nu fac rahaturi de genu asta, fiind chiar owner si o faceti voi, pai ce exemplu dati voi?nu uitati ca sunteti admini si odata ati fost ca ei.
    Rautatea si orgoliul va orbesc gandirea si va lasati dusi de val si va apucati sa injurati ca v-a omorat nu stiu cine sau ca nu stiu ce player sta la panda, m-ati vazut pe mine sa fac asa ceva?
    Am fost baiat bun cu voi si mereu v-am lasat in pace,v-am inteles, v-am ajutat cand ati vrut un grad mai mare,nu m-am luat de voi niciodata ,dar vad ca v-ati luat lumea in cap si ati inceput sa exagerati, majoritatea sunteti delasatori si intrati doar sa va jucati, daca vreti sa faceti doar asta dati-mi un mesaj privat si va pot lasa doar la slot, daca tot e lenea mare si vreti doar sa va jucati.
    Va spun prieteneste ,nu vreau sa va amenint, terminati odata cu rahaturile astea puerile si dovedeti ca aveti o varsta si nu uitati ca trebuie sa fiti activi si sa fiti exemple pt playerii normali.
    Daca nu va schimbati, nu va implicati, nu vad postari pe forum, nu vad activitate pe server din punctul de vedere al adminatului, ramaneti fara accese!
    Imi cer scuze ca nu am avut timp sa raspund la toata lumea pe forum/facebook, imi cer scuze cand mai ma intrebati cate ceva pe joc si nu raspund , credeti-ma ca atunci cand mai joc ma mai uit si la tv sau mai fac altceva + ca imi scrie foarte multa lume, nu inseamna ca va evit, daca vedeti ca nu am raspuns va rog sa mai ma intrebati inca o data.Nu ma intrebati la inceput de runda cand fac rush ca nu citesc in momentele alea chatul.
    Daca eu am fost baiat bun cu voi,v-am ajutat cand mi-ati cerut asta,v-am lasat in pace,nu m-am luat de voi si v-am respectat observ ca v-ati luat lumea in cap si ati inceput sa faceti cam ce vreti pe server.Ma faceti sa cred ca uitati ce e ala bun simt si respect fata de un om care candva v-a ajutat si v-a inteles, sa va fie rusine! eu am fost om cu voi mereu v-am luat partea si vad ca atunci cand esti bun esti luat de fraier, nu ma faceti sa ma schimb si sa stau cu gura pe voi sau sa va amenint ca nu-mi plac astea, suntem oameni si cred ca putem sa ne intelegem si fara amenintari sau presiuni,mai ales ca e vorba de un joc.
    In concluzie vreau sa fiti mai activi ca admini pe server, vreau sa fiti mai activi pe forum, vreau sa nu mai vad certuri intre voi, vreau sa nu mai injurati pe chat-ul normal ,vreau sa vad ca stiti sa banati cu un motiv decent si vreau sa vad ca va dati interesul!Nu doar 2 admineaza si 10 se joaca.Daca nu puteti face chestiile astea si uitati ca aveti responsabilitati odata cu puterea, ramaneti fara admin!
    Sper ca m-am facut inteles!
    O zi buna.
    Nu sunt cel mai bun, dar nimeni nu e mai bun ca mine.

  2. Important ! Cititi !

    #2
    Membru - Gold Nova Elite XeLa's Avatar
    Member since
    Sep 2010
    Location
    Bucuresti
    Posts
    2,760
    Mentioned
    0 Post(s)
    Achievements Visitor Messages Received 2 Visitor Messages Received 1 Visitor Messages Given 1 Total Posts 3 Total Posts 2 Total Posts 1 Days Since Last Visited 2 Days Since Last Visited 1
    Doneaza
    Sustine Comunitatea WarGods!
    Fii unul de-al nostru! Doneaza
    Doneaza in Cont Bancar
    Click aici pentru a face o Donatie

    UP
    Nu sunt cel mai bun, dar nimeni nu e mai bun ca mine.

