-- Closed Thread
Results 1 to 9 of 9
  1. Reclamatie PUSKA

    #1
    Membru - Silver Elite Master dNzfTw # BLasTeR's Avatar
    Member since
    Jul 2013
    Posts
    358
    Last username
    nicusor.madalin123
    Mentioned
    0 Post(s)
    Achievements Total Posts 2 Total Posts 1 Days Registered 3 Days Registered 2 Days Registered 1 Threads 1 Confirmed Friends 1
    Doneaza
    Sustine Comunitatea WarGods!
    Fii unul de-al nostru! Doneaza
    Doneaza in Cont Bancar
    Click aici pentru a face o Donatie

    Reclamatie PUSKA

    NICK: dNzfTw # BLasTeR
    VARSTA: 15
    DATA SI ORA: 04.11.2016, 14.30
    IP: dinamic !
    NUMELE ADMINULUI RECLAMAT: PUSKA
    MOTIVUL:Am intrat si eu pe server cu alt nume deoarece nu aveam wac instalat, un player l-a intrebat pe PUSKA daca e admin si eu i-am spus ca nu e admin si ca PUSKA minte..cum se vede si in dovezi....iar el mi-a dat gag 3 minute pe motiv limbaj. Chiar nu vad daca am jignit sau ce am facut
    Si s-a luat de COOL pe motivul ca sta spec si nu joaca. Ca el sta spec sa faca ore.. Stiam ca daca sta spec sa faca ore nu te iei de el si ii spui in cerere daca are sa faca de ce nu merita.
    DOVADA:You have to register to be able to see this link. Register HERE! If you are already a member please log in! If you still you are not able to see the link you need to activate your account or an administrator need to activate your account!
    P.S: Tin sa mentionez ca aveam numele (1)Wargods Player
    Last edited by dNzfTw # BLasTeR; 04-11-2016 at 03:31 PM.

  2. Reclamatie PUSKA

    #2
    VIP ~TraNda~'s Avatar
    Member since
    Feb 2014
    Location
    WarGods
    Posts
    12,099
    Last username
    LiOn. ~JoK3r ~
    Blog Entries
    4
    Mentioned
    95 Post(s)
    Achievements Days Registered 4 Mentions Received 2 Mentions Received 1 Mentions Given 4 Mentions Given 3 Mentions Given 2 Mentions Given 1 Threads Rating Received 1
    Doneaza
    Sustine Comunitatea WarGods!
    Fii unul de-al nostru! Doneaza
    Doneaza in Cont Bancar
    Click aici pentru a face o Donatie

    E o reclamatie puierila. Intradevar, la faza asta PUSKA trb tras putin de urechi, e prea recalcitrant! In schimb puteai sa ii trimiti un mesaj lui razzor, sa nu se mai faca tam tam, iar tu sa discuti cu PUSKA in privat si sa o dati la pace.
    Last edited by ~TraNda~; 04-11-2016 at 03:37 PM.
    -------------

    TraNda - WarGods | R.R.M - AngeL - LiOn. - pichacku - Jok3r - UnicA

    P A C E

    DISCORD: unknown.cfg


  3. Reclamatie PUSKA

    #3
    Membru - Silver Elite Master iSwearSheWas18 :O's Avatar
    Member since
    Apr 2014
    Location
    ploiesti
    Posts
    470
    Mentioned
    1 Post(s)
    Achievements Visitor Messages Received 1 Visitor Messages Given 1 Total Posts 2 Total Posts 1 Days Since Last Visited 1 Days Registered 3 Days Registered 2 Days Registered 1
    Doneaza
    Sustine Comunitatea WarGods!
    Fii unul de-al nostru! Doneaza
    Doneaza in Cont Bancar
    Click aici pentru a face o Donatie

    Acelasi lucru" care l am precizat si in reclamatia facuta de puska ,cearta e stupida.
    Este adevarat ti a dat gag deageaba, cat despre cool cu statul" pe spec , merita kick , nu face nimic altceva decat sa stea spec si sa comenteze la playeri.
    Parca nu iti mergea wac ul -,-

  4. Reclamatie PUSKA

    #4
    Super Moderator -WickedSick-'s Avatar
    Member since
    Mar 2014
    Location
    ★ Red Room ★
    Posts
    13,270
    Last username
    WickSick |~XcŁnTr1k~|
    Blog Entries
    13
    Mentioned
    24 Post(s)
    Achievements Mentions Received 1 Mentions Given 1 Visitor Messages Received 3 Visitor Messages Received 2 Visitor Messages Received 1 Visitor Messages Given 1 Total Posts 4 Total Posts 3
    Doneaza
    Sustine Comunitatea WarGods!
    Fii unul de-al nostru! Doneaza
    Doneaza in Cont Bancar
    Click aici pentru a face o Donatie

    1. De ce i-ai spus ca minte si ca nu-i admin cand defapt e ?
    2. Pentru ce ai primit defapt gag-ul acela? Limbaj ? Ce limbaj?

