-- Closed Thread
Page 1 of 2 1 2 LastLast
Results 1 to 10 of 19
  1. Reclamatie iSwearSheWas18

    #1
    Membru - Silver Elite Master G|Nico.'s Avatar
    Member since
    May 2014
    Posts
    400
    Mentioned
    0 Post(s)
    Achievements Visitor Messages Received 1 Visitor Messages Given 1 Total Posts 2 Total Posts 1 Days Registered 3 Days Registered 2 Days Registered 1 Threads 1
    Doneaza
    Sustine Comunitatea WarGods!
    Fii unul de-al nostru! Doneaza
    Doneaza in Cont Bancar
    Click aici pentru a face o Donatie

    Smile Reclamatie iSwearSheWas18

    Fara prea multa vorbarie
    NICK: G|Nico.
    VARSTA: 22
    DATA SI ORA: 05/11 . aproximativ 17:00 /18:00
    IP: -
    NUMELE ADMINULUI RECLAMAT:Iswear[..]
    MOTIVUL: Incalcare regulament/ abuz asupra altui admin.
    DOVADA: Poze consola steam .



    1 .
    Nu am habar de ce il intereseaza atat de mult viata mea personala, probabil ca se simte inca injosit de la ultima reclmatie, cauta conflict .

    2 .
    Plictisit ori frustrat oarecum..ca ma plimbam stanga -dreapta in fata lui pentru a-mi incarca hp..dupa mai multe incercari de a-mi da slap si pe o mapa anterioara ..si descoperind cum sa treaca de imunitate imi da slap chiar in timp ce il atacam..se vede imediat deasupra in consola cum am murit in laserul lui .Din cauza slapului care m-a bagat in lm .

    3 .
    Si in ultima instanta ..cred ca o vrut sa arate cat de boss este el .Pt ca runda abia incepuse, iar el imi da slap sa atac . Rly ?


    Si aici un mic fragment din regulament sa arat ca am dreptul sa cer sacntionarea ta . Pentru ca tot imi reprosai ca nu l-am citit, dar se pare cu tu l-ai uitat .

    Este INTERZIS adminilor sa se sanctioneze intre ei! Pentru eventualele conflicte cu un alt admin faceti Reclamatie sau contactati liderul serverului! Aveti voie sa sanctionati doar jucatorii si sloturile fara imunitate! Folosirea comenzilor utilizate la sanctiuni asupra altui admin atrage dupa sine degradarea sau scoaterea adminului!


    #haidipalarevedere
    Last edited by G|Nico.; 05-11-2016 at 06:34 PM. Reason: Subliniere paragraf-bold text.
    Ochii tăi, se vor pierde īn noapte.. 🌙

  2. Reclamatie iSwearSheWas18

    #2
    Membru - Silver Elite Daenerys's Avatar
    Member since
    Aug 2015
    Location
    Bacău
    Posts
    140
    Last username
    deamonnn
    Mentioned
    0 Post(s)
    Achievements Visitor Messages Received 1 Total Posts 2 Total Posts 1 Days Since Last Visited 2 Days Since Last Visited 1 Days Registered 3 Days Registered 2 Days Registered 1
    Doneaza
    Sustine Comunitatea WarGods!
    Fii unul de-al nostru! Doneaza
    Doneaza in Cont Bancar
    Click aici pentru a face o Donatie

    E greu să respecți modelul de reclamație? Tocmai tu te luasei de PUSKA pentru că nu l-a respectat.
    Slapul l-am primit pe moama și eu, și tu pentru că era curios daca avem imunitate. Nu trebuie să te aprinzi pentru slapul ăla. Nici măcar nu te-a afectat la joc.
    Īn rest... Stānd spec pe tine am observat că nu-ți place sa ataci din nu știu ce motive; cred că aveai destul hp, zic eu. Și de multe ori stăteai să te cerți pe chat īn loc să ataci, mi-ai
    cerut să-ți dau slay, dar cred că și tu erai conștientă că nu puteam deoarece aveai imunitate, deci ironia ta mă depășește..

    Las pe ceilalți admini să-și dea cu părerea.

