-- Closed Thread
Page 2 of 2 FirstFirst 1 2
Results 11 to 17 of 17
  1. reclamatie wicked sick

    #11
    Banned sefulabani's Avatar
    Member since
    Jan 2017
    Posts
    5
    Mentioned
    0 Post(s)
    Achievements Days Since Last Visited 2 Days Since Last Visited 1 Days Registered 2 Days Registered 1
    Pai cum vrei sa vorbesc frumos cu tine cand te intreb pur si simplu, de cand schimbi mapa asa cand vrei tu si imi zici sa nu mai comentez. chiar as vrea sa vad cat o sa se prelungeasca consecintele pentru o injuratura

  2. reclamatie wicked sick

    #12
    Moderator -=Christian=-'s Avatar
    Member since
    Sep 2016
    Location
    1.00.00.1
    Posts
    8,812
    Last username
    Cristi <3 ^Cristi^ ★ wGods | ~Cristi~ ★ « Spike « « Cristi »
    Mentioned
    11 Post(s)
    Achievements Mentions Received 1 Mentions Given 1 Visitor Messages Received 2 Visitor Messages Received 1 Visitor Messages Given 1 Total Posts 3 Total Posts 2 Total Posts 1
    Doneaza
    Sustine Comunitatea WarGods!
    Fii unul de-al nostru! Doneaza
    Doneaza in Cont Bancar
    Click aici pentru a face o Donatie

    Quote Originally Posted by sefulabani You have to register to be able to see this link. Register HERE! If you are already a member please log in! If you still you are not able to see the link you need to activate your account or an administrator need to activate your account!
    Pai cum vrei sa vorbesc frumos cu tine cand te intreb pur si simplu, de cand schimbi mapa asa cand vrei tu si imi zici sa nu mai comentez. chiar as vrea sa vad cat o sa se prelungeasca consecintele pentru o injuratura
    Inceteaza,ti-a explicat destul de clar,nu este vina lui ca nu intelegi tu,ti-am zis si mai sus,asteapta deciza ownerului,deja incepeti cu reply-uri aiurea si tu si prietenul tau Killer Demon.
    „Nu există decât înainte sau sus”

    ******************************************



    ******************************************
    Dislike Killer Demon a dat Dislike acetui post

  3. reclamatie wicked sick

    #13
    Membru - Silver I Killer Demon's Avatar
    Member since
    Dec 2016
    Posts
    7
    Mentioned
    0 Post(s)
    Achievements Days Since Last Visited 2 Days Since Last Visited 1 Days Registered 2 Days Registered 1
    Doneaza
    Sustine Comunitatea WarGods!
    Fii unul de-al nostru! Doneaza
    Doneaza in Cont Bancar
    Click aici pentru a face o Donatie

    Quote Originally Posted by ^Cristi^ You have to register to be able to see this link. Register HERE! If you are already a member please log in! If you still you are not able to see the link you need to activate your account or an administrator need to activate your account!
    Inceteaza,ti-a explicat destul de clar,nu este vina lui ca nu intelegi tu,ti-am zis si mai sus,asteapta deciza ownerului,deja incepeti cu reply-uri aiurea si tu si prietenul tau Killer Demon.
    Pentru cultura ta generala, nu exista niciun grad de prietenie intre mine si el, dimpotriva, odata ne-am injurat din cauza la jocul asta, motivul pentru care am dat reply a fost sa pun in evidenta fata adminilor.

    Cat despre decizie, stim cu totii ca Wicked e prea vechi ca sa fie sanctionat aici si plus ca are un grad superior celorlalti, prin urmare si multe pile si cunostinte, printre care si tu (nu ca ar fi nevoie sa zic asta, ca e logic la gradul de super moderator), dar nah... facem si noi ce putem pana cand va fi distrus serverul asta de admini incompetenti si cocosi.

    PS: daca esti Cristi Pro W (fostul clan al lui Tiger), ai evoluat destul de bine la 2 servere, dar macar tine cu dreptatea, nici Hell Boy nu a fost usa de biserica (desi in cazul asta ii dau dreptate, chiar daca a reactionat vulgar), dar nici Wicked nu a dat exemplu, mai ales la vechimea si gradul lui.