  3. Important ! Cititi !

    #3
    Membru - Gold Nova III dcdaifa's Avatar
    Member since
    Feb 2015
    Location
    cimitirul vesel
    Posts
    1,337
    Mentioned
    1 Post(s)
    Achievements Total Posts 3 Total Posts 2 Total Posts 1 Days Registered 3 Days Registered 2 Days Registered 1 Threads 1 Confirmed Friends 1
    Doneaza
    Sustine Comunitatea WarGods!
    Fii unul de-al nostru! Doneaza
    Doneaza in Cont Bancar
    Click aici pentru a face o Donatie

    recunosc poate am banat si eu 2-3 playeri pentru injuri,sincer va spun la totii ca nu suport sa ma injure de persoane care nu mai sunt in viata,
    daca am gresit in privinta asta suport consecintele
    pe forum cred ca sunt destul de activ,ca votez servarul si nu postez de fiecare data poate gresesc,dar o sa incep sa postez
    cat despre adminat,poate nu sunt un admin exemplu pentru alti dar un 50% acolo tot imi fac treaba
    asta este parerea mea sincera o zi buna va doresc

    daca am gresit,jignit sau am insultat pe cineva imi cer scuze
    Last edited by dcdaifa; 23-10-2016 at 08:58 PM.
    Razi cand esti suparata, Zambeste cand esti enervata, Trezeste-te zambind dimineata, Mai pe scurt... Traieste-ti viata

    https://www.youtube.com/watch?v=c7aJT7oXZWg
    Thanks statica a dat Thanks acetui post

  4. Important ! Cititi !

    #4
    Manager Server:
    GG.WarGods.ro
    WarGods | KGB's Avatar
    Member since
    Feb 2014
    Location
    Rovinari
    Posts
    2,217
    Last username
    KGB-Ady
    Mentioned
    10 Post(s)
    Achievements Mentions Received 1 Visitor Messages Received 1 Visitor Messages Given 1 Total Posts 3 Total Posts 2 Total Posts 1 Days Registered 3 Days Registered 2
    Doneaza
    Sustine Comunitatea WarGods!
    Fii unul de-al nostru! Doneaza
    Doneaza in Cont Bancar
    Click aici pentru a face o Donatie

    Buna "mustrarea" XeLa.

    Sigur intru si eu aici,ma incadrez,doar ca timpul meu e impartit si pe sectiunea gg.Familia,copiii.
    Sigur nu este o scuza familia.
    E bine ca ,uite asa,ne mai amintim ca avem si responsabilitati in aceasta comunitate. Placerea de a juca si placerea de a relationa , treziti-va !
    Ma trezesc si eu odata cu voi Succes la toata lumea!!
    P.S. Va pwpa moshuu
    Socializeaza cu noi:
    Thanks statica a dat Thanks acetui post
    Like wLady | Kamelia, G|Nico., dcdaifa a dat Like acetui post

  5. Important ! Cititi !

    #5
    Super Moderator ADRI's Avatar
    Member since
    Jan 2014
    Location
    46.00 23.00
    Posts
    2,220
    Last username
    -ADRI-
    Mentioned
    2 Post(s)
    Achievements Threads Rating Received 2 Threads Rating Received 1 Visitor Messages Received 1 Visitor Messages Given 1 Total Posts 3 Total Posts 2 Total Posts 1 Days Registered 3
    Doneaza
    Sustine Comunitatea WarGods!
    Fii unul de-al nostru! Doneaza
    Doneaza in Cont Bancar
    Click aici pentru a face o Donatie

    Eu recunosc ca stau putin pe server in ultima perioada datorita serviciului si nu ma mai pronunt la cererile de slot/admin pentru ca nu ii cunosc pe toti dar incerc sa ma implic mai mult .

  6. Important ! Cititi !

    #6
    Membru - Gold Nova Elite XeLa's Avatar
    Member since
    Sep 2010
    Location
    Bucuresti
    Posts
    2,760
    Mentioned
    0 Post(s)
    Achievements Visitor Messages Received 2 Visitor Messages Received 1 Visitor Messages Given 1 Total Posts 3 Total Posts 2 Total Posts 1 Days Since Last Visited 2 Days Since Last Visited 1
    Doneaza
    Sustine Comunitatea WarGods!
    Fii unul de-al nostru! Doneaza
    Doneaza in Cont Bancar
    Click aici pentru a face o Donatie

    UP
    Nu sunt cel mai bun, dar nimeni nu e mai bun ca mine.