  3. Reclamatie iSwearSheWas18

    #3
    Membru - Silver Elite Master iSwearSheWas18 :O's Avatar
    Member since
    Apr 2014
    Location
    ploiesti
    Posts
    470
    Mentioned
    1 Post(s)
    Achievements Visitor Messages Received 1 Visitor Messages Given 1 Total Posts 2 Total Posts 1 Days Since Last Visited 1 Days Registered 3 Days Registered 2 Days Registered 1
    Doneaza
    Sustine Comunitatea WarGods!
    Fii unul de-al nostru! Doneaza
    Doneaza in Cont Bancar
    Click aici pentru a face o Donatie

    Hello Tool .
    So ...Atata timp cat stai degeaba si nu ataci te astepti sa nu iti dau slap?, regulamentul este pentru "toata lumea" nu doar pentru playeri ,tu stai degeaba si nu ataci dar tipi la altii sa atace .Este corect?Nu cred.
    Si ma rog cum te am bagat in lm cu slapu" daca ti am dat slap dupa ce erai deja moarta?(cum rezulta si din ss tau) am sa te rog sa nu mai minti .
    Nu cred ce te am jignit ti am adresat o intrebare,daca tu te ataci problema ta,nu cred ca te am jignit ba chiar am sa il rog pe raz cand are timp sa cinteasca consola ,sa vedem daca am zis ceva.
    Last edited by iSwearSheWas18 :O; 05-11-2016 at 06:33 PM.

  4. Reclamatie iSwearSheWas18

    #4
    Membru - Silver Elite Master G|Nico.'s Avatar
    Member since
    May 2014
    Posts
    400
    Mentioned
    0 Post(s)
    Achievements Visitor Messages Received 1 Visitor Messages Given 1 Total Posts 2 Total Posts 1 Days Registered 3 Days Registered 2 Days Registered 1 Threads 1
    Doneaza
    Sustine Comunitatea WarGods!
    Fii unul de-al nostru! Doneaza
    Doneaza in Cont Bancar
    Click aici pentru a face o Donatie

    [I]
    Și de multe ori stăteai să te cerți pe chat īn loc să ataci[..]
    POST2: Am fost de față atunci cānd te plimbai de colo-colo īn loc să ataci și am fost de față cānd stăteai pe chat să te cerți. Nu m-am legat de niciun eveniment care s-a
    īntāmplat după ce am ieșit eu, te rog nu te mai scuza legāndu-te de posturile mele.
    Nu stiu daca esti constienta, dar vorbesti in necunostinta de cauza .Da, erai on in incercarea si esuarea lamentabila de a-mi da slap pe o mapa anterioara .
    Ei bine imediat dupa ce ai iesit tu si citez : ill go on fb, dupa care ai parasit sv`ul, habar nu ai ce s-a intamplat intre timp.
    Eu cel putin am dovezi pentru a sustine ce am spus mai sus. Iar tu cand sustii ca stau sa ma cert pe chat, as dorii lafel, dovezi pt a arata ca eu am inceput conflictul .
    Nu imi poti cere sa atac atata timp cat Iswear imi recomanda sa fac ceva cu viata mea pe u@, nu sunt o persoana care sa taca si sa inghita .

    Rasp.post 2 . Tocmai de aceea subliniez faptul ca nu mai erai on pe server, mp 2010b . Iar eu vorbesc aici strict despre acele slapuri , si comportamentul lui abuziv si grosolan, la care tu nu ai fost prezenta, de aceea ti-am spus ca vb in necunostinta de cauza. Nu as fii facut reclamatie doar pt faptul ca el cauta conflict si ca cerseste atentie. Ci pt ca o facut abuz de amin si o incalcat regulamentul . Sper ca m-am facut inteleasa . AMIN .

    So ...Atata timp cat stai degeaba si nu ataci iti dau cate slapuri vreau, regulamentul este pentru "toata lumea" nu doar pentru playeri ,tu stai degeaba si nu ataci dar tipi la altii sa atace .
    Vreau dovezi Isw , daca regulamentul interzice clar folosirea comenzilor pe cei cu imunitatea, nu poti face ce vrei tu, cand vrei tu . Anunti ownerul si el stie ce are de facut . Nu il excluzi si faci tu legea . Din cate a spus si Razz nu esti la prima abatere . Daca in a 2-a poza slapul nu era valabil, si zici ca mi l-ai dat dupa ce am murit, nu aparea in detaliu cu "slaped with 0 damage" . Slapul mi l-ai dat in timp ce eram in cutie ,incercand sa pun lm peste al tau,(se vede clar ca in lm`ul tau am murit) din cauza slapului , care a aparut cu delay in consola ! Daca iti este cunoscut termenul .

    Am vrut sa am o seara relaxanta de weekend..(multi gasesc cs`ul o metoda de relaxare , nu vad de ce as fii luata in deradere, la misto sau orice a incercat el sa faca, pt ca fac ce vreau cu timpul meu liber)si am jucat linistita pana sa intre cei doi . Pustanii astia ..si-au facut ei asa o echipa gen "Joker and Harley , facand ce vor ei pe sv..dand slay`uri si slapuri total aiurea..dezactivand lasere ..si normal sustinandu`se cand e vorba de acuze, ca doar sunt "preceni" .

