-- Closed Thread
Page 2 of 2 FirstFirst 1 2
Results 11 to 15 of 15

Thread: Reclamatie !

  1. Reclamatie !

    #11
    Moderator Esky's Avatar
    Member since
    May 2012
    Location
    Aiud jud Alba
    Posts
    2,296
    Last username
    Daihatzu ~Targaryen~
    Mentioned
    7 Post(s)
    Achievements Visitor Messages Received 1 Visitor Messages Given 1 Total Posts 3 Total Posts 2 Total Posts 1 Days Registered 3 Days Registered 2 Days Registered 1
    Doneaza
    Sustine Comunitatea WarGods!
    Fii unul de-al nostru! Doneaza
    Doneaza in Cont Bancar
    Click aici pentru a face o Donatie

    Ii interesant ultimul ss. Nu cred ca era cazul sa aveti un schimb de replici , Wick si Isw. Prea multa cearta strica,dragilor.
    Zombie.WarGods.roFurien.WarGods.roCSGO.WarGods.ro
    WarGods | Targaryen

  2. Reclamatie !

    #12
    Membru - Silver Elite Master iSwearSheWas18 :O's Avatar
    Member since
    Apr 2014
    Location
    ploiesti
    Posts
    470
    Mentioned
    1 Post(s)
    Achievements Visitor Messages Received 1 Visitor Messages Given 1 Total Posts 2 Total Posts 1 Days Since Last Visited 1 Days Registered 3 Days Registered 2 Days Registered 1
    Doneaza
    Sustine Comunitatea WarGods!
    Fii unul de-al nostru! Doneaza
    Doneaza in Cont Bancar
    Click aici pentru a face o Donatie

    Nu a fost nici o cearta intre mine si wick , nu cred ca are ceva cu mine sau eu cu el sper) ,dar a fost but rau la faza aia ,nu pot sa cred ca un admin ca el care nu joaca de acuma ,joaca de 1 2 ani nu stia ca nu poti sa faci bugul ala si wick nu mi l ai facut doar mie l ai mai facut si in cutia cealalalta rosie macar fii sincer pana la capat daca tot ai recunoscut ca nu l ai facut din greseala asa cum susti tu ca daca il faceai din greseala nu il mai repetai sau macar te intrai in lm -,- si nu incepeai sa mi zici tu mie ca ai voie, in fine asta e pe viitor sa stii lucru asta ^ _^

    PS. Subiectul e incheiat .Cat despre reclamatia ta ,treci peste ala a fost block.
    Last edited by iSwearSheWas18 :O; 13-12-2016 at 08:59 PM.

  3. Reclamatie !

    #13
    Super Moderator -WickedSick-'s Avatar
    Member since
    Mar 2014
    Location
    ★ Red Room ★
    Posts
    13,270
    Last username
    WickSick |~Xc£nTr1k~|
    Blog Entries
    13
    Mentioned
    24 Post(s)
    Achievements Mentions Received 1 Mentions Given 1 Visitor Messages Received 3 Visitor Messages Received 2 Visitor Messages Received 1 Visitor Messages Given 1 Total Posts 4 Total Posts 3
    Doneaza
    Sustine Comunitatea WarGods!
    Fii unul de-al nostru! Doneaza
    Doneaza in Cont Bancar
    Click aici pentru a face o Donatie

    Quote Originally Posted by iSwearSheWas18 :O You have to register to be able to see this link. Register HERE! If you are already a member please log in! If you still you are not able to see the link you need to activate your account or an administrator need to activate your account!
    Nu a fost nici o cearta intre mine si wick , nu cred ca are ceva cu mine sau eu cu el sper) ,dar a fost but rau la faza aia ,nu pot sa cred ca un admin ca el care nu joaca de acuma ,joaca de 1 2 ani nu stia ca nu poti sa faci bugul ala si wick nu mi l ai facut doar mie l ai mai facut si in cutia cealalalta rosie macar fii sincer pana la capat daca tot ai recunoscut ca nu l ai facut din greseala asa cum susti tu ca daca il faceai din greseala nu il mai repetai sau macar te intrai in lm -,- si nu incepeai sa mi zici tu mie ca ai voie, in fine asta e pe viitor sa stii lucru asta ^ _^

