-- Closed Thread
Page 1 of 2 1 2 LastLast
Results 1 to 10 of 13
  1. Reclamatie GRASUxxl

    #1
    bujie28's Avatar
    Member since
    Dec 2016
    Posts
    1
    Mentioned
    0 Post(s)
    Achievements Days Since Last Visited 2 Days Since Last Visited 1 Days Registered 2 Days Registered 1
    Doneaza
    Sustine Comunitatea WarGods!
    Fii unul de-al nostru! Doneaza
    Doneaza in Cont Bancar
    Click aici pentru a face o Donatie

    Reclamatie GRASUxxl

    NICK: bujie, peste 200 de nume
    VARSTA: 28
    DATA SI ORA: aproape in fiecare zi iau ban de la copilul acesta nesimtit care daca ma vad fata in fata cu el se pise pe el de frica
    IP: dinamic nu pot lua ban niciodata (roteru fiind la mn in casa)
    NUMELE ADMINULUI RECLAMAT: grasuxxl
    MOTIVUL: tot timpul iau ban,destory,****off din cauza ca se oftica ca il infectez(il fac zm), in mare parte peste 100 de banuri pe buna dreptate ca n-am dorit sa fac wdc am crezut a imi va fute calculatorul fiind patit treaba aceasta cu alte comunitati avand programe de mii si miiiiiiiiiii de euro in PC meu (detin firma proprie),am portita cateva ore sa joc jocul acesta cs.16 modul zm imi place este un hobby foarte vechi cam din 2000-2002 am fost printre primi 100 din tara care au jucat jocul acesta(detin diplomaa valorificata de catre valve ,pe vremea cand cs-ul se juca cu joystick->daca ma apuc sa va scriu viata mea in cs as scrie volume intregi) la cea ce vreau sa ajung este ca am facut si wdc-ul obligat de catre admini dupa ce ma verificat mi-a spus ca pot juca linistit dar mereu iau ban aiurea ca nu ma suporta s-au se oftica sincer si sincer nu doresc sa ia remove vreau doar sa il atentionati si daca se poate va rog frumos adresa lui personala poate ii fac o vizita mica sa ma vada cum arat, cine sunt, ce detin si sa ii pun intrebarea dc tot ma baneaza aiurea de fiecare data s-au poate il dau cu capul de pereti 100% stiu ca poate nu ma credeti ca am varsta de 28 din cauza scrisului de analfabet nu ma interesat asa de mult scoala 1 % , doresc ca owneri de pe acest servar sa ia masuri impotriva lui cu banurile implementate de catre el aiurea si mai tin sa mentionez ca am avut si eu peste 20-30 de servare de cs stiu cat de stresant poate sa fie sa credeti pe cineva fara dovezi dar dupa cum bine stiti (fondatori ) se pot uita in logoul servarului pt a valorifica dovada sper doar ca cei care detin servaru sa nu fie si ei mucosi mici care sa tina cu adminul vinovat cu pricina aceasta

    P.S In caza ca miati da drepatate rog sa luati masuri impotriva grasului mic si nesimtit ,repet nu vreau sa ia remove e activ dar comportamentul lui lasa de nedorit
    DOVADA: n-am deoarece nu pot face poza cand iau destroy s-au **** off

    P.S partea doua sper sa se faca dreptate ''SPER'' , martori DEMON SI iswear dar mai mult ca sigur nu se vor baga si vor tine cu colegul lui dar am facut reclamatie prin sfatul lui demmon repet si v VA ROG FACETI DREPTATE
    Last edited by bujie28; 22-12-2016 at 05:52 PM.

