-- Closed Thread
Page 2 of 2 FirstFirst 1 2
Results 11 to 19 of 19
  1. Reclamatie iSwearSheWas18

    #11
    Membru - Silver Elite Master PUSKA's Avatar
    Member since
    Nov 2014
    Posts
    255
    Mentioned
    3 Post(s)
    Achievements Total Posts 2 Total Posts 1 Days Since Last Visited 1 Days Registered 3 Days Registered 2 Days Registered 1 Threads 1 Confirmed Friends 1
    Doneaza
    Sustine Comunitatea WarGods!
    Fii unul de-al nostru! Doneaza
    Doneaza in Cont Bancar
    Click aici pentru a face o Donatie

    imi pare foarte rau ca nu am respectat modelul de reclamatie dar reclamatia mea este doar citita nu raspunde nimeni ?? nu are rost sa ne certam intre noi dar playeri chiar acuza admini pentru ceea ce nu trebuie
    chiar si pozele puse de catre reclamant sunt in favoarea mea dar asta e mergem inainte

  2. Reclamatie iSwearSheWas18

    #12
    Membru - Silver Elite Master iSwearSheWas18 :O's Avatar
    Member since
    Apr 2014
    Location
    ploiesti
    Posts
    470
    Mentioned
    1 Post(s)
    Achievements Visitor Messages Received 1 Visitor Messages Given 1 Total Posts 2 Total Posts 1 Days Since Last Visited 1 Days Registered 3 Days Registered 2 Days Registered 1
    Doneaza
    Sustine Comunitatea WarGods!
    Fii unul de-al nostru! Doneaza
    Doneaza in Cont Bancar
    Click aici pentru a face o Donatie

    Quote Originally Posted by PUSKA You have to register to be able to see this link. Register HERE! If you are already a member please log in! If you still you are not able to see the link you need to activate your account or an administrator need to activate your account!
    imi pare foarte rau ca nu am respectat modelul de reclamatie dar reclamatia mea este doar citita nu raspunde nimeni ?? nu are rost sa ne certam intre noi dar playeri chiar acuza admini pentru ceea ce nu trebuie
    chiar si pozele puse de catre reclamant sunt in favoarea mea dar asta e mergem inainte
    ai gresit reclamatia

  3. Reclamatie iSwearSheWas18

    #13
    Membru - Silver Elite Master G|Nico.'s Avatar
    Member since
    May 2014
    Posts
    400
    Mentioned
    0 Post(s)
    Achievements Visitor Messages Received 1 Visitor Messages Given 1 Total Posts 2 Total Posts 1 Days Registered 3 Days Registered 2 Days Registered 1 Threads 1
    Doneaza
    Sustine Comunitatea WarGods!
    Fii unul de-al nostru! Doneaza
    Doneaza in Cont Bancar
    Click aici pentru a face o Donatie

    Ei bine se pare ca pe voi chiar nimeni nu va suporta, si din ce vad in reclamatii recente ..Eu am dreptate in tot ce zic aici .
    1)
    Corect, asta am zis si eu..abuz ! Si vad ca nu e prima oara .

    2)
    Iep , slapuri date aiurea...Ai o slabiciune pt palme, probabil esti satul de ele ..(de la soarta) si vrei sa le imparatesti si cu altii .
    Si cum zice si boutique, si eu as dorii sa se ia masuri in privinta asta .

    Sa mai continui ? No ca le stiti..si stiti si ce piaze sunteti .

    Voi chiar faceti o echipa pe cinste in a va bate joc de playeri si admini, va rasculati amandoi..si va aparati greselile unul altuia .
    Sunteti niste admini pe cinste . Gj

    #haidipalarevedere
    Last edited by G|Nico.; 05-11-2016 at 11:58 PM.
    Ochii tăi, se vor pierde īn noapte.. 🌙

  4. Reclamatie iSwearSheWas18

    #14
    Membru - Silver Elite Daenerys's Avatar
    Member since
    Aug 2015
    Location
    Bacău
    Posts
    140
    Last username
    deamonnn
    Mentioned
    0 Post(s)
    Achievements Visitor Messages Received 1 Total Posts 2 Total Posts 1 Days Since Last Visited 2 Days Since Last Visited 1 Days Registered 3 Days Registered 2 Days Registered 1
    Doneaza
    Sustine Comunitatea WarGods!
    Fii unul de-al nostru! Doneaza
    Doneaza in Cont Bancar
    Click aici pentru a face o Donatie

    Quote Originally Posted by G|Nico. You have to register to be able to see this link. Register HERE! If you are already a member please log in! If you still you are not able to see the link you need to activate your account or an administrator need to activate your account!
    Ei bine se pare ca pe voi chiar nimeni nu va suporta, si din ce vad in reclamatii recente ..Eu am dreptate in tot ce zic aici .
    1)
    Corect, asta am zis si eu..abuz ! Si vad ca nu e prima oara .