    // EDIT:

    Citez motivul banului:
    Code:
    You have to register to be able to see this link. Register HERE! If you are already a member please log in! If you still you are not able to see the link you need to activate your account or an administrator need to activate your account!
    Dar in You have to register to be able to see this link. Register HERE! If you are already a member please log in! If you still you are not able to see the link you need to activate your account or an administrator need to activate your account! :
    La banarea unui jucator este OBLIGATORIU sa scrieti motivul banului!!! (ex: "/banip player 10 limbaj", "/banip asd cod")
    No comment.
    Dati ban pe timp daca e caz de ban calculand minutele in functie de cat timp veti sta pe server.
    Nu cred ca Wicked statea 3.5h incontinuu pe server de la momentul cand a dat banul.

    Daca astia superiori tot modifica regulile, sa le modifice si in regulament, just saying...
    Last edited by Killer Demon; 10-01-2017 at 06:25 PM.

  4. reclamatie wicked sick

    #14
    Moderator -=Christian=-'s Avatar
    Member since
    Sep 2016
    Location
    1.00.00.1
    Posts
    8,812
    Last username
    Cristi <3 ^Cristi^ ★ wGods | ~Cristi~ ★ « Spike « « Cristi »
    Mentioned
    11 Post(s)
    Achievements Mentions Received 1 Mentions Given 1 Visitor Messages Received 2 Visitor Messages Received 1 Visitor Messages Given 1 Total Posts 3 Total Posts 2 Total Posts 1
    Doneaza
    Sustine Comunitatea WarGods!
    Fii unul de-al nostru! Doneaza
    Doneaza in Cont Bancar
    Click aici pentru a face o Donatie

    Quote Originally Posted by Killer Demon You have to register to be able to see this link. Register HERE! If you are already a member please log in! If you still you are not able to see the link you need to activate your account or an administrator need to activate your account!
    Cat despre decizie, stim cu totii ca Wicked e prea vechi ca sa fie sanctionat aici si plus ca are un grad superior celorlalti, prin urmare si multe pile si cunostinte, printre care si tu (nu ca ar fi nevoie sa zic asta, ca e logic la gradul de super moderator), dar nah... facem si noi ce putem pana cand va fi distrus serverul asta de admini incompetenti si cocosi.
    Deci sa va iasa la TOTI din cap ca daca este vechi in comunitate si daca are gradul de super-moderator nu poate fi sanctionat,asta este doar ce credeti voi,si crede-ma ca daca Tiger nu avea incredere in el si daca nu-l merita nu il oferea,dar Tiger a stiut bine ce face cand i la oferit si din pacate pentru voi/unii el chiar merita acel grad.

    Quote Originally Posted by Killer Demon You have to register to be able to see this link. Register HERE! If you are already a member please log in! If you still you are not able to see the link you need to activate your account or an administrator need to activate your account!
    PS: daca esti Cristi Pro W (fostul clan al lui Tiger), ai evoluat destul de bine la 2 servere, dar macar tine cu dreptatea, nici Hell Boy nu a fost usa de biserica (desi in cazul asta ii dau dreptate, chiar daca a reactionat vulgar), dar nici Wicked nu a dat exemplu, mai ales la vechimea si gradul lui.
    Nu,nu sunt acela,nu sunt asa vechi in comunitate,nu am apucat sa va stiu pe toti dar crede-ma ca sunt destul de informat in privinta unora.
    „Nu există decât înainte sau sus”

    ******************************************



    ******************************************

  5. reclamatie wicked sick

    #15
    Banned sefulabani's Avatar
    Member since
    Jan 2017
    Posts
    5
    Mentioned
    0 Post(s)
    Achievements Days Since Last Visited 2 Days Since Last Visited 1 Days Registered 2 Days Registered 1
    Quote Originally Posted by ^Cristi^ You have to register to be able to see this link. Register HERE! If you are already a member please log in! If you still you are not able to see the link you need to activate your account or an administrator need to activate your account!
    Inceteaza,ti-a explicat destul de clar,nu este vina lui ca nu intelegi tu,ti-am zis si mai sus,asteapta deciza ownerului,deja incepeti cu reply-uri aiurea si tu si prietenul tau Killer Demon.
    chiar nu inteleg ce tot te priveste pe tine atat cate reply-uri las eu, daca ai ceva de comentat in legatura cu reclamatia esti liber sa comentezi daca nu veziti de treaba ta, dau cate reply-uri vreau avand in vedere ca nu zice nicaieri ca nu e voie sa raspunzi la o reclamatie chiar daca e a ta eu incerc sa clarific treaba cu wickedsick pana raspunde owner-ul, ai vreo problema cu asta ?