  2. Reclamatie GRASUxxl

    #2
    Moderator -=Christian=-'s Avatar
    Member since
    Sep 2016
    Location
    1.00.00.1
    Posts
    8,812
    Last username
    Cristi <3 ^Cristi^ ★ wGods | ~Cristi~ ★ « Spike « « Cristi »
    Mentioned
    11 Post(s)
    Achievements Mentions Received 1 Mentions Given 1 Visitor Messages Received 2 Visitor Messages Received 1 Visitor Messages Given 1 Total Posts 3 Total Posts 2 Total Posts 1
    Doneaza
    Sustine Comunitatea WarGods!
    Fii unul de-al nostru! Doneaza
    Doneaza in Cont Bancar
    Click aici pentru a face o Donatie

    Baiatule,nu te cunosc dar ai macar bun simt si nu mai jigni pentru ca nu esti in masura sa o faci,ai deviat de la subiect cu fel si fel de "prostii" care nu ne intereseaza.
    Asa sa razvin si la subiect,eu te stiu prea bine pentru ca mereu cand eram pe server aveai un comportament urat,jignesti admini,playeri etc,cam asta este si trecutul tau --> You have to register to be able to see this link. Register HERE! If you are already a member please log in! If you still you are not able to see the link you need to activate your account or an administrator need to activate your account! .Si grasu este un admin cu experienta,un admin foarte bun nu cred ca te-ar bana pe tine din placere,dai dovada de un copil imatur,nu cum spui tu mai sus.
    Dupa parerea mea este o reclamatie puierila,cum am spus grasu este un admin bun si pacat ca da de asa jucatori frustrati.
    „Nu există decât înainte sau sus”

    ******************************************



    ******************************************

  3. Reclamatie GRASUxxl

    #3
    Membru - Silver Elite Master Adr1aN's Avatar
    Member since
    Jul 2014
    Posts
    357
    Mentioned
    0 Post(s)
    Achievements Total Posts 2 Total Posts 1 Days Since Last Visited 1 Days Registered 3 Days Registered 2 Days Registered 1 Threads 1 Confirmed Friends 1
    Doneaza
    Sustine Comunitatea WarGods!
    Fii unul de-al nostru! Doneaza
    Doneaza in Cont Bancar
    Click aici pentru a face o Donatie

    Eu sincer sa fiu nu am inteles mare lucru din aceasta reclamatie,doar incordari de muschi+multe amenintari venite dupa multe banuri,aceasta reclamatie+cerere unban dupa parerea mea trebuia sa apara dupa primul ban primit
    Si te contrazici singur,ai facut WCD sau nu?Daca da,cand ti s-a cerut?

    ABCD,The Blues forever

  4. Reclamatie GRASUxxl

    #4
    Membru - Gold Nova II grasuxxl's Avatar
    Member since
    Mar 2013
    Posts
    876
    Mentioned
    2 Post(s)
    Achievements Visitor Messages Received 1 Total Posts 2 Total Posts 1 Days Registered 3 Days Registered 2 Days Registered 1 Confirmed Friends 2 Threads 1
    Doneaza
    Sustine Comunitatea WarGods!
    Fii unul de-al nostru! Doneaza
    Doneaza in Cont Bancar
    Click aici pentru a face o Donatie

    off asta trebuia sa o faci de cat ai inceput sa iei banurile pe sv si primu a fost dat de deamon pt ca ai refuzat wcd dupa ai continuat sa intri pe sv fara nici o jena ca ai ip dimaic si profiti de asta wcd ai facut dupa cate nus banuri si atunci foarte greu eu cred ca era mai bn sa faci cerere unban cand ai luat ban nu sa intri pe sv cand vrei u ca ai ip dinamic si daca tea sfatuit deamon eu zic sa ferifice banurile si sa vada si ea ca tia dat ban si nu imi ia apararea nimeni

  5. Reclamatie GRASUxxl

    #5
    Membru - Gold Nova II FrE$h's Avatar
    Member since
    Oct 2015
    Location
    ploiesti
    Posts
    796
    Last username
    freshhh1299
    Mentioned
    0 Post(s)
    Achievements Total Posts 2 Total Posts 1 Days Since Last Visited 2 Days Since Last Visited 1 Days Registered 3 Days Registered 2 Days Registered 1 Threads 2
    Doneaza
    Sustine Comunitatea WarGods!
    Fii unul de-al nostru! Doneaza
    Doneaza in Cont Bancar
    Click aici pentru a face o Donatie

    Nu vad rostul reclamatiei ,daca tu ai banuri peste banuri nu mai ai acces pe server ,si vezi cu jignirile alea ,ca nu esti tu mare tatar ca sa jignesti ,grasu e admin bun stie ce sa faca ,asa ca eu zic sa cauti alt server sa joci, ori platesti taxa de unban ori adio .