  7. Important ! Cititi !

    #7
    Membru - Silver II statica's Avatar
    Member since
    Mar 2014
    Location
    Constanta
    Posts
    29
    Mentioned
    0 Post(s)
    Achievements Total Posts 1 Days Since Last Visited 2 Days Since Last Visited 1 Days Registered 3 Days Registered 2 Days Registered 1 Threads 1
    Doneaza
    Sustine Comunitatea WarGods!
    Fii unul de-al nostru! Doneaza
    Doneaza in Cont Bancar
    Click aici pentru a face o Donatie

    ai dreptate boss ..eu nu am mai intrat in ultima perioada din cauza serviciului si a pc-ului 'dezordonat' pe care il am o sa incerc sa revin mai mult pe sv
    P.S insanatosire grabnica !
    Like dcdaifa, wLady | Kamelia a dat Like acetui post

  8. Important ! Cititi !

    #8
    Membru - Silver Elite Master G|Nico.'s Avatar
    Member since
    May 2014
    Posts
    400
    Mentioned
    0 Post(s)
    Achievements Visitor Messages Received 1 Visitor Messages Given 1 Total Posts 2 Total Posts 1 Days Registered 3 Days Registered 2 Days Registered 1 Threads 1
    Doneaza
    Sustine Comunitatea WarGods!
    Fii unul de-al nostru! Doneaza
    Doneaza in Cont Bancar
    Click aici pentru a face o Donatie

    Nici eu nu mai am activitatea care o aveam inainte decand cu serviciul ..dar alea 2-3 ore care le stau pe zi..sti ca imi fac treaba .
    Daca ma mai cert cu cineva (si imi cer scuze cu ocazia asta) este pentru ca ma implic si ma oftic cand vad dezinteres fata de server.
    Banuri cu motive nasoale, dau ..recunosc...dar unii chiar te aduc in stare pt ce injurii iti adreseaza. O sa incerc sa ma abtin si in legatura cu asta .

    Seara placuta .
    Ochii tăi, se vor pierde în noapte.. 🌙
    Like onyx91, WarGods | KGB, dcdaifa, wLady | Kamelia a dat Like acetui post

  9. Important ! Cititi !

    #9
    Membru - Gold Nova Elite XeLa's Avatar
    Member since
    Sep 2010
    Location
    Bucuresti
    Posts
    2,760
    Mentioned
    0 Post(s)
    Achievements Visitor Messages Received 2 Visitor Messages Received 1 Visitor Messages Given 1 Total Posts 3 Total Posts 2 Total Posts 1 Days Since Last Visited 2 Days Since Last Visited 1
    Doneaza
    Sustine Comunitatea WarGods!
    Fii unul de-al nostru! Doneaza
    Doneaza in Cont Bancar
    Click aici pentru a face o Donatie

    UP!
    Nu sunt cel mai bun, dar nimeni nu e mai bun ca mine.

  10. Important ! Cititi !

    #10
    Membru - Gold Nova Elite XeLa's Avatar
    Member since
    Sep 2010
    Location
    Bucuresti
    Posts
    2,760
    Mentioned
    0 Post(s)
    Achievements Visitor Messages Received 2 Visitor Messages Received 1 Visitor Messages Given 1 Total Posts 3 Total Posts 2 Total Posts 1 Days Since Last Visited 2 Days Since Last Visited 1
    Doneaza
    Sustine Comunitatea WarGods!
    Fii unul de-al nostru! Doneaza
    Doneaza in Cont Bancar
    Click aici pentru a face o Donatie

    UP!
    Nu sunt cel mai bun, dar nimeni nu e mai bun ca mine.

Page 1 of 3 1 2 3 LastLast

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts

Partners
Humble Monthly Bundle
Voucher PC-Garage