    2)
    Iep , slapuri date aiurea...Ai o slabiciune pt palme, probabil esti satul de ele ..(de la soarta) si vrei sa le imparatesti si cu altii .
    Si cum zice si boutique, si eu as dorii sa se ia masuri in privinta asta .

    Sa mai continui ? No ca le stiti..si stiti si ce piaze sunteti .

    Voi chiar faceti o echipa pe cinste in a va bate joc de playeri si admini, va rasculati amandoi..si va aparati greselile unul altuia .
    Sunteti niste admini pe cinste . Gj

    #haidipalarevedere
    Tu nu știi de ce să te mai legi, așa-i?
    Ce legătură are trecutul cu ce se īntāmplă aici? Īți place să te abați de la subiect din cauza nervilor?
    Eu zic să nu o mai bagi pe Bot īn discuție, mi se pare cel mai rău exemplu pe care l-ai putut lua, mai ales că ea nici nu mai are ce căuta pe forum.
    Eu nu īmi īmpart greșelile cu nimeni, eu nici măcar n-am greșit cu ceva aici ai uitat cui ai făcut reclamația? Ce vrei să-ți fac dacă și eu eram pe server atunci? Sunt admin
    și am dreptul să īmi dau cu părerea, mai ales fiind īn stadiul de martor.

    Ai uitat că eu fac legatura doar de comportamentul tau? Ia uite aici:
    "Ai o slabiciune pt palme, probabil esti satul de ele ..(de la soarta) si vrei sa le imparatesti si cu altii ." Bravo, īmi place comportamentul tău, demn de 22 de ani.
    Reclamația asta ai făcut-o mai mult din frustrare.

    #haidipalarevedere
    Last edited by Daenerys; 06-11-2016 at 12:19 AM.

  5. Reclamatie iSwearSheWas18

    #15
    Membru - Silver Elite Master iSwearSheWas18 :O's Avatar
    Member since
    Apr 2014
    Location
    ploiesti
    Posts
    470
    Mentioned
    1 Post(s)
    Achievements Visitor Messages Received 1 Visitor Messages Given 1 Total Posts 2 Total Posts 1 Days Since Last Visited 1 Days Registered 3 Days Registered 2 Days Registered 1
    Doneaza
    Sustine Comunitatea WarGods!
    Fii unul de-al nostru! Doneaza
    Doneaza in Cont Bancar
    Click aici pentru a face o Donatie

    Grasu juca pe alt nume si nu pe admin, pe langa asta era vorba de block.
    Daca ai fi avut rabdare si ai fi citit totul ti ai fi dat seama,dar exact ca si cu blocku" vorbesti iar pe langa in nestiinta de cauza.
    Asa cum am mai spus o meriti slapu" nu ma intereseaza regula ca nu se aplica comenzi pe alt admin ,atata timp cat tu ai pretentia si urli la alti sa te atace, si tu trebuie sa faci la fel ,nu esti cu nimic mai special .

  6. Reclamatie iSwearSheWas18

    #16
    Membru - Silver Elite Master G|Nico.'s Avatar
    Member since
    May 2014
    Posts
    400
    Mentioned
    0 Post(s)
    Achievements Visitor Messages Received 1 Visitor Messages Given 1 Total Posts 2 Total Posts 1 Days Registered 3 Days Registered 2 Days Registered 1 Threads 1
    Doneaza
    Sustine Comunitatea WarGods!
    Fii unul de-al nostru! Doneaza
    Doneaza in Cont Bancar
    Click aici pentru a face o Donatie

    @-DeeaMu, Haha ? De ce sa nu mai aibe botic voie pe forum ? Cine zice ?! Joaca pe clasic si clar ii activa si pe forum . Ma amuzi teribil donsoara . Nu deviez si nu ma abat de la subiect, este chiar pe subiect, atata timp cat este despre duo`ul asta Deea+Isw . Si tocmai ca nu am uitat cui i-am facut reclamatia, este pt ISW ! in calitate de martor, ai venit..ti-ai dat cu parerea, ai plecat ! NU TE INTINZI, CA NU SUNTEM LA POMANA FRUMOASO ! Daca aveti o slabiciune unul pt altul si va doriti asa mult, dc nu va luati ?! Ne scutiti pe noi de-o bataie de cap , sau 2 . AMIN !
    Si asa sunteti de nedespartit . .cred ca cuvantul caine..se potrivea mai bine in aceasta conjunctura,in aceasta relatie a voastra (nu lui Botic) ..Dar nu stu care-i maidanezul si care tine lesa ! Aici va impariti voi atributiile . Ham hau .

    @Isw, slapuri nu dai ! Ca nu ai voie ! Regula ar trebuii sa te interese,si inca foarte mult.. ! Este pusa acolo pt astia asa, ca tine..de-i doare `n ..de tot si toate ..si sfarsesc cu ea in mana .Daca te deranjeaza ceva in legatura cu un admin ca nu ataca , te plangi ownerului sau faci referire pe forum . Nu cred ca ai devenit lider peste noapte ca sa faci ce vrei tu ,cand ti se scoala tie ! Nu mai spune ca eu "urlu" la ceilalti sa atace daca nu ai si un screnshot dovedind chestia asta !
    Un singur cuvand am pentru voi doi, si cu asta imi inchei seara pe forum . DEZOLANT!