    FrE$h Was Here!

  6. Reclamatie GRASUxxl

    #6
    VIP ~TraNda~'s Avatar
    Member since
    Feb 2014
    Location
    WarGods
    Posts
    12,099
    Last username
    LiOn. ~JoK3r ~
    Blog Entries
    4
    Mentioned
    95 Post(s)
    Achievements Days Registered 4 Mentions Received 2 Mentions Received 1 Mentions Given 4 Mentions Given 3 Mentions Given 2 Mentions Given 1 Threads Rating Received 1
    Doneaza
    Sustine Comunitatea WarGods!
    Fii unul de-al nostru! Doneaza
    Doneaza in Cont Bancar
    Click aici pentru a face o Donatie

    Reclamatie inutila. Esti batut in cap. Se vede si dupa limbajul pe care l ai. Daca mai vad un cuvant vulgar din partea ta ai ban si pe forum!
    -------------

    TraNda - WarGods | R.R.M - AngeL - LiOn. - pichacku - Jok3r - UnicA

    P A C E

    DISCORD: unknown.cfg

    Thanks FrE$h a dat Thanks acetui post

  7. Reclamatie GRASUxxl

    #7
    Membru - Silver Elite Daenerys's Avatar
    Member since
    Aug 2015
    Location
    Bacău
    Posts
    140
    Last username
    deamonnn
    Mentioned
    0 Post(s)
    Achievements Visitor Messages Received 1 Total Posts 2 Total Posts 1 Days Since Last Visited 2 Days Since Last Visited 1 Days Registered 3 Days Registered 2 Days Registered 1
    Doneaza
    Sustine Comunitatea WarGods!
    Fii unul de-al nostru! Doneaza
    Doneaza in Cont Bancar
    Click aici pentru a face o Donatie

    N-am de ce să te fac bătut în cap sau mare tătar sau ce alte apelative ți-au mai găsit colegii mei, prefer să nu jignesc. O să fiu obiectivă și atât.
    Banul de pe nickul graffity l-ai luat pentru că n-ai făcut 2 wcd`uri. Dacă zici că ai nu știu ce programe importante în pc de care ai grijă, puteai pune și tu niște întrebări gen în ce constă wcd-ul pentru că
    ți-am și explicat, dar tot ca tine ai făcut.
    Data viitoare când mai pățești chestii de genul, vino cu reclamație/cerere unban din prima, în loc să îți iei 10 banuri înainte... te învârți în jurul cozii așa.

    reclamației. Știu că sunt martoră a câtorva din banurile tale, dar cât am fost martoră și banurile și-au avut scopul. Și mai ales dacă ai ip dinamic și poți intra când vrei nu înțeleg de ce mai faci mare tam tam pe chestia asta.

    În rest...îți urez numai bine și lasă jignirile și căutatul persoanelor virtuale, te consumi degeaba. E un joc, data viitoare să faci ce ți se cere.
    Cât și ceilalți... lăsați jignirile la o parte.. aveți atât grad pe server, cât și pe forum. Fiți exemple bune..
    Last edited by Daenerys; 22-12-2016 at 09:18 PM.

