-- Closed Thread
Results 1 to 3 of 3

Thread: Propunere v3nom

  1. Propunere v3nom

    #1
    Membru - Gold Nova I v3nom's Avatar
    Member since
    Nov 2016
    Posts
    552
    Mentioned
    0 Post(s)
    Achievements Total Posts 2 Total Posts 1 Days Since Last Visited 2 Days Since Last Visited 1 Days Registered 2 Days Registered 1 Confirmed Friends 1
    Doneaza
    Sustine Comunitatea WarGods!
    Fii unul de-al nostru! Doneaza
    Doneaza in Cont Bancar
    Click aici pentru a face o Donatie

    Propunere v3nom

    Salut AsuStar!! Am o propunere pentru tine,am intrat aseara pe serverul tau si au fost 14-16 playeri, nu au fost multi dar pentru inceput e ok, si m-am gandit in felul urmator, daca tot e deschis acest server, ar fi pacat sa nu depui un mic efort, adica: Sa fie pe nivele si in fiecare escape sa primeasca doua escape-uri, cu cat acumuleaza escape-urile, cu cat creste nivelul mai repede, dar si cand creste nivelul sa ii creasca si viteza de miscare cu 10%. Exemplu: Daca am nivel 1, trebuie sa fac 100 de escape-uri pentru urmatorul nivel,(adica 2 ), dupa ce am facut nivelul 2, trebuie sa fac 300 de escape-uri, si tot asa, m-am gandit sa fie pana la nivelul 20 (pentru inceput), dar inca ceva, sa poata sari de doua ori plus parasuta (avem nevoie de ea), eu zic ca e mai distractiv asa. !! Alt ceva, poti pune si pentru donatie VIP, adica: Care vrea sa faca nivelul mai repede sa doneze 5-10 Euro (depinde de tine), preferabil 5 Euro pentru inceput. In ce consta aceasta donatie VIP? VIP-ul are ca bonus: Sa primeasca de trei ori escape-urile si sa sara de trei ori. Dupa parerea mea,eu zic ca o sa fie multi playeri pe serverul tau,si am mai observat ca nu sunt servere de genul asta. Eu sper ca v-am ajutat cu aceasta propunere, mult succes in ceea ce faci, domnul AsuStar !!
    Last edited by v3nom; 13-12-2016 at 06:14 PM.

  2. Propunere v3nom

    #2
    Super Moderator -WickedSick-'s Avatar
    Member since
    Mar 2014
    Location
    ★ Red Room ★
    Posts
    13,270
    Last username
    WickSick |~Xc£nTr1k~|
    Blog Entries
    13
    Mentioned
    24 Post(s)
    Achievements Mentions Received 1 Mentions Given 1 Visitor Messages Received 3 Visitor Messages Received 2 Visitor Messages Received 1 Visitor Messages Given 1 Total Posts 4 Total Posts 3
    Doneaza
    Sustine Comunitatea WarGods!
    Fii unul de-al nostru! Doneaza
    Doneaza in Cont Bancar
    Click aici pentru a face o Donatie

    Eu sunt acestei propuneri !

    Let Me In

    Ce cautam:
    • scripteri - cs 1.6 / css (csgo) / samp / minecraft / metin2
    • bloggeri & posteri
    • designeri

    Ce oferim:
    • grad in comunitate in functie de categoria aleasa (Programator, Blogger/Promovare/Stiri/Echipa Tehnica/Helper, Designer)
    • grad de Moderator pe sectiunea aleasa
    • alte beneficii pentru seriozitate si efortul depus (de exemplu: servere de Counter-Strike 1.6 sau SAMP gratuite)

  3. Propunere v3nom

    #3
    Manager Server:
    Zombie.WarGods.ro
    lAsuStarl's Avatar
    Member since
    May 2015
    Location
    0.0.0.0
    Posts
    588
    Mentioned
    3 Post(s)
    Achievements Total Posts 2 Total Posts 1 Days Registered 3 Days Registered 2 Days Registered 1 Threads 1 Confirmed Friends 1
    Doneaza
    Sustine Comunitatea WarGods!
    Fii unul de-al nostru! Doneaza
    Doneaza in Cont Bancar
    Click aici pentru a face o Donatie

    Salut, îți mulțumesc pentru interesul tău față de acest server, si vreau sa îți spun că într-un fel intrigat ai într-un fel nu. Nu sunt din punctul de vedere că majoritatea serverelor sunt la fel, majoritatea cu sistem de nivele, cu cea ce nu am fost niciodată deacord. În schimb pe server am introdus un sistem de top 15 care află cate infecții si cate escape-uri au jucători, am lăsat o portiță prin care să mă folosesc de asta sa pot sa fac concursuri. Parașuta la fel e prea mult din punctul de vedere că termini prea rapid majoritatea mapelor, dacă te uiți la alte servere, nu prea vei vedea deloc parașuta. Iar în legătură cu sistem-ul de vip cred că a-si putea să creez altul sau să pun shop-ul la preț de jumătate, depinde de ce a-ti prefera. Îți mulțumesc încă odată , aștept un feedback.
    Zombie Escape

    Like v3nom, Dinu WarGods, -WickedSick- a dat Like acetui post

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts

Partners
Humble Monthly Bundle
Voucher PC-Garage