    Ar trebuii sa cooperati ca si admini , nu sa va certati , sau sa va purtati urat cu ceilalti playeri.

    Let Me In

    Ce cautam:
    • scripteri - cs 1.6 / css (csgo) / samp / minecraft / metin2
    • bloggeri & posteri
    • designeri

    Ce oferim:
    • grad in comunitate in functie de categoria aleasa (Programator, Blogger/Promovare/Stiri/Echipa Tehnica/Helper, Designer)
    • grad de Moderator pe sectiunea aleasa
    • alte beneficii pentru seriozitate si efortul depus (de exemplu: servere de Counter-Strike 1.6 sau SAMP gratuite)

  5. Reclamatie PUSKA

    #5
    Membru - Silver Elite Master PUSKA's Avatar
    Member since
    Nov 2014
    Posts
    255
    Mentioned
    3 Post(s)
    Achievements Total Posts 2 Total Posts 1 Days Since Last Visited 1 Days Registered 3 Days Registered 2 Days Registered 1 Threads 1 Confirmed Friends 1
    Doneaza
    Sustine Comunitatea WarGods!
    Fii unul de-al nostru! Doneaza
    Doneaza in Cont Bancar
    Click aici pentru a face o Donatie

    Reclamatie PUSKA
    NICK: dNzfTw # BLasTeR
    VARSTA: 15
    DATA SI ORA: 04.11.2016, 14.30
    IP: dinamic !
    NUMELE ADMINULUI RECLAMAT: PUSKA
    MOTIVUL:Am intrat si eu pe server cu alt nume deoarece nu aveam wac instalat, un player l-a intrebat pe PUSKA daca e admin si eu i-am spus ca nu e admin si ca PUSKA minte..cum se vede si in dovezi....iar el mi-a dat gag 3 minute pe motiv limbaj. Chiar nu vad daca am jignit sau ce am facut
    Si s-a luat de COOL pe motivul ca sta spec si nu joaca. Ca el sta spec sa faca ore.. Stiam ca daca sta spec sa faca ore nu te iei de el si ii spui in cerere daca are sa faca de ce nu merita.
    DOVADA:You have to register to be able to see this link. Register HERE! If you are already a member please log in! If you still you are not able to see the link you need to activate your account or an administrator need to activate your account!
    P.S: Tin sa mentionez ca aveam numele (1)Wargods Player


    EU NU INTELEG ASTA? DE CE AI SPUS CA NU SUNT ADMIN SI DE CE TE-AI BAGAT DACA I-AM DAT KICK LUI COOL PENTRU CA STATEA SPECTATOR SI NU ERA PRIMA OARA? CARE ERA PROBLEMA TA?>?

    --------------- Added after 3 minutes ---------------

    Jur ca la faza asta orice admin care are mai multa experinte trebuie ca acest jucator sa aiba ban cel putin 120 de minute tinant cont de grad pur si simplu a stiut ca sunt admin dar ma luat in batjocora
    Last edited by PUSKA; 05-11-2016 at 10:24 PM.

  6. Reclamatie PUSKA

    #6
    Membru - Silver Elite Daenerys's Avatar
    Member since
    Aug 2015
    Location
    Bacău
    Posts
    140
    Last username
    deamonnn
    Mentioned
    0 Post(s)
    Achievements Visitor Messages Received 1 Total Posts 2 Total Posts 1 Days Since Last Visited 2 Days Since Last Visited 1 Days Registered 3 Days Registered 2 Days Registered 1
    Doneaza
    Sustine Comunitatea WarGods!
    Fii unul de-al nostru! Doneaza
    Doneaza in Cont Bancar
    Click aici pentru a face o Donatie

    Dacă era ban, avea rost reclamația. Așa, puteai pur și simplu să-i arăți lui Razzor în pm.
    Faceți atâtea topicuri unii doar ca să vă aflați în treabă.

  7. Reclamatie PUSKA

    #7
    Membru - Silver Elite Master PUSKA's Avatar
    Member since
    Nov 2014
    Posts
    255
    Mentioned
    3 Post(s)
    Achievements Total Posts 2 Total Posts 1 Days Since Last Visited 1 Days Registered 3 Days Registered 2 Days Registered 1 Threads 1 Confirmed Friends 1
    Doneaza
    Sustine Comunitatea WarGods!
    Fii unul de-al nostru! Doneaza
    Doneaza in Cont Bancar
    Click aici pentru a face o Donatie

    Deamonnn macar spune`mi care are mai multa dreptate si cine a inceput conflictul...cineva cu experienta stie sigur!