    #gatacufotosinteza!
    #laculcaretoatalumea!
    P.s - Hai copiel si pe asta deea, stiu ca iti place :>
    Vai de voi..
    Last edited by G|Nico.; 06-11-2016 at 02:03 AM. Reason: PS :D
    Ochii tăi, se vor pierde īn noapte.. 🌙

  7. Reclamatie iSwearSheWas18

    #17
    Membru - Silver Elite Daenerys's Avatar
    Member since
    Aug 2015
    Location
    Bacău
    Posts
    140
    Last username
    deamonnn
    Mentioned
    0 Post(s)
    Achievements Visitor Messages Received 1 Total Posts 2 Total Posts 1 Days Since Last Visited 2 Days Since Last Visited 1 Days Registered 3 Days Registered 2 Days Registered 1
    Doneaza
    Sustine Comunitatea WarGods!
    Fii unul de-al nostru! Doneaza
    Doneaza in Cont Bancar
    Click aici pentru a face o Donatie

    E ultimul reply pe care-l mai las la reclamația asta facută anapoda.
    "duo"-ul asta de care zici te cam frustrează, problema ta, nu știu ce ai, dar te bagi deja īntr-o situație mai penibilă ca la īnceput deoarece īncepe să iasa frustrarea din tine.
    Ai rabdare să se ia o decizie și nu mai tot căuta motive de ceartă că nu ești īn piață.
    Ai 22 de ani, comporta-te ca a tare.

    Topic closed.

  8. Reclamatie iSwearSheWas18

    #18
    VIP RaZz0R's Avatar
    Member since
    Jan 2013
    Location
    Schiulesti, Prahova
    Posts
    2,750
    Mentioned
    2 Post(s)
    Achievements Visitor Messages Received 1 Total Posts 3 Total Posts 2 Total Posts 1 Days Since Last Visited 1 Days Registered 3 Days Registered 2 Days Registered 1
    Doneaza
    Sustine Comunitatea WarGods!
    Fii unul de-al nostru! Doneaza
    Doneaza in Cont Bancar
    Click aici pentru a face o Donatie

    inchid cererea pentru a nu a mai avea comentarii inutile si o sa revin cu raspuns pe parcursul zilei.
    Pentru probleme pe serverele oficiale ma gasiti pe STEAM sau Facebook

    **************************************************



    **************************************************

    Ce cautam:
    • scripteri - cs 1.6 / css (csgo) / samp / minecraft / metin2
    • bloggeri & posteri
    • designeri

    Ce oferim:
    • grad in comunitate in functie de categoria aleasa (Programator, Blogger/Promovare/Stiri/Echipa Tehnica/Helper, Designer)
    • grad de Moderator pe sectiunea aleasa
    • alte beneficii pentru seriozitate si efortul depus (de exemplu: servere de Counter-Strike 1.6 sau SAMP gratuite)
    Thanks Daenerys a dat Thanks acetui post
    Like Daenerys a dat Like acetui post

  9. Reclamatie iSwearSheWas18

    #19
    VIP RaZz0R's Avatar
    Member since
    Jan 2013
    Location
    Schiulesti, Prahova
    Posts
    2,750
    Mentioned
    2 Post(s)
    Achievements Visitor Messages Received 1 Total Posts 3 Total Posts 2 Total Posts 1 Days Since Last Visited 1 Days Registered 3 Days Registered 2 Days Registered 1
    Doneaza
    Sustine Comunitatea WarGods!
    Fii unul de-al nostru! Doneaza
    Doneaza in Cont Bancar
    Click aici pentru a face o Donatie

    Swear ti s-a spus de N ori, comenzile pe alti admini sau sloturi fara imunitate sunt strict interzise. Nu inteleg de ce nu ai bagat asta la cap de prima data.
    Ai reusit sa-ti pierzi gradul si de data asta.
    App, nu va mai bagati unul peste altul pentru a lua apararea prietenilor, numai daca va luati purtatori de cuvant.
    Pentru probleme pe serverele oficiale ma gasiti pe STEAM sau Facebook

    **************************************************



    **************************************************

    Ce cautam:
    • scripteri - cs 1.6 / css (csgo) / samp / minecraft / metin2
    • bloggeri & posteri
    • designeri

    Ce oferim:
    • grad in comunitate in functie de categoria aleasa (Programator, Blogger/Promovare/Stiri/Echipa Tehnica/Helper, Designer)
    • grad de Moderator pe sectiunea aleasa
    • alte beneficii pentru seriozitate si efortul depus (de exemplu: servere de Counter-Strike 1.6 sau SAMP gratuite)
    Thanks G|Nico. a dat Thanks acetui post
    Like ~Life~, ~TraNda~ a dat Like acetui post

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts

Partners
Humble Monthly Bundle
Voucher PC-Garage