  6. reclamatie wicked sick

    #16
    Moderator -=Christian=-'s Avatar
    Member since
    Sep 2016
    Location
    1.00.00.1
    Posts
    8,812
    Last username
    Cristi <3 ^Cristi^ ★ wGods | ~Cristi~ ★ « Spike « « Cristi »
    Mentioned
    11 Post(s)
    Achievements Mentions Received 1 Mentions Given 1 Visitor Messages Received 2 Visitor Messages Received 1 Visitor Messages Given 1 Total Posts 3 Total Posts 2 Total Posts 1
    Doneaza
    Sustine Comunitatea WarGods!
    Fii unul de-al nostru! Doneaza
    Doneaza in Cont Bancar
    Click aici pentru a face o Donatie

    Quote Originally Posted by sefulabani You have to register to be able to see this link. Register HERE! If you are already a member please log in! If you still you are not able to see the link you need to activate your account or an administrator need to activate your account!
    chiar nu inteleg ce tot te priveste pe tine atat cate reply-uri las eu, daca ai ceva de comentat in legatura cu reclamatia esti liber sa comentezi daca nu veziti de treaba ta, dau cate reply-uri vreau avand in vedere ca nu zice nicaieri ca nu e voie sa raspunzi la o reclamatie chiar daca e a ta eu incerc sa clarific treaba cu wickedsick pana raspunde owner-ul, ai vreo problema cu asta ?
    Baiatule iarta-ma dar esti batut in cap,nu zice nimeni sa nu dai reply,dar tu deja ai dat-o in prostie,ai inceput sa lasi reply-uri aiurea.Ok am inteles ai facut reclamatie,ti-ai spus punctul de vedere,acum asteapta decizia ownerului dar tu esti prea batut in cap sa intelegi. Sorry to reply
    „Nu există decât înainte sau sus”

    ******************************************



    ******************************************

  7. reclamatie wicked sick

    #17
    Super Moderator -WickedSick-'s Avatar
    Member since
    Mar 2014
    Location
    ★ Red Room ★
    Posts
    13,270
    Last username
    WickSick |~Xc£nTr1k~|
    Blog Entries
    13
    Mentioned
    24 Post(s)
    Achievements Mentions Received 1 Mentions Given 1 Visitor Messages Received 3 Visitor Messages Received 2 Visitor Messages Received 1 Visitor Messages Given 1 Total Posts 4 Total Posts 3
    Doneaza
    Sustine Comunitatea WarGods!
    Fii unul de-al nostru! Doneaza
    Doneaza in Cont Bancar
    Click aici pentru a face o Donatie

    Quote Originally Posted by sefulabani You have to register to be able to see this link. Register HERE! If you are already a member please log in! If you still you are not able to see the link you need to activate your account or an administrator need to activate your account!
    Am fost si eu admin dar n am dat niciodata ban pentru pl m, trebuia sa mi dea gag pentru aia cred, nu ?

    Si in primu rand i am zis doar de ce a schimbat mapa aiurea, pentru ca era a 2 oara si deja gata spunea sa imi vad de treaba mea, de ce sa imi vad de treaba mea ca nu i convenea lui ce spuneam ? Eu stiam ca mapa nu se schmba asa cand vrei intai intrebi playeri si dupa daca sunt de acord da o schimbi nu ca el
    Total gresit , daca ai fost admin ar fi trebuit sa stii ca nu se vorbeste asa pe server si ca daca o vei face vei avea consecinte de suportat. Mapa am schimbat-o in urma unui vot , voi a-ti votat pentru a fi schimbata , nu incerca sa te scoti fiindca exista log-uri !

    Quote Originally Posted by Killer Demon You have to register to be able to see this link. Register HERE! If you are already a member please log in! If you still you are not able to see the link you need to activate your account or an administrator need to activate your account!
    Corect!

    Am fost si eu pe server la fata locului.
    Nu e corect deloc , ca tot vorbesti de corectitudine si tu si el , tu n-aveai ce sa cauti pe server in conditiile in care ai ban activ !