  8. Reclamatie PUSKA

    #8
    Membru - Silver Elite Daenerys's Avatar
    Member since
    Aug 2015
    Location
    Bacău
    Posts
    140
    Last username
    deamonnn
    Mentioned
    0 Post(s)
    Achievements Visitor Messages Received 1 Total Posts 2 Total Posts 1 Days Since Last Visited 2 Days Since Last Visited 1 Days Registered 3 Days Registered 2 Days Registered 1
    Doneaza
    Sustine Comunitatea WarGods!
    Fii unul de-al nostru! Doneaza
    Doneaza in Cont Bancar
    Click aici pentru a face o Donatie

    Quote Originally Posted by PUSKA You have to register to be able to see this link. Register HERE! If you are already a member please log in! If you still you are not able to see the link you need to activate your account or an administrator need to activate your account!
    Deamonnn macar spune`mi care are mai multa dreptate si cine a inceput conflictul...cineva cu experienta stie sigur!
    După părerea mea fiecare a greșit:
    1. Gagul se dă pentru jigniri, înjurături etc. Aici n-a fost cazul, tu te-ai simțit atacat doar și ai vrut să-i demonstrezi ceva.
    2. Blaster nu mai e un jucător fidel / admin al serverului, el s-a retras, deci nu cred ca se poate aduce în discuție "cearta între admini".

    Niciunul nu aveți dreptate după părerea mea, reclamația a fost făcută ca să demonstrați care are mai multă dreptate. Nu mi se pare un motiv bine întemeiat, așa cum
    sunt majoritatea reclamațiilor în ultimul timp, observ.
    Like dNzfTw # BLasTeR a dat Like acetui post

  9. Reclamatie PUSKA

    #9
    VIP RaZz0R's Avatar
    Member since
    Jan 2013
    Location
    Schiulesti, Prahova
    Posts
    2,750
    Mentioned
    2 Post(s)
    Achievements Visitor Messages Received 1 Total Posts 3 Total Posts 2 Total Posts 1 Days Since Last Visited 1 Days Registered 3 Days Registered 2 Days Registered 1
    Doneaza
    Sustine Comunitatea WarGods!
    Fii unul de-al nostru! Doneaza
    Doneaza in Cont Bancar
    Click aici pentru a face o Donatie

    Quote Originally Posted by deamonnn You have to register to be able to see this link. Register HERE! If you are already a member please log in! If you still you are not able to see the link you need to activate your account or an administrator need to activate your account!
    După părerea mea fiecare a greșit:
    1. Gagul se dă pentru jigniri, înjurături etc. Aici n-a fost cazul, tu te-ai simțit atacat doar și ai vrut să-i demonstrezi ceva.
    2. Blaster nu mai e un jucător fidel / admin al serverului, el s-a retras, deci nu cred ca se poate aduce în discuție "cearta între admini".

    Niciunul nu aveți dreptate după părerea mea, reclamația a fost făcută ca să demonstrați care are mai multă dreptate. Nu mi se pare un motiv bine întemeiat, așa cum
    sunt majoritatea reclamațiilor în ultimul timp, observ.
    "demonica" are dreptate, blaster trebuia sa taca si sa nu se bage pe treaba adminului iar puska nu trebuia sa ii dea gag din atat. Cat despre acel jucator care sta spec, nu mai dati kick jucatorilor, puteti frumos sa le notati numele undeva sau sa le tine-ti minte daca puteti si daca ei vor venii cu cerere admin/slot specificati frumos ca au facut ore stand spec.
    Nu mai face-ti reclamatii din orice discutie.
    Pentru probleme pe serverele oficiale ma gasiti pe STEAM sau Facebook

    **************************************************



    **************************************************

    Ce cautam:
    • scripteri - cs 1.6 / css (csgo) / samp / minecraft / metin2
    • bloggeri & posteri
    • designeri

    Ce oferim:
    • grad in comunitate in functie de categoria aleasa (Programator, Blogger/Promovare/Stiri/Echipa Tehnica/Helper, Designer)
    • grad de Moderator pe sectiunea aleasa
    • alte beneficii pentru seriozitate si efortul depus (de exemplu: servere de Counter-Strike 1.6 sau SAMP gratuite)
    Like dNzfTw # BLasTeR a dat Like acetui post

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts

Partners
Humble Monthly Bundle
Voucher PC-Garage