-- Closed Thread
Results 1 to 4 of 4

Thread: add ban

  1. add ban

    #1
    Membru - Silver I RaDiTz's Avatar
    Member since
    Nov 2016
    Posts
    10
    Mentioned
    0 Post(s)
    Achievements Total Posts 1 Days Since Last Visited 2 Days Since Last Visited 1 Days Registered 3 Days Registered 2 Days Registered 1
    Doneaza
    Sustine Comunitatea WarGods!
    Fii unul de-al nostru! Doneaza
    Doneaza in Cont Bancar
    Click aici pentru a face o Donatie

    add ban

    Nume: AcidBurn
    IP: 5.12.175.18
    Data: 12.11.2016-13:45
    Harta: aim_xmf_source
    Martori: fara admini on. doar 2 playeri vechi ( LoaDeD - dexter)
    DOVEZI: You have to register to be able to see this link. Register HERE! If you are already a member please log in! If you still you are not able to see the link you need to activate your account or an administrator need to activate your account!
    Mentiuni: dupa parerea mea este wall clar se vede in primele 2-3 runde ca urmareste playerii prin perete si iasa cu tinta direct pe ei.
    si cand il intreb daca e player vechi imi recunoaste ca e admin pe dr si apoi scoate wall se vede ca deja nu mai joaca ca inainte.eu zic ca are wall clar.
    Dar doar parerea voastra e singura care conteaza. multumesc.
    Last edited by RaDiTz; 12-11-2016 at 03:08 PM.

  2. add ban

    #2
    Membru - Silver II AcidBurn's Avatar
    Member since
    Sep 2016
    Posts
    27
    Mentioned
    0 Post(s)
    Achievements Total Posts 1 Days Since Last Visited 2 Days Since Last Visited 1 Days Registered 3 Days Registered 2 Days Registered 1
    Doneaza
    Sustine Comunitatea WarGods!
    Fii unul de-al nostru! Doneaza
    Doneaza in Cont Bancar
    Click aici pentru a face o Donatie

    Hmm, nu are rost sa ma uit la demo pentru ca iti pun imediat wcd, dar nu imi merge acum, zice ca da nu stiu ce eroare, dar asteapta.

    Edit: You have to register to be able to see this link. Register HERE! If you are already a member please log in! If you still you are not able to see the link you need to activate your account or an administrator need to activate your account!
    Ia fratioare de aici, iti urez o zi placuta.
    Stiu si eu niste faze in care dadeam prin perete, pentru ca il vazusem dinainte unde e, asa ca te pup, nu imi permit sa joc cu coduri pe comunitatea asta, astept ce teste doriti voi, o sa imi scrie No Cheat Signature Detected.
    Last edited by AcidBurn; 12-11-2016 at 03:06 PM.

  3. add ban

    #3
    Membru - Silver I RaDiTz's Avatar
    Member since
    Nov 2016
    Posts
    10
    Mentioned
    0 Post(s)
    Achievements Total Posts 1 Days Since Last Visited 2 Days Since Last Visited 1 Days Registered 3 Days Registered 2 Days Registered 1
    Doneaza
    Sustine Comunitatea WarGods!
    Fii unul de-al nostru! Doneaza
    Doneaza in Cont Bancar
    Click aici pentru a face o Donatie

    prietene poate ca nu ar trebui sa mai postez dar demo meu e facut la 13:45 - 13:50 si tu ai dat scan la 14:04 pe cine crezi ca pacalesti.tu chiar ma crezi gasca?? pur si simplu puteai sa iesi si sa reintri cu cs clean sa dai scan mare greutate.poti fi tu cat de clean in wcd demo vorbeste de la sine.daca admini vad in demo ca ai wall degeaba pusasi tu wcd pe forum ca tot banu ala il iei .asteapta decizia adminilor bft

  4. add ban

    #4
    Membru - Silver II AcidBurn's Avatar
    Member since
    Sep 2016
    Posts
    27
    Mentioned
    0 Post(s)
    Achievements Total Posts 1 Days Since Last Visited 2 Days Since Last Visited 1 Days Registered 3 Days Registered 2 Days Registered 1
    Doneaza
    Sustine Comunitatea WarGods!
    Fii unul de-al nostru! Doneaza
    Doneaza in Cont Bancar
    Click aici pentru a face o Donatie

    =]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]
    baaaaaaaaaaaaaaaaaaa, esti patetic, ma jur
    chiar si la wcd scrie asta:
    Cs opened at: 12.11.2016 12:59:45
    lasa-teeeeeee fratioareeee ca esti slab

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts

Partners
Humble Monthly Bundle
Voucher PC-Garage