  8. Reclamatie GRASUxxl

    #8
    Moderator -=Christian=-'s Avatar
    Member since
    Sep 2016
    Location
    1.00.00.1
    Posts
    8,812
    Last username
    Cristi <3 ^Cristi^ ★ wGods | ~Cristi~ ★ « Spike « « Cristi »
    Mentioned
    11 Post(s)
    Achievements Mentions Received 1 Mentions Given 1 Visitor Messages Received 2 Visitor Messages Received 1 Visitor Messages Given 1 Total Posts 3 Total Posts 2 Total Posts 1
    Doneaza
    Sustine Comunitatea WarGods!
    Fii unul de-al nostru! Doneaza
    Doneaza in Cont Bancar
    Click aici pentru a face o Donatie

    Quote Originally Posted by deamonnn You have to register to be able to see this link. Register HERE! If you are already a member please log in! If you still you are not able to see the link you need to activate your account or an administrator need to activate your account!
    Cât și ceilalți... lăsați jignirile la o parte.. aveți atât grad pe server, cât și pe forum. Fiți exemple bune..
    @Deamonn: Fara suparare dar nu vad cu ce am jignit eu sau ceilalti,noi am facut doar sa ne exprimam punctul de vedere,cred ca cel care a jignit a fost el,nu noi.

    *Imi cer scuze pentu post.
    „Nu există decât înainte sau sus”

    ******************************************



    ******************************************

  9. Reclamatie GRASUxxl

    #9
    Membru - Silver Elite Daenerys's Avatar
    Member since
    Aug 2015
    Location
    Bacău
    Posts
    140
    Last username
    deamonnn
    Mentioned
    0 Post(s)
    Achievements Visitor Messages Received 1 Total Posts 2 Total Posts 1 Days Since Last Visited 2 Days Since Last Visited 1 Days Registered 3 Days Registered 2 Days Registered 1
    Doneaza
    Sustine Comunitatea WarGods!
    Fii unul de-al nostru! Doneaza
    Doneaza in Cont Bancar
    Click aici pentru a face o Donatie

    Quote Originally Posted by ^Cristi^ You have to register to be able to see this link. Register HERE! If you are already a member please log in! If you still you are not able to see the link you need to activate your account or an administrator need to activate your account!
    @Deamonn: Fara suparare dar nu vad cu ce am jignit eu sau ceilalti,noi am facut doar sa ne exprimam punctul de vedere,cred ca cel care a jignit a fost el,nu noi.

    *Imi cer scuze pentu post.
    Dacă te-ai simțit tu, nu e vina mea. Eu am zis-o pentru alții, nu te-am arătat pe tine cu degetul... Nu mai posta aiurea.

  10. Reclamatie GRASUxxl

    #10
    Moderator -=Christian=-'s Avatar
    Member since
    Sep 2016
    Location
    1.00.00.1
    Posts
    8,812
    Last username
    Cristi <3 ^Cristi^ ★ wGods | ~Cristi~ ★ « Spike « « Cristi »
    Mentioned
    11 Post(s)
    Achievements Mentions Received 1 Mentions Given 1 Visitor Messages Received 2 Visitor Messages Received 1 Visitor Messages Given 1 Total Posts 3 Total Posts 2 Total Posts 1
    Doneaza
    Sustine Comunitatea WarGods!
    Fii unul de-al nostru! Doneaza
    Doneaza in Cont Bancar
    Click aici pentru a face o Donatie

    Quote Originally Posted by deamonnn You have to register to be able to see this link. Register HERE! If you are already a member please log in! If you still you are not able to see the link you need to activate your account or an administrator need to activate your account!
    Dacă te-ai simțit tu, nu e vina mea. Eu am zis-o pentru alții, nu te-am arătat pe tine cu degetul... Nu mai posta aiurea.
    Nu m-am simtit,dar nu imi place sa vorbesti aiurea si daca ai citit bine am zis "nu vad cu ce am jignit eu sau ceilalti" . (Nu am postat aiurea,m-am simtit nevoit sa-ti explic).
    „Nu există decât înainte sau sus”

    ******************************************



    ******************************************

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts

Partners
Humble Monthly Bundle
Voucher PC-Garage