    PS. Subiectul e incheiat .Cat despre reclamatia ta ,treci peste ala a fost block.
    1. Nu am nimic cu tine , nu am nimic cu nimeni .
    2. Am facut asta o singura data , nu-mi amintesc sa-ti mai fi facut vreodata , daca ai vreo dovada pune-o aici , fara suparare , poate-mi aduc aminte ulterior.
    3.Joc de ceva timp intr-adevar , dar dupa cum am spus in celalat reply , intentia mea a fost sa te omor din laser , nici de cum sa creez bug .
    4. Imi place ca te agiti asa de tare cand mori incat ma amuzi la maxim , ti-am spus ca-i voie doar pentru a-ti vedea reactia , care reiese si din pozele de mai sus.
    5. Iti reamintesc ca e un joc , suntem colegi , nu dusmani , nu trebuie sa facem crize cand murim , e un simplu rank , crezi ca tu daca ajungi pe 1 , esti cel mai bun ? Nu-mi raspunde , gandeste-te la intrebare .

    Let Me In

    Ce cautam:
    • scripteri - cs 1.6 / css (csgo) / samp / minecraft / metin2
    • bloggeri & posteri
    • designeri

    Ce oferim:
    • grad in comunitate in functie de categoria aleasa (Programator, Blogger/Promovare/Stiri/Echipa Tehnica/Helper, Designer)
    • grad de Moderator pe sectiunea aleasa
    • alte beneficii pentru seriozitate si efortul depus (de exemplu: servere de Counter-Strike 1.6 sau SAMP gratuite)

  4. Reclamatie !

    #14
    Membru - Silver Elite Master iSwearSheWas18 :O's Avatar
    Member since
    Apr 2014
    Location
    ploiesti
    Posts
    470
    Mentioned
    1 Post(s)
    Achievements Visitor Messages Received 1 Visitor Messages Given 1 Total Posts 2 Total Posts 1 Days Since Last Visited 1 Days Registered 3 Days Registered 2 Days Registered 1
    Doneaza
    Sustine Comunitatea WarGods!
    Fii unul de-al nostru! Doneaza
    Doneaza in Cont Bancar
    Click aici pentru a face o Donatie

    Jesus... ti am zis ca nu e vb de rank ti am zis doar ca ai facut o intentionat poate ma insel eu dar din moment ce apoi ai inceput sa te tot repeti ca unde scrie asta ca nu ai voie ,si tot insistai ca ai dreptate si ai mai incercat sa o faci si in cutia cealalta ,m a face sa cred ca ai facut o intentionat atata tot ,daca nu te ai fi suparat pe mine mi ai fii raspuns pe chat sau pe chatul de la friends -,- ca ti am scris ,nu stiu de unde ai scos o pe asta cu dusmani doamne wick
    Like -WickedSick- a dat Like acetui post

  5. Reclamatie !

    #15
    VIP RaZz0R's Avatar
    Member since
    Jan 2013
    Location
    Schiulesti, Prahova
    Posts
    2,750
    Mentioned
    2 Post(s)
    Achievements Visitor Messages Received 1 Total Posts 3 Total Posts 2 Total Posts 1 Days Since Last Visited 1 Days Registered 3 Days Registered 2 Days Registered 1
    Doneaza
    Sustine Comunitatea WarGods!
    Fii unul de-al nostru! Doneaza
    Doneaza in Cont Bancar
    Click aici pentru a face o Donatie

    nu au mai aparut nici o dovada pentru a sustine motivul reclamatiei.
    Pentru probleme pe serverele oficiale ma gasiti pe STEAM sau Facebook

    **************************************************



    **************************************************

    Ce cautam:
    • scripteri - cs 1.6 / css (csgo) / samp / minecraft / metin2
    • bloggeri & posteri
    • designeri

    Ce oferim:
    • grad in comunitate in functie de categoria aleasa (Programator, Blogger/Promovare/Stiri/Echipa Tehnica/Helper, Designer)
    • grad de Moderator pe sectiunea aleasa
    • alte beneficii pentru seriozitate si efortul depus (de exemplu: servere de Counter-Strike 1.6 sau SAMP gratuite)

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts

Partners
Humble Monthly Bundle
Voucher PC-Garage