    Cand sustii sus si tare ceva, as dorii sa aduci si dovezi asa cum eu am facut , altfel nu stam de vb .
    Last edited by G|Nico.; 05-11-2016 at 08:14 PM. Reason: ULTIMUL POST PT CEI 2 !!
    Ochii tăi, se vor pierde īn noapte.. 🌙

  5. Reclamatie iSwearSheWas18

    #5
    Membru - Silver Elite Master iSwearSheWas18 :O's Avatar
    Member since
    Apr 2014
    Location
    ploiesti
    Posts
    470
    Mentioned
    1 Post(s)
    Achievements Visitor Messages Received 1 Visitor Messages Given 1 Total Posts 2 Total Posts 1 Days Since Last Visited 1 Days Registered 3 Days Registered 2 Days Registered 1
    Doneaza
    Sustine Comunitatea WarGods!
    Fii unul de-al nostru! Doneaza
    Doneaza in Cont Bancar
    Click aici pentru a face o Donatie

    Slapul mi l-ai dat in timp ce eram in cutie ,incercand sa pun lm peste al tau, dar murind din cauza slapului , care a aparut cu delay in consola ! Daca iti este cunoscut termenul .

    Te rog sa imi arati si mie toata chestia asta" chiar sunt curios.
    Dar mnah cum ti am facut reclamatia si sa dovedit ca ai gresit cum stai la panda sa mi faci si tu una .
    Last edited by iSwearSheWas18 :O; 05-11-2016 at 06:50 PM.

  6. Reclamatie iSwearSheWas18

    #6
    Membru - Silver Elite Daenerys's Avatar
    Member since
    Aug 2015
    Location
    Bacău
    Posts
    140
    Last username
    deamonnn
    Mentioned
    0 Post(s)
    Achievements Visitor Messages Received 1 Total Posts 2 Total Posts 1 Days Since Last Visited 2 Days Since Last Visited 1 Days Registered 3 Days Registered 2 Days Registered 1
    Doneaza
    Sustine Comunitatea WarGods!
    Fii unul de-al nostru! Doneaza
    Doneaza in Cont Bancar
    Click aici pentru a face o Donatie

    Quote Originally Posted by G|Nico. You have to register to be able to see this link. Register HERE! If you are already a member please log in! If you still you are not able to see the link you need to activate your account or an administrator need to activate your account!
    [I]

    Nu stiu daca esti constienta, dar vorbesti in necunostinta de cauza .Da, erai on in incercarea si esuarea lamentabila de a-mi da slap pe o mapa anterioara .
    Ei bine imediat dupa ce ai iesit tu si citez : ill go on fb, dupa care ai parasit sv`ul, habar nu ai ce s-a intamplat intre timp.
    Eu cel putin am dovezi pentru a sustine ce am spus mai sus. Iar tu cand sustii ca stau sa ma cert pe chat, as dorii lafel, dovezi pt a arata ca eu am inceput conflictul .

    Am fost de față atunci cānd te plimbai de colo-colo īn loc să ataci și am fost de față cānd stăteai pe chat să te cerți. Nu m-am legat de niciun eveniment care s-a
    īntāmplat după ce am ieșit eu, te rog nu te mai scuza legāndu-te de posturile mele.
    Nu m-am gāndit să stau să fac zeci de screenshoturi pentru fiecare ceartă de a ta din chat, īmi pare rău. Nu m-am gāndit că vei recurge la o reclamație avānd īn vedere
    felul īn care tocmai tu te porți.
    Nu mă bag īn conflictul vostru, e problema voastră. Eu eram pe server și spun ceea ce am văzut. Dovezile le dați voi īntre voi. Eu mă leg de comportamentul tău doar, pentru ca și
    tu ai un slot pe server, așa că nu profita de imunitate.

  7. Reclamatie iSwearSheWas18

    #7
    Super Moderator -WickedSick-'s Avatar
    Member since
    Mar 2014
    Location
    ★ Red Room ★
    Posts
    13,270
    Last username
    WickSick |~Xc£nTr1k~|
    Blog Entries
    13
    Mentioned
    24 Post(s)
    Achievements Mentions Received 1 Mentions Given 1 Visitor Messages Received 3 Visitor Messages Received 2 Visitor Messages Received 1 Visitor Messages Given 1 Total Posts 4 Total Posts 3
    Doneaza
    Sustine Comunitatea WarGods!
    Fii unul de-al nostru! Doneaza
    Doneaza in Cont Bancar
    Click aici pentru a face o Donatie

    @-G|Nico : Uite o You have to register to be able to see this link. Register HERE! If you are already a member please log in! If you still you are not able to see the link you need to activate your account or an administrator need to activate your account! acesteia , daca i-ai fi explicat situatia in privat si faptul ca esti deranjata de atitudinea lui cu siguranta n-ar mai fi facut , nu putem fi usi de biserica mereu . Haideti sa incercam sa fim mai buni unii cu altii , am realizat acum ceva timp ca un grad pe server inseamna mai mult decat sa stau cu ochii pe COLEGII MEI si sa-i reclam de fiecare data cand calca gresit.