    Quote Originally Posted by Killer Demon You have to register to be able to see this link. Register HERE! If you are already a member please log in! If you still you are not able to see the link you need to activate your account or an administrator need to activate your account!
    De asemenea atitudinea unui super moderator pe forum-ul asta pe serverul de Zombie lasa de dorit:
    Cum am mai spus , gradele nu au nici cea mai mica legatura , probabil esti invidios , te inteleg .


    Quote Originally Posted by Killer Demon You have to register to be able to see this link. Register HERE! If you are already a member please log in! If you still you are not able to see the link you need to activate your account or an administrator need to activate your account!
    Stim cu totii ca Alinnaaa este iubita lui, dar sa faci discriminarea cand vorbeste cu "pl" si sa nu ii dai gag nu mi se pare cinstit fata de ceilalti jucatori. Putea sa zica in chatul adminilor, nu sa vada toata lumea.
    Este iubita mea , nici nu inteleg de ce ai bagat-o in discutie , chiar nu-si avea rostul. Discriminari ? Unde anume? Daca te referi la ea , spre deosebire de voi are cei 7 ani de acasa . Va mai laudati ca a-ti avut si admin ,cred ca-mi dau seama de ce l-ati pierdut . Cinstit fata de ceilalti ? I-ar fi incalzit pe ceilalti daca ii dadeam gag si nu-l banam? Ban-ul l-a luat , repet , pentru comportamentul si limbajul lui dezolant .

    Quote Originally Posted by Killer Demon You have to register to be able to see this link. Register HERE! If you are already a member please log in! If you still you are not able to see the link you need to activate your account or an administrator need to activate your account!
    Nu am nimic cu baiatul asta, dar deja adminii au inceput sa ma scarbeasca de tot. Marea majoritate sunt ingamfati, aplica comenzi degeaba pe mine si mai se dau mari cocosi. Nu stiu daca sunt mai mult de 1-2 admini de genul care iti ofera un joc placut si fac atmosfera frumoasa pe server.
    Sentimentul e reciproc , si eu sunt scarbit la maxim , dar nu de admini , ci de astia ca tine care continua sa-si forteze norocul intrand pe server cu ban activ !

    Quote Originally Posted by Killer Demon You have to register to be able to see this link. Register HERE! If you are already a member please log in! If you still you are not able to see the link you need to activate your account or an administrator need to activate your account!
    Dupa cum stiti, am avut ban pe serverul asta si as vrea sa mi se puna inapoi chiar daca am IP dinamic.

    Numele meu este Invision.

    Multumesc.
    Chiar nu stiam , dar eu unul apreciez ca te-ai dat de gol . Chiar nu ai de ce sa ne multumesti , a-ti devenit un "deja vuu" continuu voi astia cu ban activ ! .


    Quote Originally Posted by Killer Demon You have to register to be able to see this link. Register HERE! If you are already a member please log in! If you still you are not able to see the link you need to activate your account or an administrator need to activate your account!
    PS: pentru cei care zic ca nu sunt usa de biserica, da, nu sunt pentru ca nici voi nu sunteti mai presus ca sa fiu si eu.
    Spre deosebire de tine , ma consider o usa de biserica . In locul tau strangeam banii de alocatie si-mi plateam taxa de unban pe server decat sa ma ascund continuu .

    Quote Originally Posted by Killer Demon You have to register to be able to see this link. Register HERE! If you are already a member please log in! If you still you are not able to see the link you need to activate your account or an administrator need to activate your account!
    Sa aveti in vedere pentru adminii "cocosi" care se stiu ei si aici nu vorbesc de Wicked Sick pentru ca nu mi-a facut niciodata nimic, ca serverul asta are un average de 10-15 persoane pe zi. Cu cat numarul de admini de genul asta se inmulteste, cu atat numarul de jucatori scade.
    Gresit . In vedere ar trebuii sa avem jucatorii cu ban activ pe server ce tot continua sa intre , respectiv tu . Din nou gresit . Da-mi voie sa te corectez . Cu cat numarul de jucatori cu ban activ pe server se inmulteste cu atat numarul jucatorilor scade !

    Quote Originally Posted by sefulabani You have to register to be able to see this link. Register HERE! If you are already a member please log in! If you still you are not able to see the link you need to activate your account or an administrator need to activate your account!
    Si daca s au pus 2 runde acolo inseamna ca se puneau in fiecare runda? Poate runda urmatoare nu se mai puneau acolo si nu se mai intamplabnimic nu trebuia sa vii tu direct cu ban pentru atata lucru ca am zis eu o injuratura si ti am zis de ce ai schimbat mapa , si mapa chiar ai schimbato din senin nu o mai da la intors ca nu ai intrebat pe nimeni daca vrea alta mapa, si eu cand ti am zis de ce o schimbi ai inceput ca nu i treaba mea

    EDIT: Din poza ta se vede ca zice si violentul "le schimbam din 3 in 3 minute" deci nu eram singurul revoltat ca ai schimbat tu mapa, se vede si unde mi ai zis ce s cu atatea comentarii, de ce tu ai voie sa faci ce vrei pe server ca esti admin si eu trebuie sa tac? cum vine asta
    Ti-am mai scris cum si in ce circumstante am schimbat mapa , nu mai repet . Nu trebuie sa taci , ci sa-ti vezi de treaba ta , limbajul lasa de dorit avand in vedere ca ai mai fost si admin , tipic. Iar daca nu poti sa taci , am metodele mele sa te fac sa taci .

    Quote Originally Posted by Killer Demon You have to register to be able to see this link. Register HERE! If you are already a member please log in! If you still you are not able to see the link you need to activate your account or an administrator need to activate your account!
    Erau 4-6 jucatori pe runda (au fost 3-4 runde consecutive in care oamenii s-au ascuns acolo), iar Zombie puneau lasere intentionat ca jucatorii sa traga in ele si sa le sparga.

    Wicked a dat slay la cativa care a crezut ca au tras in ele, desi cred ca unii erau nevinovati (eram Zombie), chiar se certase cu unu vioLENTUL (orele 15:00-15:30). Dupa ii s-a "sculat" sa schimbe mapa:
    Pai si ? Daca stii, se sanctioneaza spargerea acestora . Crezi aiurea , eu eram spec pe ei . Ti-am spus de ce am schimbat mapa ,nu-mi place sa ma repet de N ori .

    Quote Originally Posted by Killer Demon You have to register to be able to see this link. Register HERE! If you are already a member please log in! If you still you are not able to see the link you need to activate your account or an administrator need to activate your account!
    Din nou, o atitudine care lasa de dorit...

    Acum stim ca nu va fi sanctionat, dar eu mi-am spus punctul de vedere. Unu Tranda mi-a spus ca eu judec de la suprafata, dar acum judec din interior si vad de ce WarGods nu va fi niciodata ca WarLords. Chiar daca un jucator are un comportament urat sau te jigniste, stiu de la Max - care nu cred ca un admin de pe acum l-a apucat - ca tu trebuie sa taci, sa dai dovada de maturitate si sa ii dai gag (pedeapsa pentru jignire), ca daca te iei cu el in gura se ajunge la cearta cum este in momentul de fata.

    O zi buna.
    Atitudinea ta , intrand pe server cu ban activ sub o alta identitate lasa de dorit ! Daca te referi la WarLods-ul de acum , nici nu ne dorim sa fim ca ei . Ca tot vorbesti de MaX cred ca avem aceeasi perceptie din punct de vederii al mentalitatii , nici eu , si nici el nu toleram persoanele / playerii codati sau cu ban-uri active pe server .Si da , inca o chestie , ar trebuii sa judeci cand iti vei platii taxa . Ma voi ocupa personal de tine .

    Quote Originally Posted by Killer Demon You have to register to be able to see this link. Register HERE! If you are already a member please log in! If you still you are not able to see the link you need to activate your account or an administrator need to activate your account!
    PS: spun ca unii jucatori erau nevinovati pentru ca daca luam minimul de jucatori - 4 -, mai se nimerea unu sa traga din greseala intr-un laser, si urmatorul jucator la fel, iar intr-un final tot se spargeau ca incaperea e mica si oamenii mor repede, si sunt amatori pana la urma, nu sunt in PGL, adica e o incapere mica si 4-6 lasere de la Zombie, nu ai cum sa le eviti cand vezi tot atatia Zombie si plus ca unii sunt si straini si nu inteleg. Dar daca erau 5-6 jucatori cum au fost in unele runde era de neevitat.
    Bravo Einstein , de aceea am si schimbat , majoritatea dintre ei incepusera sa se planga .