    Let Me In

    Ce cautam:
    • scripteri - cs 1.6 / css (csgo) / samp / minecraft / metin2
    • bloggeri & posteri
    • designeri

    Ce oferim:
    • grad in comunitate in functie de categoria aleasa (Programator, Blogger/Promovare/Stiri/Echipa Tehnica/Helper, Designer)
    • grad de Moderator pe sectiunea aleasa
    • alte beneficii pentru seriozitate si efortul depus (de exemplu: servere de Counter-Strike 1.6 sau SAMP gratuite)
    Like Daenerys a dat Like acetui post

  8. Reclamatie iSwearSheWas18

    #8
    Membru - Silver Elite Master G|Nico.'s Avatar
    Member since
    May 2014
    Posts
    400
    Mentioned
    0 Post(s)
    Achievements Visitor Messages Received 1 Visitor Messages Given 1 Total Posts 2 Total Posts 1 Days Registered 3 Days Registered 2 Days Registered 1 Threads 1
    Doneaza
    Sustine Comunitatea WarGods!
    Fii unul de-al nostru! Doneaza
    Doneaza in Cont Bancar
    Click aici pentru a face o Donatie

    @ -WickedSick- Ma sti si dupa clasic, imi place sa joc linistita , nu vorbesc neintrebata sau daca nu sunt bagata in seama .
    Nu am tangente cu el, si nu am avut vreodata ca sa`i vorbesc in privat. De la ultima reclamatie o ramas vorba ca ne evitam pe cat posibil .
    Aici nu este vorba de flashuri sau slapuri intre 2 persoane care isi permit. Eu nu ii permit glume, iar el o fost pe departe de a glumii .
    Dupa cum o spus si el, face ce vrea, cum vrea , cand vrea. Dar nu-i chiar asa, si din cate o zis si Razz nu e la prima abatare, dar se pare ca nu si-o invatat lectia . Nu asimileaza .
    Ochii tăi, se vor pierde īn noapte.. 🌙

  9. Reclamatie iSwearSheWas18

    #9
    Membru - Silver Elite Daenerys's Avatar
    Member since
    Aug 2015
    Location
    Bacău
    Posts
    140
    Last username
    deamonnn
    Mentioned
    0 Post(s)
    Achievements Visitor Messages Received 1 Total Posts 2 Total Posts 1 Days Since Last Visited 2 Days Since Last Visited 1 Days Registered 3 Days Registered 2 Days Registered 1
    Doneaza
    Sustine Comunitatea WarGods!
    Fii unul de-al nostru! Doneaza
    Doneaza in Cont Bancar
    Click aici pentru a face o Donatie

    Bine că ai dat repede edit să faci și tu după model reclamația... Cam tārziu da` mno, īn fine.

  10. Reclamatie iSwearSheWas18

    #10
    Membru - Silver Elite Master iSwearSheWas18 :O's Avatar
    Member since
    Apr 2014
    Location
    ploiesti
    Posts
    470
    Mentioned
    1 Post(s)
    Achievements Visitor Messages Received 1 Visitor Messages Given 1 Total Posts 2 Total Posts 1 Days Since Last Visited 1 Days Registered 3 Days Registered 2 Days Registered 1
    Doneaza
    Sustine Comunitatea WarGods!
    Fii unul de-al nostru! Doneaza
    Doneaza in Cont Bancar
    Click aici pentru a face o Donatie

    Deci sa inteleg ca nimeni nu are voie sa isi "permita ceva cu tine..doar tu ai voie sa iti permiti ceva cu ei" .
    Vreau sa stiu si eu exact ce mi am permis cu tine? Doar nu mi am permis sa iti dau vreun sfat sau te fac "copil antipatic" sau alte ironii care mi le ai adresat tu mie in reclamatia precedenta facuta de mine.
    Ce anume te a deranjat ?O simpla intrebare?te am jignit?
    Eu zic ca te ai ofticat si agitat atat datorita reclamatiei precedente si timpului prea mult liber pe care probabil il ai.
    Last edited by iSwearSheWas18 :O; 05-11-2016 at 08:01 PM.

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts

Partners
Humble Monthly Bundle
Voucher PC-Garage