    Quote Originally Posted by sefulabani You have to register to be able to see this link. Register HERE! If you are already a member please log in! If you still you are not able to see the link you need to activate your account or an administrator need to activate your account!
    Pai cum vrei sa vorbesc frumos cu tine cand te intreb pur si simplu, de cand schimbi mapa asa cand vrei tu si imi zici sa nu mai comentez. chiar as vrea sa vad cat o sa se prelungeasca consecintele pentru o injuratura
    Vei vedea

    Quote Originally Posted by Killer Demon You have to register to be able to see this link. Register HERE! If you are already a member please log in! If you still you are not able to see the link you need to activate your account or an administrator need to activate your account!
    Cat despre decizie, stim cu totii ca Wicked e prea vechi ca sa fie sanctionat aici si plus ca are un grad superior celorlalti, prin urmare si multe pile si cunostinte, printre care si tu (nu ca ar fi nevoie sa zic asta, ca e logic la gradul de super moderator), dar nah... facem si noi ce putem pana cand va fi distrus serverul asta de admini incompetenti si cocosi.
    Eu ti-am spus ca esti invidios , dar nu ma crezi.. Pot fi sanctionat sa stii , nu am "pile" nu se merge pe asa ceva pe aici , cunostinte am , dar nu ma vor ajuta cu nimic aici , e strict decizia owner-ului . Server-ul va fi distrus de playerii cu ban activ incompetenti si cocosi , te-am corectat si aici .

    Quote Originally Posted by sefulabani You have to register to be able to see this link. Register HERE! If you are already a member please log in! If you still you are not able to see the link you need to activate your account or an administrator need to activate your account!
    Pe tine nu o sa te respect niciodata, chiar vreau sa vad cat pot sa se "prelungeasca consecintele" cum zici tu
    Perfect atunci , te-ai ales si cu ban pe forum de 24h , pentru tupeul extraordinar de care dai dovada !

    Quote Originally Posted by sefulabani You have to register to be able to see this link. Register HERE! If you are already a member please log in! If you still you are not able to see the link you need to activate your account or an administrator need to activate your account!
    chiar nu inteleg ce tot te priveste pe tine atat cate reply-uri las eu, daca ai ceva de comentat in legatura cu reclamatia esti liber sa comentezi daca nu veziti de treaba ta, dau cate reply-uri vreau avand in vedere ca nu zice nicaieri ca nu e voie sa raspunzi la o reclamatie chiar daca e a ta eu incerc sa clarific treaba cu wickedsick pana raspunde owner-ul, ai vreo problema cu asta ?
    Ar trebuii sa te abtii de la comentarii care nu-si au rostul , si totodata ar trebuii sa incetezi sa mai faci pe viteazul , chiar n-ai vrea sa vezi pana unde pot ajunge .

    @-Cristi: Uneori trebuie sa intelegi ca nu ai cu cine , mai sunt si astfel de persoane care sunt menite sa-ti toace nervii .
    Eu atat am avut de spus , discutia vad ca tot degeneaza si nu intr-un mod pozitiv fapt pentru care voi inchide thread-ul pana la venirea lui RazZ0R cu un raspuns final .


    @-LastEdit: Ban-ul de pe forum al user-ului sefulabani a devenit permanent fiind HeLL#Boy-Razvan care e banat atat pe forum cat si pe toate serverele comunitatii , mi-am dat seama dupa ce am primit mesaje pe facebook sub forma unor amenintari , ce pot spune , bravo prietene , te-ai dat si tu de gol . V-ati gasiti sa-mi faceti reclamatie , voi care aveti ban-uri active... :-j .
    Last edited by -WickedSick-; 11-01-2017 at 01:28 PM. Reason: Corectare gramaticala !

    Let Me In

    Ce cautam:
    • scripteri - cs 1.6 / css (csgo) / samp / minecraft / metin2
    • bloggeri & posteri
    • designeri

    Ce oferim:
    • grad in comunitate in functie de categoria aleasa (Programator, Blogger/Promovare/Stiri/Echipa Tehnica/Helper, Designer)
    • grad de Moderator pe sectiunea aleasa
    • alte beneficii pentru seriozitate si efortul depus (de exemplu: servere de Counter-Strike 1.6 sau SAMP gratuite)
    Thanks -=Christian=- a dat Thanks acetui post
    Like dNzfTw # BLasTeR, Selly, -=Christian=- a dat Like acetui post
    Dislike Killer Demon a dat Dislike acetui post

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts

Partners
Humble Monthly Bundle
Voucher PC-Garage